Autor Wątek: DMP 2008 11-13 kwietnia  (Przeczytany 66137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wołek

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 01, 2007, 11:28:50 am »
Cytat: "Asmodean"
też jestem za tym, zeby punkty było inne niż EURO. Może rzeczywiście mniejsze :?: 1500 :?: 1600 :?:

1500  ;)
Bo więcej to już jest spisek przeciwko wilkom  :badgrin:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline el_piszczu

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 01, 2007, 11:40:25 am »
Jeśli już są takie dywagacje: to może 1600 max i gramy min 6 bitew  8)

Toster

  • Gość
DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 01, 2007, 01:42:05 pm »
Wstepnie tez bym sie przyturlal.... Potrzebuje tylko druzyny.... Krawat jestes tam gdzies ?

w sumie to z Krawatem w 2jke mozemy team zrobic. ja zagram 2 bitwy w 1,5h krawat da rade i 6 w godzine ;)

Offline Vladdi

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 01, 2007, 02:22:00 pm »
Cytuj
A tak zupelnie na powaznie juz. Nie upieram sie przy jakis konkretnych punktach, ale denerwuje mnie troche trakowanie DMP jak PDDME*

To jest nasz polski turniej druzynowy, czy naprawde wszytko musimy podpasowywac pod standarty innych krajow? Moze jeszce wprowadzimy normy ISO na rozpiski i konwersje  :?


A mnie sie nie podoba taki brak woli wspolpracy i poniekad niechec do pomagania druzynie narodowej - to jest najlepsza okazja by wyprobowac rozpy i uklady przed etc i imho karalnym bledem byloby to niewykorzystac. A poza tym co w tym zlego ze format bedzie jak na etc?

Btw napewno juz bedzie na etc 1850 i brak speciali oprocz samaela i beliala, brak dodatkowych restrykcji - to juz zotastalo przeglosowane, tak samo brak fw.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Iron Jaro

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 01, 2007, 04:39:03 pm »
Vladi jak cie znam to znowu urzadzisz tygodniowy ternig przd euro. Bedziecie mieli od groma czasu by pograc i potestowac rozgrywki. Zeby bylo smieszniej ludze ktorzy beda w reprezentacji na Euro, na DMP beda porozrzucani po roznych zespolach...

Naprawde nie widze powodu dla ktorego nalezalo by zprowadzac tak ciekawa impreze do roli crash testu rozpisek na euro.
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Angron

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 01, 2007, 08:23:15 pm »
Bo dlaczego nie? 1850 taki sam format jak każdy inny, a płyną z niego dodatkowe korzyści. :) Ja uważam że w zeszłym roku to się przydało (Sokles i Ajroni) więc czemu nie? No ale to nie do mnie należy decyzja.. :D
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline krawat

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 01, 2007, 09:48:35 pm »
ja sie z mila checia pojawie. format obojetny, aczkolwiek zeby bylo najsprawiedliwiej ankiete trzeba wstawic :p
Toster :arrow: 6-ciu nie wyrobie, no chyba ze 5x for fun
ZAPINAMY

Offline mlodyrs

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 01, 2007, 10:26:28 pm »
Zaganiam chłopaków do malowania armii - moze złożymy team podkarpacie. Jak nie to będę sierotką szukającą drużyny, która mnie przygarnie  ;)

Offline Vladdi

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 01, 2007, 10:36:12 pm »
Cytuj
Naprawde nie widze powodu dla ktorego nalezalo by zprowadzac tak ciekawa impreze do roli crash testu rozpisek na euro.
[/quote]

Nie wiem skad ta fobia? To czy to bedzie "tylko" crash test zalezy wylacznie od organizatorow, dla mnie jednak wazne jest zeby wogole byl to crash test. Upieram sie dlatego, bo zaszloroczny dmp bardzo pomogl druzynie. Np po wlasnie i w zwiazku z dmp wywalilismy ironow.

Powiem wiecej dla mnie najlepiej byloby gdyby dmp mialy rowniez scenaria z etc, chociaz rozumiem ze do eskalacji raczej nikogo nie przekonam. Kazdy chyba rozumie ze nawet jesli przypadkiem i w tym roku uda sie zorganizowac zgrupowanie to tydzien grania za zasady etc, jesli na codzien gamy inaczej w niczym nie pomoze - potrzebny jest duzy turniej zblizony zasadami do etc by moc empirycznie sprawdzic niektore rozwiazania.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline krawat

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 02, 2007, 02:31:46 am »
racja. vladdi slusznie prawi. co w tym zlego bedzie? swoich chlopakuff trzeba wspierac a nie sie izolowac od euro jak mysz przed kotem.
punktacja i scenariusze troszeczke przyblizone do euro...
ale mam nadzieje ze IA dopuscicie  :lol:
pozatym podczas dmp jest taki klimat ze nikt nawet nie bedzie zwracac uwagi ze caly ten cyrk pod inna impreze jest... prawda?  8)
ZAPINAMY

Offline MiRage*

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 02, 2007, 09:05:08 am »
ja bym stawiał na mnijsze ptk np 1500 :) ale chyba najlatwiej zrobic głosowanie :P
* - a ja wygrałem z Vladim :>

Offline Iron Jaro

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 02, 2007, 10:39:34 am »
Cytuj
Nie wiem skad ta fobia? To czy to bedzie "tylko" crash test zalezy wylacznie od organizatorow, dla mnie jednak wazne jest zeby wogole byl to crash test.


No wlasnie o tym mowie. Nie wazne czy to bedzie crash test byle byl crash testem... Chyba stac nas na cos wiecej :(

Cytuj
Powiem wiecej dla mnie najlepiej byloby gdyby dmp mialy rowniez scenaria z etc, chociaz rozumiem ze do eskalacji raczej nikogo nie przekonam.

Moze mylnie odbieram twoje intencje i przeprasza w takim razie, ale takie teksty sugeruja mi ze widzal bys DMP jedynie jako uzupelnienie zlotu kadry. Jako cos co pozwoli ci przetestowac scenariusze do euro. Ja sie na cos takiego niezgadzam.

Cytuj
nawet jesli przypadkiem i w tym roku uda sie zorganizowac zgrupowanie to tydzien grania za zasady etc, jesli na codzien gamy inaczej w niczym nie pomoze - potrzebny jest duzy turniej zblizony zasadami do etc by moc empirycznie sprawdzic niektore rozwiazania.

Vladi ja naprawde nie wierze w przypadki a za to badzo wierze w twoje mozliwosci. To ze w zeszym roku zjeliscie 2 miejsce to napewno niebyl przypadek a wasze umiejetnosci. Wydaje mi sie ze znam cie juz na tyle by miec pewnosc ze choc bys mial na glowie stanac i tak urzadzisz ten zlot kadry, wiec trenig bedziecie mieli. Dodatkowo doswiadczenie z poprzednich DMP i to co slyszalem na Euro wykazuje ze najwazniejsze jest wlasciwe dobranie sobie przeciwnikow, czli cos z czym nie bedziesz mial zadnych problemow, nawet obudzony o 2giej nad ranem na ciezkim kacu :lol:

Cytuj
pozatym podczas dmp jest taki klimat ze nikt nawet nie bedzie zwracac uwagi ze caly ten cyrk pod inna impreze jest... prawda?

Mam nadzieje Krawat, ale jak jade na jakis torniej to lubie myslec ze jest organizowany w rownym stopniu dla kazdego uczestnika. Takie podporzadkowanie pod 8 osub porostu mnie zniesmacza :( , ale to jest moj prywatny problem, i tez mysle ze ankieta napewno go rozwiarze.
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Iron Jaro

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 02, 2007, 10:40:28 am »
Zdublowalo mi sie  :oops:
Tak przy okazji czy tylko mi to forum tak slabo chodzi?
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Vladdi

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 02, 2007, 11:08:47 am »
Cytuj
No wlasnie o tym mowie. Nie wazne czy to bedzie crash test byle byl crash testem... Chyba stac nas na cos wiecej :(


Co znaczy "cos wiecej"? Zupelnie nie rozumiem jak zblizonosc zasad do euro mialoby umniejszyc dmp? To sa jakies fobie nie z tej ziemi, naprawde co zlego w tym ze zasady beda podobne do euro? Korona z glowy spadnie? A kadrze by to bardzo pomoglo, skad taka postawa "nie bo nie" albo "kadre mam w tylku, obchodzi mnie tylko dmp, etc sie wypchajce".

Cytuj
"takie teksty sugeruja mi ze widzal bys DMP jedynie jako uzupelnienie zlotu kadry. Jako cos co pozwoli ci przetestowac scenariusze do euro. Ja sie na cos takiego niezgadzam. "


Dlaczego? Nawet jesli tak jest to co z tego? Jaka krzywda sie stanie jesli tak bedzie? Jesli przy okazji dmp kadra i nie tylko (bo kandydatow do skladu zwlaszcza do 3 wybieralnych miejsc jest sporo) potrenuje korona z glowy komus spadnie?

Dla informacji - nie widze dmp jako "jedynie" crash testu, tylko jako turniej druzynowy przy kazji ktorego dobre by potestowac rozwiazania, armie i parowanie pod etc. Co w tym zlego? Skad nagle taki opor?

Cytuj
Dodatkowo doswiadczenie z poprzednich DMP i to co slyszalem na Euro wykazuje ze najwazniejsze jest wlasciwe dobranie sobie przeciwnikow, czli cos z czym nie bedziesz mial zadnych problemow, nawet obudzony o 2giej nad ranem na ciezkim kacu :lol:


Co ma piernik do wiatraka? Pewnie ze bede przygotowany na etc jako kapitan, co z tego? Jako prawdopodobny kapitan wiem ze crash test druzynowy jest pod kadre niezbedny a samo zgrupowanie nie zalatwi sprawy.

Cytuj
Takie podporzadkowanie pod 8 osub porostu mnie zniesmacza :( ,


Rozumiem ze pomogania kadrze narodowej cie zniesmacza, ale nie rozumiem czemu, zwlaszcza z zadnej w tym szkody miec nie bedziesz.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Iron Jaro

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 02, 2007, 11:27:12 am »
Cytuj
Co znaczy "cos wiecej"? Zupelnie nie rozumiem jak zblizonosc zasad do euro mialoby umniejszyc dmp? To sa jakies fobie nie z tej ziemi, naprawde co zlego w tym ze zasady beda podobne do euro? Korona z glowy spadnie? A kadrze by to bardzo pomoglo, skad taka postawa "nie bo nie" albo "kadre mam w tylku, obchodzi mnie tylko dmp, etc sie wypchajce".

Vladi to nie sa zadne fobie. To czysta pragmatyka. Chcialbym by DMP bylo impreza z duza liczba druzyn. 1850p moze juz byc liczba zaporowa, ktora ograniczy liczbe chetnych. Moze w Ustce jest wielu graczy ktorzy maja wielkie armie ale w trojmiescie jest naprawde sporo graczy ktorzy wyciagna armie na najwyzje 1500 + to co zdolaja porzyczyc od znajomych. Chcialbym wciagnac tych mlodych ludzi i pokazac im spolecznosc turniejowa. To naprawde jest wielka szansa dla srodowiska WH40k. Na tej samej zasadzie co ty moglbym zapytac co sie stanie jak Kadrowicze zagraja na tych 100-200p mniej. Korona im z glowu spadnie? Tacy slabi sa? Czy porostu nie bo nie.

Cytuj
Dla informacji - nie widze dmp jako "jedynie" crash testu, tylko jako turniej druzynowy przy kazji ktorego dobre by potestowac rozwiazania, armie i parowanie pod etc. Co w tym zlego? Skad nagle taki opor?

Moze poprostu nie lubie sie uwazac za krolika doswiadczlnego :lol: Nic w tym zlego Vladi. Tak jak pisalem wczesniej. Turniej na troche mniejsze punkty moze nie dosc ze dac ci wiecej bitew (w to akurat watpie bo by trzeba bylo pewnie sciac punkty do 1500, a nawet mniej), ale przedewszytkim da coi wiecej drurzyn do swoich testow. To chyba nie jest az tak glupi pomysl.

Cytuj
Rozumiem ze pomogania kadrze narodowej cie zniesmacza, ale nie rozumiem czemu, zwlaszcza z zadnej w tym szkody miec nie bedziesz.

Vladi ta zagrywka byla poprostu niska. Naprawde ostro ponizej twojego poziomu. Przeczytaj jeszcze raz to co pisalem wczesniej i sie zastanow co piszesz.
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


 

anything