Autor Wątek: Fallout  (Przeczytany 16118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sir Momo

Fallout
« dnia: Czerwiec 12, 2003, 07:14:13 am »
No właśnie... Przeglądam to forum i nie widzę tematu o takiej nazwie. Być może kiedyś taki temat był, ale ja tu jestem od niedawna...

Fallout... to moja the best gra. Zwłaszcza pierwsza część. Teraz potrafię ją przejść w kilka godzin. Siadam rano, kończę w obiad. Przechodziłem ją już tyle razy... Fallout - to gra, dzięki której nauczyłem się angielskiego. Pamiętam, jak starałem się wyłapać wszystkie żarty językowe, których jest tam niemało...

Fallout 2 już mi się nie podobał aż tak. Gra w pewnym momencie robiła się nudna. Kiegy się wykonało już wszystkie misje, trzeba było jeszcze łazić po pustyni i walczyć i walczyć i walczyć. Bo jednak za oceanem twarda jest walka... A tutaj nigdy nie będziemy niepokonanymi chojrakami jak w pierwszej części... Zawsze byle grupa mutantów ma szansę nas zabić, i to bez większego wysiłku...

Fallout Tactics - mniam... Zupełnie nowe podejście do tej fantastycznej serii... Niestety, ale tą grę przeszedłem tylko raz, a potem pożyczyłem ją kuzynowi na cały rok... Ale już niedługo się spotkamy, i bedę miał z powrotem. Jednak co mi się podobało - możliwość grania Deathclaw'ami - to raz. A dwa - rzucanie granatów... Po raz pierwszy w serii granaty przydają się na coś (do rozwalania wrogów za przeszkodami). No i te pojazdy... co prawda czołg i tak do niczego się nie nadaje, ale Hummer jest miodzio...


A wy?? Macie jakieś swoje refleksje odnośnie Fallouta?? Z miłą chęcią poczytam
URL=http://home.attbi.com/~bernhard36/honda-ad.html]Potęga domina :D[/URL]

Offline domino

Fallout
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2003, 04:09:55 pm »
Zgadzam sie w całosci z poprzednikiem, Fallout zrobił przełom w całym przemyśle związanym z grami komputerowymi. To juz gra kultowa i mimo upływu czasu nie straciła na grywalności... 8)
OMINO

jeśli chcesz zarabiać tylko za to, że masz internet wejdż na strone
http://www.republika.pl/zarabianienoeys
W  A  R  T  O

Offline Kik

Fallout
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2003, 05:12:33 pm »
upływu czasy? przecież to jest stosunkowo nowa gra...a czy zrobiła przełom w przemyśle? tu akurat się zgodzę bo poruszyła trochę tym erpegowym rynkiem, miła odmiana po rycerzach, smokach i jakimś przeklętym, nawiedzonym magu, który po 2 miechach spędzonych przed monitorem okazuje się Twoim ojcem...bleeeh...

pierwszy raz w to zagrałem kiedy mój znajomy kupił sobie tą pełną edycję czyli F1, F2 i FTactics...no i of course trzeba było zacząć od początku...

jedynka mi się ogólnie podobała, tymbardziej że to był zupełnie nowy dla mnie świat, zupełnie inne możliwości, rzeczywiście emanowała takim specyficznym erpegowym humorem itd...problem pojawił się kiedy natrafiłem na największą przeszkodę w grze...na samym końcu kiedy miałem znaleźć szefa mutantów nie miałem pojęcia jak się do niego w tej cholernej bazie dostać...po tysiącu próbach zdjęcia osłony z drzwi znięchęciłem się i sobie darowałem...kilka razy później jeszcze wracałem do gierki ale za każdym razem kończyło się to nie powodzeniem...wiem, lama jestem ;]

dwójka? moja ulubiona część...przeszedłem ją raz po angielsku a potem dla uczczenia jej świetności kupiłem sobie polską wersję i znowu przeszedłem...może rzeczywiście mi się podobała bo była łatwiejsza...te kilka tygodni które nad nią spędziłem dały mi naprawdę wiele satysfakcji...no i of course musiałem się później kurować bo miałem zszarpane nerwy i do tego cały czas chodziłem niewyspany ale to jest chyba normalny stan rzeczy po każdym erpegu ;]

w Tactics'a zagrałem jako ostatniego, w polską wersję i powiem szczerze że...zawiodłem się trochę...na początku rzeczywiście wydała mi się taka nowatorska i ciekawa, i fakt możliwość jazdy pojazdami czy DeathClaw'ów w drużynie była strasznie kusząca ale imho ta część straciła dużo z klimatu poprzednich...od taka strategia bardziej niż erpeg...coś na styl X-Coma...nie przeszedłem całej, tylko parę misji i nie jestem pewien ale chyba odinstalowałem ją bo mi miejsca na dysku brakowało ;] gierka ciągle na mnie czeka...pewnie jeszcze w nią zagram...w dwójkę bym jeszcze raz zagrał ale pożyczyłem znajomemu...

Offline Michał Adam Kuc

Re: Fallout
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2003, 11:26:26 am »
Cytat: "sir Momo"

Fallout... to moja the best gra.


Jeśli chodzi o RPG podpisuję się ręcyma i nogyma. Jedynka powaliła mnie na kolana i dzięki niej (podobnie jak jeden z moich poprzedników)zacząłem się uczyć angielskiego. Dwójka była równie znakomita, a nawet lepsza, bo wyeliminowano sporo błędów. Ta część wprawdzie nie zmusiła mnie do hołdów, ale trudno się temu dziwić, wszak to nie nowość a dwójka!
FT to również dobra gra, choć już nie RPG...szkoda!

Czekam na Fallout 3. Czy się doczekam?
Pozdrawiam

Offline Adam Sikora

Fallout
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2003, 12:05:40 pm »
I ja też, i ja też, i ja też
ym sprzymierzeńcem jest wyobraźnia

Offline waste

Fallout
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2003, 03:52:52 pm »
chodzą słuchy, że podobno już się coś wokół niej kręci, 3d, turowa... ale kto by tam słuchów słuchał...

Offline Adam Sikora

Fallout
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2003, 07:25:48 am »
Ale w każdej plotce jest trochę prawdy. Moiże wyjść, ale nie tak zrobiona
ym sprzymierzeńcem jest wyobraźnia

Offline Fett

Fallout
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2003, 08:29:15 am »
Napewno 2D nie bedzie już. A mnie też słuch doszły, że Fallout 3 ma być ;D
ój blog: http://fett.eblog.pl
Moje forum: www.fett.forum.prv.pl
http://gry.o2.pl - cool portal! :)

Offline waste

Fallout
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 18, 2003, 10:54:46 am »
mnie tam 3d naprawdę nie przeszkadza. przecież w dzisiejszych czasach można zrobić już naprawdę dobre, niewielkie modele, z dużymi teksturami, z dodatkowymi mapami alfa, light i cholera wie czym jeszcze. jeśli świat fallout3 będzie tak samo brudny, zaśmiecony, zardzewiały i toksyczny jak dotychczas, to dlaczego nie! tym bardziej że 3d daje więcej możliwości, można spojżeć na budynki z różnych stron. ^_-

Offline Janek Pietkiewicz

Fallout
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 22, 2003, 05:00:16 pm »
Wszystkich fanów "Postnuklearnej gry RPG" odsyłam na Forum Schronu (taka postapokaliptyczna gildia :)) - tam znajdziecie już rozgrzebane tematy dotyczące Fallouta...

Offline pomyj=:)

Fallout
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 30, 2003, 07:52:07 pm »
och kim/czym bym był bez fallout'a
chyba bombermanem
ngrata patria, ne ossa quidem habebis - niewdzięczna ojczyzno, nie będziesz miała nawet (moich) kości

Offline Pokpoko

Fallout
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2003, 10:00:56 pm »
a ja powiem że gra mi sie nie podobała...lubie klimaty postnuke ale to jakos mnie nie ruszyło...chociaz z drugiej strony moją grą wszechczasów jest Starship Troopers,więc mam zdźebko skrzywiony gust :)

Offline Adam Sikora

Fallout
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 01, 2003, 08:34:37 am »
Cytuj
och kim/czym bym był bez fallout'a
chyba bombermanem
albo niczym hi, hi, hi.. na szczęscie jest fallout
ym sprzymierzeńcem jest wyobraźnia

teodorpunk

  • Gość
Fallout
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 27, 2004, 10:14:17 am »
Z tego co sie dowiedzialem przed chwila na forum cd-projektu. Ma sie ukazac pod koniec obecnego roku gra o tytule the Fall w Polsce nakladem Playa w wersji pl :x  Ma to byc polaczenie gothica, fallouta i jagged alliance 2 w FPP, co o tym sadzicie? moze podtrzyma tradycje fallouta?

info na gry online

Offline Rozbójnik

Fallout
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 27, 2004, 10:39:21 am »
Ta gra z pewnością nie będzie choćby w połowie tak dobra jak stary Fallout. Zrobić FPP z fallouta?! :wall:  :x  To woła o pomstę do nieba! FT był jedyną grą którą ukończyłem w 100% i to kilka razy :) . Zawsze z przyjemnością wracałem do tej gry, a teraz ma wyjść taka tania podróba.
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.