Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1395 dnia: Październik 10, 2008, 09:27:23 pm »
Czy znacie jakiś dobry romans szkolony gdzie NIE MA:
1. Wątków nadnaturalnych, magii itp;
2. Dziewczyna i jej wielbiciele, a ona wybiera przeciętnego ucznia i wszyscy są wściekli.
3. Chłopak i kilka dziewczyn się w nim podkoc**je mimo że jakiś ciamajda z niego.
4.  Wszelkie haremy

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1396 dnia: Październik 10, 2008, 09:38:45 pm »
Czy znacie jakiś dobry romans szkolony gdzie NIE MA:
1. Wątków nadnaturalnych, magii itp;
2. Dziewczyna i jej wielbiciele, a ona wybiera przeciętnego ucznia i wszyscy są wściekli.
3. Chłopak i kilka dziewczyn się w nim podkoc**je mimo że jakiś ciamajda z niego.
4.  Wszelkie haremy

Fajnie. A istnieją taki, które spełniają te warunki?

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1397 dnia: Październik 10, 2008, 10:15:58 pm »
Tak jak jakis czas temu ogladałem Mnemosyne to naszła mnie myśl że w sumie to to anime jest bardzo podobne do Elfen Lied. Brutalnośc i erotyzm z chęcią przekazania jakies filozofi co do życia ludzkiego jedyne czym się rożni to target docelowy.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1398 dnia: Październik 10, 2008, 10:22:30 pm »
Mnemosyne jest jednak lepiej zrobione. Podobna długość trwania lecz Mnemosyne ma jakiś trochę lepszy klimat.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1399 dnia: Październik 11, 2008, 08:48:11 am »
Czy znacie jakiś dobry romans szkolony gdzie NIE MA:
1. Wątków nadnaturalnych, magii itp;
2. Dziewczyna i jej wielbiciele, a ona wybiera przeciętnego ucznia i wszyscy są wściekli.
3. Chłopak i kilka dziewczyn się w nim podkoc**je mimo że jakiś ciamajda z niego.
4.  Wszelkie haremy
Miranda mówi: Lovely Complex
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1400 dnia: Październik 11, 2008, 09:47:32 am »
Lecz w tym anime występuje Super Deformed. Tylko nie wiem jak często.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1401 dnia: Październik 11, 2008, 10:05:47 am »
Jak się nie ma tego co się lubi to się lubi co się ma


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1402 dnia: Październik 11, 2008, 10:32:16 am »
Lecz w tym anime występuje Super Deformed. Tylko nie wiem jak często.

anfanie, ale nie wymieniłeś tego w swej punktacji, więc to anime spełnia wymienione przez Ciebie warunki :P SD nie da się zaliczyć do wątków supernaturalnych/magicznyc, więc Miranda miała rację, hje.

tak, jesteśmy złośliwe. 
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1403 dnia: Październik 11, 2008, 12:43:09 pm »
Spoiler: pokaż
Znaczy się co - jakby ze sobą chodzili, to taki szybki (premierowy!) numerek w zaciszu szatni byłby już jak najbardziej ok? :)
Ponadto, ciężko się "ze sobą chodzi", jeśli:
a) ta druga połówka niespecjalnie zwraca na ciebie uwagę (przynajmniej pod tym względem)
b) twoja rodzona siostra bliźniaczka wyznała że się w nim podkoc**je, wobec czego ty próbujesz robić tu za swata, sama przed sobą oszukując się że tak naprawdę...
A mnie wprost przeciwnie - dlaczego? Bo było szczere. Bynajmniej nie zaplanowane, bynajmniej nie w denialu, ot zbieg okoliczności + burza hormonów + totalne nieporozumienie = beczka śmiechu ale też bezgraniczna sympatia do Kyou.
Żałosne by było gdyby np. Kyou świadomie latała za Tomoyą czekając tylko na okazję, albo gdyby jeszcze ona całe to zdarzenie zaplanowała, a tak? Epic scenka.
Och nie, nie uwazam, ze kiedykolwiek byloby to ok :)
Spoiler: pokaż
Tylko TYM BARDZIEJ kulo mnie to w oczy, ze nie mieli zadnego, oprocz przyjacielskiego, zwiazku ze soba.Gdyby mieli...coz, znam sporo przypadkow dziewczyn, ktore rzeczywiscie uwierzyly zapewnieniom chlopakow, ze zawsze beda razem i zgodzily sie na cos takiego. Wynik naiwnosci, idealizmu i slepego uwielbienia...a nie wylacznie hormonow :)

Ale moze utnijmy narazie ten temat, ewentualnie piszmy dalej w KEY-owym temacie, bo straszny offtop sie chyba robi ;)
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1404 dnia: Październik 11, 2008, 02:18:19 pm »
Warto obejrzeć Hidamari Sketch ?

Offline Kainti

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1405 dnia: Październik 11, 2008, 10:27:52 pm »
Zalezy jakie lubisz gatunki, ja obejrzalem wszystko co wyszlo do tej pory i nie zaluje ;).
Anime na podstawie 4komy, jak np. Lucky Star, tylko to ma troche inny klimat - bardziej obyczajowe i wolniejsze pod wzgledem tego ile sie dzieje - cos jakbys polaczyl Lucky Stara, Sketchbook ~full color's~ oraz troche humoru ze studia SHAFT (np. Zetsubou Sensei, PaniPoni Dash). Moim zdaniem w sam raz by sie odprezyc ;). Niezbyt nadaje sie na maratony, i zawiera duzo SD.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1406 dnia: Październik 11, 2008, 10:39:23 pm »
Zalezy jakie lubisz gatunki, ja obejrzalem wszystko co wyszlo do tej pory i nie zaluje ;).
Anime na podstawie 4komy, jak np. Lucky Star, tylko to ma troche inny klimat - bardziej obyczajowe i wolniejsze pod wzgledem tego ile sie dzieje - cos jakbys polaczyl Lucky Stara, Sketchbook ~full color's~ oraz troche humoru ze studia SHAFT (np. Zetsubou Sensei, PaniPoni Dash). Moim zdaniem w sam raz by sie odprezyc ;). Niezbyt nadaje sie na maratony, i zawiera duzo SD.
A na czym humor opierają ? Czy jest go tyle ile inteligentnych ludzi w parlamencie ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1407 dnia: Październik 11, 2008, 10:39:49 pm »
tak chyba tak mogę powiedzieć że key odwalił całkiem konkretną robotę co więcej śmiem krzyknąć że  świetną. ogólnie rzecz biorąc w jego trzech dziełach można wyczuć że pieczone są przez to samo piekarnie choćby po tym że słysząc muzyczkę można wyczuć ten sam styl. A Air który oglądam jako ostatni tylko to potwierdził.

Offline Kainti

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1408 dnia: Październik 11, 2008, 10:52:51 pm »
A na czym humor opierają ? Czy jest go tyle ile inteligentnych ludzi w parlamencie ?
Humor jest glownie oparty na postaciach i ich codziennym zyciu, kazdej bohaterce mozna w sumie przyporzadkowac jakis archetyp charakteru, razem z typowymi dla niego 'fazami', ktore objawiaja sie w roznych przedstawianych scenach. Nie jest to 100% komedia, tylko bardziej zabawna seria obyczajowa (ANN: Genres: comedy, slice of life).

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1409 dnia: Październik 11, 2008, 11:14:20 pm »
Kainti: dzięki, chętnie sprawdzę jak to wygląda, jeszcze do Minami-ke się przymierzam :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"