Autor Wątek: DMP 2008 11-13 kwietnia  (Przeczytany 66134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trej

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 02, 2007, 11:46:34 am »
@Vladdi

Mam wrażenie, że próbujesz sprawić by ludzie którzy mają odmienne zdanie odnośnie zasad DMP od Twojego byli postrzegani jako wrogowie "Drużyny Narodowej". Próba sprowadzenia dyskusji do tego konfliktu jest zagraniem którym niestety mnie nie zaskoczyłeś a osobiście uważam za prymitywne.
Jednak przypominam, że to Ty jako prawdopodobny kapitan odpowiadasz w głównej mierze za wynik kadry. Natomiast orgowie DMP mają swięte prawo mieć w poważaniu Twoją wizję turnieju i zająć się tym co do nich należy czyli zapewnienie maksymalnej ilości graczy maksymalnie fajnej imprezy. Jeśli uznają, że nie po drodze im z Twoimi propozycjami ich wybór. Szczerze mówiąc IMO przy aktualnej formie Twojej argumentacji trudno będzie Tobie kogolwiek przekonać do swoich racji ponieważ agresja zawart w Twoich postach jest dla mnie osobiście odrzucająca.
Szczerze mówiąc w pompie mam regulamin DMP mój przyjazd jest poza moją decyzyjnością chopaki z 3city mają u mnie wystarczający kredyt zaufania bym przyjechał nawet na 400 pktów i 3 bitwy. Drażni mnie jednak Twój sposób prowadzenia dyskusji  i niestety prostackie próby wpłynięcia na organizatorów.

Offline Angron

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 02, 2007, 12:40:36 pm »
A ja się z Wami nie zgadzam.  Po co robic pod górkę kadrze, skoro może być z górki?  Jeszcze rozumiałbym, gdyby jakaś drużyna napisała, że oni nie dadzą rady na 1850, że za dużo czy coś. Ale tak teoretycznie, to nie ma sensu.  :?

Dobra, zrób ktoś ankietę bo zaraz cholery dostanę.  :evil: Niech demokracja zrobi swoje. :)
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline ederus

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 02, 2007, 12:53:23 pm »
Cytuj
Dobra, zrób ktoś ankietę


Popieram, ankieta powinna wszystko roztrzygnąć. Tylko najsprytniej by było, gdyby każdy klub/ośrodek dał tyle głosów ile ma teamów, a nie, że każdy głosuje ;)
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline el_piszczu

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 02, 2007, 01:13:49 pm »
Cytat: "ederus"
Popieram, ankieta powinna wszystko roztrzygnąć. Tylko najsprytniej by było, gdyby każdy klub/ośrodek dał tyle głosów ile ma teamów, a nie, że każdy głosuje ;)
Całkowicie się zgadzam - zbieramy wstępne deklaracje - potem zrobimy gdzieś super tajne forum i dopuścimy tylko kapitanów :evil:

zgłaszać się można tu

*wiem, że niektórzy będą musieli się u nas zarejestrować, ale tam mamy kontrolę moderatorską, więc chyba zniesiecie to małe utrudnienie 8)

Offline Vodecki

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 02, 2007, 01:26:57 pm »
Cytuj
Całkowicie się zgadzam - zbieramy wstępne deklaracje

nie sądzisz że to trochę wcześnie na deklaracje ?? to tak jakby już zbierać zgłoszenia graczy na WŚ ....a tak naprawdę kto wie czy będzie mógł jechać i w jakim pojedzie teamie ??

generalnie zwisa mi jakie będą zasady ale też uważam że ten turniej nie musi być taki jak Euro.



Offline trej

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 02, 2007, 01:42:15 pm »
IMO za wcześnie na deklaracje. To znaczy można się deklarować tylko to może się okazać oderwane od późniejszej rzeczywistości. Osobiście nie mam zielonego pojęcia czy uda mi się dotrzeć pomimo, że bardzo mi na tym zależy. Nie myślę zebym był jedynym.

Offline Vladdi

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 02, 2007, 03:59:38 pm »
Cytuj
To naprawde jest wielka szansa dla srodowiska WH40k. Na tej samej zasadzie co ty moglbym zapytac co sie stanie jak Kadrowicze zagraja na tych 100-200p mniej. Korona im z glowu spadnie? Tacy slabi sa? Czy porostu nie bo nie.


Trafna uwaga, z tym ze zauwaz nigdzie nie pisalem ze zasady dmp maja byc identyczne z etc, wspominalem tylko ze dobrze zeby byly podobne. Np 200 pkt to juz bardzo duza roznica, natomiast 1750 juz nie i takie pkt bylyby ok. Poza tym wiele turnieji na duze pkt w tym sezonie zadaja klam twierdzeniu ze wieksze punkty to mala frekwencja - to po prostu nieprawda. Chcesz zeby mlodzi tez mieli szans zagrac? Znies wymog pomalowanej armii, to im bardziej pomoze niz zmniejszanie limitow.

Cytuj
Moze poprostu nie lubie sie uwazac za krolika doswiadczlnego :lol: Nic w tym zlego Vladi. Tak jak pisalem wczesniej. Turniej na troche mniejsze punkty moze nie dosc ze dac ci wiecej bitew (w to akurat watpie bo by trzeba bylo pewnie sciac punkty do 1500, a nawet mniej), ale przedewszytkim da coi wiecej drurzyn do swoich testow. To chyba nie jest az tak glupi pomysl.


Jaro ziomie mysle ze osiagniemy jakis kompromis, z reszta jakby co zawsze mozesz dodac glosowanie:)

Cytuj
Vladi ta zagrywka byla poprostu niska.


Tak samo jak pisanie o ustawianiu (zniesmaczeniu) zasad turnieju pod osiem osob to jest odzywka nieuczciwa i chamska, bo nie o to mi chodzi przeciez. Znasz mnie na tyle by wiedziec ze nie nastawiam drugiego policzka. Zaczales mowic rynsztokiem to sam tez go posmakuj.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 02, 2007, 04:14:48 pm »
Cytuj
Mam wrażenie, że próbujesz sprawić by ludzie którzy mają odmienne zdanie odnośnie zasad DMP od Twojego byli postrzegani jako wrogowie "Drużyny Narodowej". Próba sprowadzenia dyskusji do tego konfliktu jest zagraniem którym niestety mnie nie zaskoczyłeś a osobiście uważam za prymitywne.


Naprawde nie traktuj mnie z gory bo to smieszne. Gdy ktos pisze ze "zniesmacza go ustawienie turnieju pod 8 osob" to sorry, ale widze w tym zla wole, poza tym poza niechecia do etc nie uslyszalem zadnych arguementow przeciwko upodobnieniu zasad dmp do etc. Co w tym zlego?

Cytuj
Natomiast orgowie DMP mają swięte prawo mieć w poważaniu Twoją wizję turnieju i zająć się tym co do nich należy czyli zapewnienie maksymalnej ilości graczy maksymalnie fajnej imprezy.


A niebo jest niebieskie, a krowy nie lataja. Rownie oczywiste jest to, że czujac sie jednym z "maksymalnej ilosci graczy" mam wiec prawo wyrazic swoja opinie, takie zenujace proby zamkniecia mi ust sa zadziwiajace. Rownie dobrze moglbys napisac zebym sie zamknal, daj sobie spokoj, to nigdy nie dziala.

Cytuj
ponieważ agresja zawart w Twoich postach jest dla mnie osobiście odrzucająca.


To zrob nam obu przyejmnosc i ich nie czytaj.

Cytuj
Drażni mnie jednak Twój sposób prowadzenia dyskusji  i niestety prostackie próby wpłynięcia na organizatorów


Szczerze powiedzawszy mam to "w pompie". Tak zenujace proby zamkniecia ust krytyce po prostu nie dzialaja. Masz inne zdanie - to je wyraz i uzasadnij, a personalne wycieczki zostaw sobie przed lustrem.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline trej

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 02, 2007, 04:45:07 pm »
@Vladdi

Nie traktuje Ciebie z góry i nie chce Ciebie uciszyć. Szczerze mówiąc nawet nie do końca rozumiem skąd u Ciebie się wzięło takie przekonanie. Zresztą doskonale rozumiem Twoje zamiary i się nie dziwie, że chcesz upodobnić DMP do Euro. Intencją mojego poprzedniego posta która chyba nie była zrozumiała było to że mi się nie podoba agresja w Twoich postach i że nie trafia do mnie argumentacja "jeśli nie zgadasz się ze mną to jesteś wrogiem reprezentacji".

Cytuj
czujac sie jednym z "maksymalnej ilosci graczy"

Zakładam, że będziesz grał można spytać w jakim teamie?

Offline el_piszczu

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 02, 2007, 05:29:57 pm »
Cytat: "Vodecki"
nie sądzisz że to trochę wcześnie na deklaracje ??
w żadnym wypadku nie chodzi mi o to, aby już teraz podawać dokładnie zespoły, bardziej o zebranie w jednym miejscu info o spodziewanych zespołach, znalezienie osób które będą mogły pomóc nam doprecyzować regulamin w imieniu zespołów/środowisk...
Przyjmuje, że może to nie wypalić, wtedy będziemy konsultować te sprawy z gronem koordynatorów ligi

Szczerze po tych kilku stronach zniechęciłem się do dyskusji takich tematów na otwartym forum  :roll:

Offline pajak

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 02, 2007, 06:15:56 pm »
chłopaki ja osobiście jestem za pkt euro ale DMP to nie turniej organizatorów tylko graczy.. zbierzemy info od środowisk (zacząłem to już wczesniej na forum ligowym) i zrobimy na takie pkt jakie będzie wola!!

jeszcze zostało nam sporo czasu dlatego mam nadzieję, że uda nam się wszystko pokojowo ustalić
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Vladdi

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 02, 2007, 06:36:26 pm »
Cytuj

Zakładam, że będziesz grał można spytać w jakim teamie?
[/quote]

Dostalem jakas niesmiala i byc moze przypadkowa oferte z trojmiasta ale generalnie zastanawiam sie czy ponownie nie sedziowac, jesli bedzie taka mozliwosc - jest wtedy duzo czasu na obserowowanie wynikow poszczegolnych armii. W kazdym razie mysle ze jak bede jednak chcial grac to ktos mnie przytuli.

A Twojego posta odebralem jako bardzo brzydka w doborze slow osobista wycieczke. Byc moze jestem bezkompromisowy czasami, ale przynajmniej nie pisze ze sposob wypowiadania sie przez wspoldyskutantow jest "prymitywny".

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline trej

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 02, 2007, 07:04:37 pm »
Cytat: "Vladdi"
Dostalem jakas niesmiala i byc moze przypadkowa oferte z trojmiasta ale generalnie zastanawiam sie czy ponownie nie sedziowac, jesli bedzie taka mozliwosc - jest wtedy duzo czasu na obserowowanie wynikow poszczegolnych armii. W kazdym razie mysle ze jak bede jednak chcial grac to ktos mnie przytuli.

Pytałem z ciekawości bo po ostatnim DMP z tego co pamiętam chciałeś mocno w następnym grać. Zresztą się nie dziwię bo zabawa jest przednia i dosyć trudno sędziuje się w takich warunkach jak wszyscy dookoła doskonale się bawią :).
Cytuj
A Twojego posta odebralem jako bardzo brzydka w doborze slow osobista wycieczke. Byc moze jestem bezkompromisowy czasami, ale przynajmniej nie pisze ze sposob wypowiadania sie przez wspoldyskutantow jest "prymitywny".

Miałeś prawo tak odebrać bo był napisany bezpośrednio pod Twoim adresem i nie owijałem w bawełnę przyjmując, że jesteśmy dużym chłopcami znającymi się w realu i mogę szczerze napisać Tobie co myślę.
Myślę, że ta nasza "wymiana uprzejmości" plus Twoja dyskusja z Jaro pokazała orgom na ile istotna jest sprawa zbieżności regulaminów DMP i ETC.

Offline Skark

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 02, 2007, 07:48:50 pm »
Jesli chodzi o zghodność z Euro to istotniejsze od ilości punktów wydają się misje z eskalacją, dlatego że ich w Polsce nie gramy na żadnym turnieju.

Offline Jezo

DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 02, 2007, 09:32:52 pm »
Cytat: "Skark"
Jesli chodzi o zghodność z Euro to istotniejsze od ilości punktów wydają się misje z eskalacją, dlatego że ich w Polsce nie gramy na żadnym turnieju.


no to moze jest to powod zeby je na DMP pominac??? to nie maja byc jakies tam play testy, to maja byc MISTRZOSTWA POLSKII, rozumiem ze "8" zalezy zeby mozna bylo jakies tam wnioski wyciagnac - i ok, ale to nie ma byc preETC tylko DMP :!:

zreszta shit goes around me - jak pokazuje doswiadczenie dyskusje o turniejach, punktach i scenariuszach na nich nie prowadzi do niczego bo kazdy ma swoja wizje, i najlepiej wychodzi jak org wkleja regulamin i koniec gadki - inaczej przeradza sie to w klotnie i zazwyczaj wygrywa ten kto glosniej krzyczy
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD