trawa

Autor Wątek: 3MSS - Trójmiasto, stałe miejsce do grania w soboty  (Przeczytany 1726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ed guma

3MSS - Trójmiasto, stałe miejsce do grania w soboty
« dnia: Listopad 26, 2007, 10:12:24 am »
hej :)

Chciałbym wrócić do chlubnie przyjemnej (lub przyjemnie chlubnej) tradycji pogrywania w soboty. Początkowo planowałem zorganizować spotkania na Morenie, ale tam niestety weekend odpada. Udało się to przy GKFie w Maciusiu na Przymorzu.

Strona z info http://groups.google.com/group/3mss

Podstawowe i najważniejsze założenie: spotkania są cykliczne i całkowicie otwarte, bez jakichkolwiek opłat czy składek.
Przyjść i zagrać może każdy, niezależnie od wieku i przynależności klubowej.
Po prawdzie, na tym zależało mi najbardziej. Nieważne czy należysz do jakiegoś klubu, sklepu lub piwnicznej grywalni. Nieważne kogo lubisz lub nie ;). Masz czas i ochotę pograć w sobotę, to wpadasz na Przymorze.
Miesiąc wcześniej, na stronie zawsze będzie info w które soboty i w jakich godzinach gramy. Mam zapewnienie Papiera i pani Uli, że w zaklepane soboty obowiązkowo będą nam otwierać, więc nadziejam uniknąć przypadków całowania klamki.

Na miejscu pomożemy i nauczymy grać, malować, konwertować. Dzięki Gdańskiemu Klubowi Fantastyki i Sklepowi "Iskra" posiadamy własne zaplecze figurkowe, terenowe i malarskie.

Całość ogarniać będę głównie ja, ale tak naprawdę, to głównie od Was zależy jak te soboty wyglądać będą.

Na przykład Warhammera (kampania, nauka gry, zasady) prowadzą Łukasz i Tomek (nie pamiętam teraz jak mają na nazwisko/int ksywkę, potem się dopisze :)). Jeśli masz pomysł i chcesz poprowadzić grę, kampanię czy ligę w dowolny system, wystarczy wpaść i obgadać zasady. Będzie również czasem możliwość pograć w duże, wieloosobowe, dwudniowe bitwy.

Turniejów organizować nie będziemy. Bardzo dobrze zajmują się już tym kluby i sklepy, a ja nie mam zamiaru wchodzić im w drogę, co najwyżej dopełniać ich działalność.

Serdecznie Zapraszam :)
dward Wong Hau Pepelu Tivrusky Guma the 5th

Eman

  • Gość
3MSS - Trójmiasto, stałe miejsce do grania w soboty
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2007, 10:15:21 am »
Moze tak bez przesadyzmu z przyklejaniem takiego tematu :?: :?

Offline ed guma

3MSS - Trójmiasto, stałe miejsce do grania w soboty
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2007, 10:17:18 am »
sorrki  :)
dward Wong Hau Pepelu Tivrusky Guma the 5th

Offline Yedli

Re: 3MSS - Trójmiasto, stałe miejsce do grania w soboty
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2007, 10:55:08 am »
Cytat: "ed guma"
Mam zapewnienie Papiera i pani Uli, że w zaklepane soboty obowiązkowo będą nam otwierać, więc nadziejam uniknąć przypadków całowania klamki.

Powodzenia.  ;)

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline ed guma

3MSS - Trójmiasto, stałe miejsce do grania w soboty
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2007, 01:55:52 pm »
hej :)

W styczniu gramy 5, 12, 19, 26, czyli wszystkie soboty. Ja mogę być tylko do 16.30 ale Faraon (szef działu strategii w GKF) powiedział, że może zamykać więc gramy od 11.00 do 18.00 :)

Od stycznia ogarnę również stół do malowania/konwertowania, sponsorowany przez Leszka ze sklepu Iskra.

Serdecznie zapraszam :)
dward Wong Hau Pepelu Tivrusky Guma the 5th