trawa

Autor Wątek: "Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON  (Przeczytany 33617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slayer_Lublin

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 22, 2007, 08:47:03 pm »
oj dobra już skończcie z najazdami na stacha... jaki jest taki jest, każdy sie już wypowiedział i starczy... Jak ktoś coś do niego jeszcze coś ma to niech mu to powie a nie wypowiada sie na forum, gdzie i tak on w życiu nie zajrzy...

Offline MiSiO

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 22, 2007, 08:56:05 pm »
Natalio - spokojnie możesz pożyczać "moje" rozpiski :D Ta z Dragona była ciekawa ale to co na oMTH miałem to dopiero dziwactwo było :D

Mówisz, że błędem było granie bez poćwiczenia... a ja właśnie zawsze tak robie, że turniej jest sprawdzianem. To dopiero jest zabawa wyciskać coś z bandy, której się nie zna lub z nowej rozpiski [już 4 różne CotP przetestowałem]. Co do błędów to po turnieju zawsze łatwo powiedzieć. Jak się gra, to już nie jest tak oczywiste co należy zrobić.

Ważne jest to, jak się człowiek bawił.

Offline Skavenblight

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 22, 2007, 09:21:35 pm »
Cytat: "MiSiO"
Natalio - spokojnie możesz pożyczać "moje" rozpiski :D Ta z Dragona była ciekawa ale to co na oMTH miałem to dopiero dziwactwo było :D

Była ciekawa, a przede wszystkim pożyczyłam ją z powodu ogra. Pierwszą moją figurką do Possessed był... ogr najemnik :) Zresztą, jeśli bandę utrwalił ktoś na zdjęciach, to będziesz miał okazję się przekonać - choć niestety ledwie 7 figurek ujrzało światło dzienne, więc jak Tomek będzie miał czas to zrobimy sesję zdjęciową całej bandy [bez darksouli, bo ich jeszcze nie mam].

Cytat: "MiSiO"
Mówisz, że błędem było granie bez poćwiczenia... a ja właśnie zawsze tak robie, że turniej jest sprawdzianem. To dopiero jest zabawa wyciskać coś z bandy, której się nie zna lub z nowej rozpiski [już 4 różne CotP przetestowałem]. Co do błędów to po turnieju zawsze łatwo powiedzieć. Jak się gra, to już nie jest tak oczywiste co należy zrobić.

No dobra, mogę na turnieju testować nową rozpiskę, ale bandy to już bym nie chciała ;) Fakt faktem, że pewnych rzeczy po prostu nie sposób przewidzieć - Possessed powinien zjeść giant raty żywcem, a one zatrzymały go w walce do końca bitwy... po prostu czasem była to kwestia pecha :)

Cytat: "MiSiO"
Ważne jest to, jak się człowiek bawił.

Otóż to! A ponieważ Lublin w tym roku jest alfą i omegą [od niego zaczęliśmy turniejowanie w 2007 i na nim się ono w tym roku kończy] to mogę spokojnie powiedzieć, że w Lublinie nie ma opcji, żeby się źle bawić ;)

Cytat: "Slayer_Lublin"
oj dobra już skończcie z najazdami na stacha... jaki jest taki jest, każdy sie już wypowiedział i starczy... Jak ktoś coś do niego jeszcze coś ma to niech mu to powie a nie wypowiada sie na forum, gdzie i tak on w życiu nie zajrzy...

No ja bym jednak była za tym, by nie wpuszczać na turnieje takich ludzi, tylko dlatego, że "są jacy są" - ale oczywiście decyzja należy do organizatorów i ja się do niej dostosuję.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 22, 2007, 10:44:14 pm »
Z tego co widze potwierdziła sie czołówka Lublinskiego towarzystwa mordki. Na podium Budda i Ludwik. Sadze że jesli grał by motor to i on znalazł by się w top 5 :)

Gratulacje dla Tomka!!
Zawsze w Ciebie wierzyłem. Brawo!!! Tym bardziej że był to CoC którym uważam że jest Ciezko zwycięrzyć turniej.

Co prawda jak sie czyta raport to zwyciestwo bez pomocy papa nurgla sie nie odbyło. Błogosławione pałki zabijajaca wampiry i ogry :) Cudo.
Musze sobie takie załatwić :)

PS. Natalio pokaż piersi.. swoich figórek :) .
Pochwal sie swoimi possesed
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 22, 2007, 10:58:28 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"

Gratulacje dla Tomka!!
Zawsze w Ciebie wierzyłem. Brawo!!! Tym bardziej że był to CoC którym uważam że jest Ciezko zwycięrzyć turniej.

Ja Cię bardzo przepraszam Kamilu ;), ale CoC też nieźle sobie radził na Bazylu, gdzie zabrakło mi tylko 1,5 pkt do pierwszego miejsca ;) wcale nie jest tak ciężko, to dobra, mocna banda z niepowtarzalnym klimatem :D

Co nie zmienia faktu, że tak zasłużonemu dla polskiej sceny Mordheim osobnikowi należało się wreszcie zwycięstwo w jakimś turnieju więc czy to Papa Noigul sprawił, czy taktyczna mądrość to nie ma już znaczenia ;)

Cytat: "Mistrz wałków :)"
PS. Natalio pokaż piersi.. swoich figórek :) .
Pochwal sie swoimi possesed

Figurek czy nie figurek, na turnieju byłam też adekwatnie do swej bandy ubrana :badgrin:
A zdjęcia Possessed mam nadzieję, że ktoś zrobił.
Jak nie zrobił, to i tak Tomek zrobi i wrzuci, bo figurek mam 13 a tylko 7 ujrzało stół :(
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Wojtek_Krz

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 23, 2007, 06:33:20 am »
Gonzo robił fotki, tylko zwleka z pokazaniem ich.

Offline Motorek

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 23, 2007, 07:54:34 am »
Jeszcze z OMTH Gonzo fotek nie zapodał :(

Offline Kapitan_Hak

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 23, 2007, 04:38:45 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Gratulacje dla Tomka!!
Zawsze w Ciebie wierzyłem. Brawo!!! Tym bardziej że był to CoC którym uważam że jest Ciezko zwycięrzyć turniej.


Dziękuję Mistrzu :)! Jestem wzruszony tak miłymi gratulacjami :D! Ja wiem, że we mnie wierzyłeś, mimo że początki nie były łatwe (Bazyl 2005 z pożyczonym od Ciebie Kislevem...) ;)!


Co do zdjęć, to pamiętam, że ktoś jeszcze fotografował... Długowłosy chłopak, czarno ubrany, z pro-aparatem (pojawił się bodajże pod koniec i był w sali aż do zakończenia turnieju). Kojarzycie, o kogo mi chodzi? Może warto by się również do niego o zdjęcia zwrócić?

Offline Motorek

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 23, 2007, 04:48:09 pm »
Kojarzymy ;)  Już go męczyłem o zdjęcia - odpowiedź - 200MB nie chce mi się. Może mi nagra na płytkę jak będę grzeczny  ;)

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 23, 2007, 07:10:20 pm »
Hym... Gonza trza by przycisnąć o te fotki. :p

Już zalega za dwa turnieje :p

Offline G O N Z O

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 24, 2007, 02:03:54 am »
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
Hym... Gonza trza by przycisnąć o te fotki. :p

Już zalega za dwa turnieje :p


Mam słabą pamięć i ostatnio mało czasu, więc trzeba mnie cisnąć, trzeba...
Wrzuciłem zaległy turniej a zdjęcia z szańca wstawię w niedzielę albo poniedziałek, bo w weekend nie za bardzo będę w domu. Włączyłem sobie nawet przypominacz w komórce :)
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline G O N Z O

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 27, 2007, 12:31:59 am »
Zapraszam do oglądania, komentowania i ewentualnie oceniania (po zalogowaniu).

Fotorelacja z turnieju "Krasnoludzki Szaniec"
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Motorek

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 27, 2007, 07:36:41 am »
Spox fajna fotorelacja ;) Z molestuję trochę Szorstkiego i może uda mi się od niego wyrwać fotki.

Offline mecenasik

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 27, 2007, 11:27:20 am »
swietne zdjecia - swietne makiety - widac swietna atmosfere (rozczulajace to zdjecie o zachowaniach pozytywnych i negatywnych :) )

Offline Skavenblight

"Krasnoludzki Szaniec" turniej na konwencie FALKON
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 27, 2007, 03:20:10 pm »
Fajne fotki :) Czekałam na nie niecierpliwie :D
Czułe zdjęcie z Wojtkiem mam :D Fajnie wyszło...
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

 

anything