trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.  (Przeczytany 141838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 16, 2007, 03:42:19 pm »
Cytat: "obik"
każdy ma swoj gust.

Może i ma, co nie wyklucza tego, że większość mężczyzn zwraca uwagę na ładne Panie. Patrz Offtop->Uroda
Proroku  ;)

Cytat: "Hamtaro666"
A ja Ci Kochany Aniołku powiem, że nie każdy...

Cóż mogę powiedzieć. Zawsze znajdzie się jakiś wyjątek =]

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 16, 2007, 03:42:57 pm »
Ja powiem szczerz, że znałem tylko jedną dziewczynę której wygląd mnie obezwładniał (dosłownie). A do tego skubana był bardzo inteligentna i w ogóle fajna. Uciekłem w podskokach.

Dla mnie wygląd jest wyznacznikiem tego, czy w ogóle się zainteresuję. Jeszcze mi się nie zdarzyło zainteresować osobą, która mi się nie podobała. Raz miałem z tego powodu potworny żal do siebie, ale nie potrafię tego przeskoczyć i koniec. Szczęściem nie jest trudno spełnić moje standardy, a ja oceniam odruchowo i nie ma we mnie niczego z konesera jeśli chodzi o wygląd. Jeśli dziewczyna jest ładna to docenię, jak jedynie spełnia moje standardy to nie będę narzekał. Wygląd jest dodatkiem, ale jak już związek jest. Na początku jest testem.

Teraz można wieszać na mnie kuzynów (psy ;) )

Offline Hamtaro666

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 16, 2007, 03:49:52 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Teraz można wieszać na mnie kuzynów (psy ;) )


A nie ocenzurujesz swoimi wilczymi pazurami? ;)

Offline Ginko

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 16, 2007, 03:50:31 pm »
Tak to już jest, że faceci oceniają okiem(ja też należę do nich  ;) ). Ale gdy się pozna kobietę odpowiadającą naszym wymaganiom pod względem urody jaki i inteligencji... to trzeba się za nią uganiać bo się przegapi szansę :o .
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 16, 2007, 04:32:50 pm »
kobiety też patrzą na tyłki. choć głównie to na oczy, dłonie i twarz. choć statystycznie cześciej umawiają się z jakimiś opryszczonymi sierotami - szczególnie gdy nie czują sie ładne... za to samotny zapryszczały facet rzadko kiedy umawia się z "pasztetem". ot, taki przykładzik.

Bere, nie chce mi sie tłumaczyć Tobie, że to wszystko wiem, bo po pierwsze nie jestem uroczym głupiątkiem, a po drugie to w podręcznikach na studiach można przeczytać, już na pierwszym semestrze, więc nawet jakbym braki intelektualne miała, to bym się dowiedziała. Fakt: osoby bardziej atrakcyjne lepiej zarabiają, są bardziej akceptowane. wynika to jednak nie z naturalnej kolei rzeczy ale z pimpowania społeczeństwa. dziś pani o rubensowskich kształtach, która kiedyś okrągłościami falujacymi do szaleństwa panów i młodzieńców przywodziła nie będzie uznana za atrakcyjną - co najwyzej sympatyczną. jeśli standardem społecznym będą łyse głowy, to pewna siebie i dobrze czująca sie osoba będzie miała łysy łeb. cała sztuka polega na tym, że nie dać się zwariować i wciskać sie na siłe do schematów i używać od czasu do czasu mózgu a nie hormonów - czytaj: umieć odróżnić czy szybko bijace serce jest wynikiem przejścia przez niebezpieczny most a nie tym, ze na końcu mostu stoi panienka w bikini.

poza tym potwornie bawiła mnie ta subtelna zmiana w zachowaniu facetów po tym, jak z relacji internetowych przechodziłam na osobiste. czasem wystarczało zdjęcie :P

Hang ma bardzo dużo racji - dotyczy to jednak obu stron. choćby nie wiem, jak sympatyczny był chłopak, nie flirtuję z nim jeśli brzydko pachnie albo ma straszne strąki zwisające ze łba.  czekanie na księcia z bajki albo długonogą sprężnobiustną księżniczkę i robienie nic jest głupotą.

inteligencja - cóż. podobno jeśli mamy dobre zdanie o sobie to szukamy osób do nas podobnych, jeśli nie, to szukamy innych, by rekompensowac sobie "braki"... mnie tam głupszy facet by denerwował. nie lubię zwalniać na zakrętach :D

i żeby uciąć dyskusje i szlachetne deklaracje "ja jestem inny, bo widzę wnętrze i zewnętrze mnie nie obchodzi" - szczerze i z ręką na sercu, który by się ze mną umówił po zobaczeniu mojego zdjecia? i proszę bez jakiś tam deklaracji na wyrost, za stara jestem na te plewy. pies z kulawą nogą by się mną nie zainteresował i co, mam się pociąć? na operację plastyczną iść? chodzić na wpół żywa z głodu bo mój metabolizm mnie nie lubi? czy po prostu wypiąć się na to wszystko, spojrzeć w lustro i powiedzieć - jesteś, jaka jesteś, zachowuj się jak człowiek, badź uczciwa wobec siebie i żyj tak, by móc następnego dnia znowu spojrzeć w lustro.


i tak czuję się piękna, mądra i pożądana, więc nie rozumiem, po co się w tej dyskusji udzielam. jeszcze Bere w mądrości swej zarzuci mi leczenie kompleksów czy uroczo pokiwa z politowaniem lokowaną główką ;P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 16, 2007, 04:58:05 pm »
Nee, chodziło raczej o to że przebija się niekiedy przez Ciebie właśnie taki sposób myślenia osoby z podobnym wykształceniem. Wpływ społeczeństwa, etc etc... Chciałbym powiedzieć że nie chce mi się udzielać/tłumaczyć, ale ponad wszystko to nie mam na nic siły. Najchętniej poszedłbym spać, z tym że cały czas mnie ktoś/coś budzi... *sigh*

Offline Hamtaro666

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 16, 2007, 05:05:11 pm »
Cytat: "Szyszka"
szczerze i z ręką na sercu, który by się ze mną umówił po zobaczeniu mojego zdjecia?


Zgadnij ;)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 16, 2007, 05:34:06 pm »
Cytat: "Szyszka"
czekanie na księcia z bajki albo długonogą sprężnobiustną księżniczkę i robienie nic jest głupotą.

Wolę określenie "leniwy", no ale właściwie nie będę się sprzeczał... :P

Cytat: "Szyszka"
szczerze i z ręką na sercu, który by się ze mną umówił po zobaczeniu mojego zdjecia?

Knurek?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 16, 2007, 06:16:38 pm »
Cytat: "Szyszka"
dziś pani o rubensowskich kształtach, która kiedyś okrągłościami falujacymi do szaleństwa panów i młodzieńców przywodziła nie będzie uznana za atrakcyjną - co najwyzej sympatyczną.

A tu się nie zgodzę, bo mam taką przyjaciółkę i ma powodzenie ;) Tylko zakoc**ją się w niej oczywiście nie Ci co trzeba...
No i fakt, że widać najpierw jej biust, a później ją samą. I to wcale nie jest moim zdaniem zaleta, bo nawet ja jako dziewczyna patrze się na jej wdzięki jakby podświadomie, a później dopiero schodzę na ziemie _-_ Shame on me.
Jest jeszcze inne wyjście... lubię dziewczynki chociaż sama o tym nie wiem.  :lol:

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 16, 2007, 06:53:56 pm »
http://www.g2project.com/blog/images/samurai_champloo2.gif
Jak się nazywają te buty, co je Mugen ma?

Offline greah

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 16, 2007, 07:02:13 pm »
Nie wiem który to Mugen (a myślałem, że Tradycja to dziwne imię) ale pewnie chodzi Ci o 下駄

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 16, 2007, 07:04:44 pm »
Cytat: "Szyszka"
kobiety też patrzą na tyłki. choć głównie to na oczy, dłonie i twarz.

Dłonie?


下駄 to po naszemu "geta" ;]

 Nie, nie ma ich na allegro.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 16, 2007, 07:27:55 pm »
Źle zgadłeś, Krovo, ja kupuję bezużyteczne rzeczy innego sortu niż ty :P Nie katany i noże, a mangi chociażby.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 16, 2007, 09:15:32 pm »
Lol miesiąca dla Tori Amos:

http://muzyka.onet.pl/0,1659001,newsy.html

Offline Pokpoko

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol12.
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 16, 2007, 09:43:49 pm »
lol to jest jeden z komentarzy pod spodem
tu

femi-nazi w pełnym pędzie, a kopernik była kobietą :lol:

 

anything