Autor Wątek: Metallica  (Przeczytany 22987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

Metallica
« dnia: Czerwiec 11, 2003, 08:09:15 pm »
dzis uslyszalem, ktora mnie zszokowala, ale w bardzo pozytywny sposob. mianowicie dowiedzialem sie, ze Metallica ma byc w Polsce w pazdzierniku lub listopadzie, a jako support zagraja LimpBizkit i System Of A Down. czy ktos moze cos wiecej powiedziec?
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Kik

Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2003, 08:55:57 pm »
eee...nic ciekawego...nie zaryzykowałbym kilkudziesięciu złotych żeby usłyszeć ten chłam który teraz robią...ehhh...i do tego jeszcze z Limp Bizkit i SoaD...zupełnie się pogrążyli...

Offline Gollum

Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2003, 08:15:30 am »
Gdzieś w jakiejś gazecie czytałem, że rzeczywiście mają być, bo bardzo lubią Polskę. Szczegółów jednak nie znam.

Anonymous

  • Gość
Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2003, 09:11:10 am »
W "środowisku dziennikarskim" słyszało się ostatnio, że mają wpaść do Polski jakoś w przyszłym roku. Ale sądzę, że to nic pewnego. najlepiej, jak by sami cośkolwiek o tym powiedzieli...

Ferrus

  • Gość
Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2003, 04:35:39 pm »
w przeciwieństwie do koncertu Maidenów, w wypadku koncertu Metallicy, uciekłbymz domu jakbym musiał  :D

Offline Rex de Tenebris

Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 12, 2003, 05:26:52 pm »
Ferrus: Maidenóff sobie wypraszam. Koncercik moze nie był jednym z ich najleprzych , ale przynajmniej sie nie skór**li jak Metallicatz.

Ale wracając do tematu. Z jednej strony odrzucva mnie wizja słuchania na koncercie st. Shit, ale z drugiej może zagrali by (musieli by) jakieś stare kawałki z MoP, RtL albo najlepiej K'emA.

Ferrus

  • Gość
Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2003, 05:32:28 pm »
Rex: do maidenów nie mam nic do zarzucenia, sam ich lubie, po prostu czasami mnie wkurza ich granie na jedno kopyto, taki sam styl piosenek, nie wszystkich, ale jednak czasami slucham z niesmakiem kawalkow jakiś takich podobnych, wydaje mi się że im się pomysły skończyly choć mimo wszystko ich szanuje

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2003, 05:42:04 pm »
W to, ze Metallica przyjedzie do Polski promowac "St. Angera", nie watpie, bo promuja u nas prawie kazdy krazek (od pewnego momentu oczywiscie). A lubia u nas grac. Widzialem ich na zywo dwa razy i pojde raz trzeci. Stare kawalki graja zawsze i wlasciwie najwiecej jest takich. O nowej plycie jeszcze sie nie wypowiadam, bo nie sluchalem. Zwlaszcza, ze jest tyle skrajnych opinii.

Anonymous

  • Gość
Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2003, 05:55:52 pm »
Cytat: "Waltari"
W to, ze Metallica przyjedzie do Polski promowac "St. Angera", nie watpie, bo promuja u nas prawie kazdy krazek (od pewnego momentu oczywiscie). A lubia u nas grac. Widzialem ich na zywo dwa razy i pojde raz trzeci. Stare kawalki graja zawsze i wlasciwie najwiecej jest takich. O nowej plycie jeszcze sie nie wypowiadam, bo nie sluchalem. Zwlaszcza, ze jest tyle skrajnych opinii.
Ja też nei wątpię, że mogą przyjechać, po prostu wolałabym być pewna zanimtakie informacje zacznę rozgłaszać, natomiast z tego, co się orinetuję, to info o tym, że mają przyjechać, pojawiło się po tym, jak powiedzieli, że przyjeżdżają kawałkiem do wawy /jeszcze nei było wiadomo, kto dokłądnie/ i jakiś zboczony ich fan z jakeigoś serwisu internetowego ubzdurał sobie, że zaraz potem będzie koncert.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2003, 06:04:41 pm »
Tak to wlasnie jest ze zboczonymi fanami. Podejrzewam, ze najpierw zagraja trase po Stanach. W tym roku. A do nas przyjada w przyszlym. I blagam - koniecznie w Spodku! Chociaz po ostatnim koncercie wiedza, ze moga sciagnac na stadion 35 tysiecy ludzi, wiec pewnie zagraja na swiezym powietrzu. No, chyba ze przyjada w jakis chlodny dzien...

Offline Clayman_

Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2003, 07:43:50 pm »
Cytat: "Rex de Tenebris"
ale przynajmniej sie nie skór**li jak Metallicatz.

wiesz,nie chce mi sie z toba klocic wiec powiem tylko ze piszesz bzdury


a st.anger jest calkiem niezly,jak na 40-latkow potrafia jeszcze ladnie przyloic,
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Spajder

Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2003, 08:00:22 pm »
Nie byłem na żadnym koncercie Metallicy ale oglądałem wiele i mówię wprost: każdy z nich to niemal mistrzostwo. Świetne granie, świetny kontakt z fanami (robienie chóru z publiki) i świetny klimat. Ostatecznie świetne koncerty. Kto uważa inaczej ten po prostu nie wiem, co dobre.

A Maideni skrewili tyle koncertów, zwykle już tych bez Bruce'a, że szkoda gadać.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Rex de Tenebris

Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2003, 04:06:57 pm »
Waltari: Spodek spoko, ale odemnie trochę zadaleko. Jak dla mnie to mogą grać w Kwadratowej - i to bez jaj.

Clayman_: Metallica zawsze grała kiepso, a to co teraz wyprawiają to juz poraszka. A jak chcesz posłuchadź dziadkóff to posłuchaj o niebo leprzego Mutorhead lub troche młodszych Cannibal Corpse.

Anonymous

  • Gość
Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 13, 2003, 06:44:35 pm »
Cytat: "Rex de Tenebris"
Waltari: Spodek spoko, ale odemnie trochę zadaleko. Jak dla mnie to mogą grać w Kwadratowej - i to bez jaj.

Clayman_: Metallica zawsze grała kiepso, a to co teraz wyprawiają to juz poraszka. A jak chcesz posłuchadź dziadkóff to posłuchaj o niebo leprzego Mutorhead lub troche młodszych Cannibal Corpse.
Qrcze jak zobaczyłam te nazwy to miałam ochotę usunąć posta bo mnei szlag trafił. Przecież to kicz totalny.
A metallica - przynajmniej na początku - nie grała kiczu. Z muzycznego punktu widzenia.

Offline Kik

Metallica w Polsce?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 13, 2003, 08:03:15 pm »
Cytat: "A'G'R"
Qrcze jak zobaczyłam te nazwy to miałam ochotę usunąć posta bo mnei szlag trafił. Przecież to kicz totalny.

Motorhead'a mam szczerze mówiąc gdzieś bo nie słucham ale nie rozumiem stwierdzenia że Cannibal Corpse to kicz...droga A'G'R - nie musi się pani podobać muzyka ale nie powinna pani kwestionować umiejętności członków tego zespołu...grają grind core i rzeczywiście nie każdemu to się musi podobać ale strona techniczna tej muzyki przewyższa tą Metallici conajmniej dwukrotnie...

stwierdzenie że Metallica to kicz też mi nie za bardzo pasuje...teraz robią chłam to fakt ale stare płyty są bardzo dobre...szczerze mówiąc nigdy nie byłem na koncercie M ale po stwierdzeniu Waltariego, któru podobno był na dwóch koncertach i podobno grali też stare kawałki bym się zastanawiał nad kupnem biletu na najbliższy :D