trawa

Autor Wątek: Konwenty, czyli spotkajmy się :)  (Przeczytany 121056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #345 dnia: Lipiec 16, 2008, 07:35:22 pm »
Dread...ja chyba osobiście wpadne do wrocka i zrobię Ci nalot na sklep, p później pójdziemy pić..znaczy zapoznać się i oglądnąć Enda jeszcze raz  :p :lol: 8)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Miranda

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #346 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:48:02 am »
Króvko, brać Skrzydlatego i przyjeżdżać do Łodzi!

Ja też będę :)

A tak btw, to może warto przemyśleć sprawę spotkania poza konwentem? Nie mam doświadczenia w organizowaniu czegoś takiego, ale zawsze można spróbować. Są wakacje, myślę że dla sporej części Gildiowców to najlepsza pora. A dla tych, co pracują, wakacje czy nie to i tak bez większej różnicy, tylko urlop trzeba załatwić ;] Może końcem sierpnia spróbować? Jeśli macie jakieś pomysły co do miejsca albo atrakcji to piszcie :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Hamtaro666

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #347 dnia: Lipiec 17, 2008, 11:17:54 am »
Myślę, że jedną z atrakcji mogłoby być rozdawanie autografów przez anfana :)

Offline Bere

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #348 dnia: Lipiec 17, 2008, 11:51:42 am »
Ciekawe jakby to miało wyglądać? Flirt, oglądanie yaoi, biesiada?

/fixed

A właśnie, jeśli ktoś zamierzał być na Telepie a nie dotarł, to niewiele stracił. Zajrzałem przy okazji dłuższej wizyty w Krakowie, i za wiele to się tam nie działo, mało ciekawych ludzi, mało ciekawych eventów... Cóż, obejrzałem jeden film, pogadałem trochę z ludźmi, brałem udział w dyskusji na kilku panelach, wygrałem wiedzówkę Star Wars, pograłem trochę w Jungle Speeda i Tekkena i nawet mi jakoś szło, mimo że w tego ostatniego nie grałem tak z pół roku. Na ziemię sprowadził mnie dopiero Gabriel z GGK którego ciężko mi było palcem tknąć.  :neutral:

W każdym razie Telep tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że polski fandom będąc cały czas na poziomie zapadłych szkół idzie donikąd, czy może właściwie się cofa, jeśli 'postęp' [w wielkim cudzysłowiu] ma polegać na czymś w typie 'oh, kiedyś w games roomie mieliśmy PS2, a teraz mamy PS3 !'  :neutral: Jak na razie o zmianach wiele się mówi, a niewiele robi. Choć mam nadzieję zauważyć podjęte jakiekolwiek kroki na ostatnich kilku większych conach w tym roku. [może ten HAX ?]

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #349 dnia: Lipiec 17, 2008, 01:07:01 pm »
Cytuj
Dread...ja chyba osobiście wpadne do wrocka i zrobię Ci nalot na sklep
Jak mi się zwalą na głowę wszyscy, co się odgryzają, że mnie odwiedzą, to nie trzeba będzie konwentu organizować :)

Hunterze, dopisuję Cię do zaszczytnej listy ludzi, którzy obiecali że kiedyś przyjadą. Wpisujesz się na listę między Wilka i Raseku :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Miranda

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #350 dnia: Lipiec 17, 2008, 01:20:15 pm »
Czyli właściwie miejsce już jest... Kto jest za Wrocławiem, u Dreada? ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Bere

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #351 dnia: Lipiec 17, 2008, 01:40:58 pm »
Czyli właściwie miejsce już jest... Kto jest za Wrocławiem, u Dreada? ;)

Anywhere's fine.

Offline wyspa

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #352 dnia: Lipiec 17, 2008, 02:06:54 pm »
Czyli właściwie miejsce już jest... Kto jest za Wrocławiem, u Dreada? ;)

Anywhere's fine.
Very fine...
A tak BTW to w październiku jakiś konwent we Wrocku? Szczerze nie byłem na żadnym a nie chce mi się pół polski jeździć coby zobaczyć jak toto w praktyce wygląda... dlatego czekam na jakiś konwent we Wrocku gdzie co zobaczę, co i jak a potem może i na inne się będę wybierał jak mi się spodoba ;)

Offline Hamtaro666

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #353 dnia: Lipiec 17, 2008, 02:09:21 pm »
Jako, że mogę podróżować jedynie samochodem, a takowego nie posiadam chyba mnie taka wyprawa w obie strony z 500 zakosztuje...

Offline Bere

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #354 dnia: Lipiec 17, 2008, 02:20:35 pm »
A tak BTW to w październiku jakiś konwent we Wrocku?

4.10-5.10 BAKA
10.10-12.10 Niucon

[edit] Podobno zwiększyli limit na Funekai do 1000...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2008, 02:25:51 pm wysłana przez Bere »

Offline Hunter Killer

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #355 dnia: Lipiec 17, 2008, 09:31:57 pm »
Dredzie, cieszę się iż mnie dopisałeś..jeśłi zorganizujecie jakieś spotkanie we wrocku oczywiście będę. A nawet jeśli nie wypali i tak przyjadę bo niewykluczone iż będę tam w interesach.

Jak to mówią pożyjemy, zobaczymy (się kiedyś :) )

BTW.
Mi mam nadzieje że odebrałaś PW, wystarczy iż kupisz sobie bilet na pół godziny (ulgowy 1,2 zł, a normalny 2,4). A mi do domu rodzina się narzuciła.

Po za tym jak cos to call...ja będę czekał na pętli od jakiejś 9,30 :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Krova

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #356 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:09:07 pm »
No to zróbmy sobie spotkanie Gildiowe na BACE : P Jak już napisał Bere, 4-5 października. Ja jadę. Pojedźmy wszyscy.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Nitszu

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #357 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:29:17 pm »
no ja też napewno będe na BACE... mhm... co to za spotakania tajemne po kątach? Hunter?? Mi??

Offline Hunter Killer

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #358 dnia: Lipiec 18, 2008, 09:50:40 am »
To może ja odpowiem, Planowaliśmy się spotkać po cichu na conie, tak by reszta zabłądziła a nam nie zabrakło miejsca na sleep roomie.  :p

A tak na poważnie to Mi rezerwowała sobie przewodnika  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Nitszu

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #359 dnia: Lipiec 18, 2008, 10:09:57 am »
no i popsułeś :P chociaż?
tłumaczą się winni xD

no nic... mam nadzieje, że Funekai będzie chociaż po części tak dobry jak moje nadzieje na niego...