trawa

Autor Wątek: Konwenty, czyli spotkajmy się :)  (Przeczytany 121102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #600 dnia: Październik 01, 2008, 09:08:04 pm »
Koszulkę chętnie odbiorę i ubiorę ;)

Ok, teraz mnie zachęciłaś, będę na pewno...  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline steelie

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #601 dnia: Październik 01, 2008, 09:08:21 pm »
A to chyba się we trójkę spotkacie :o
Olejmy bakę i całą ekipą pojedźmy na niucon. Zniknie problem "stać mnie tylko na jeden wyjazd"

Offline obik

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #602 dnia: Październik 01, 2008, 09:19:33 pm »
Dread, sobota, Gimnazjum nr 34 przy ulicy Zemskiej 16c we Wrocławiu. Wejściówka na 2 dni kosztuje 30 zł.

http://baka.swat.pl/termin-i-miejsce-konwentu

Planujemy się tez w trakcie spotkać w pizzeri Malibu niedaleko skrzyżowania Chociebuskiej z Nowodworską.
ja tam na pewno nie trafie xD

Offline Hunter Killer

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #603 dnia: Październik 01, 2008, 09:43:05 pm »
Wybacz Steelie, ale zakupiłem kilka rzeczy potrzebnych do odtwórstwa średniowiecznego, ponadto nie zarabiam stawki dyrektorskiej.
A na Niucon życzę powodzenia, zapisy juz minęły, a nie wiadomo czy oda się wbić tak po prostu. (Choć też wolałbym pojawić się na niuconie, ma ciekawszy program, niż BAKA.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Krova

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #604 dnia: Październik 01, 2008, 10:05:18 pm »
Ej

ejej


 NiuCon mnie zajarał tym, że ma dużo o ASG, ogólnie atrakcje wydają się ciekawsze, termin bardziej mi pasuje, i jeśli będzie jechać jakaś ciekawa ekipa, to mógłbym w sumie podskoczyć, bo akurat tutaj sam konwent ma sens, nie tylko towarzystwo.


 No ale jeszcze i tak zobaczymy :x

 Hunter, nie chcesz zmienić planów? o:


Zapisy na njukon to były tylko rezerwacje, bedzie sporo wejściówek, wystarczy wcześnie się pojawić xP
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hunter Killer

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #605 dnia: Październik 01, 2008, 11:02:24 pm »
Hm... w sumie byłoby ciężkawo...10 mam osiemnastkę kumpla, zatem jechałbym trochę na "ślepo". Po za tym żeby być wcześnie rano musiałbym jechać już w piątek, bo w sobotę to lipa. słowem...murwa kać, nic  nie pasuje jak powinno  :roll: :-X

Pomyślę jeszcze mam w sumie 2 dni :p, ale autentycznie planowałem BAKE...ostatecznie w ogóle się nie pojawię a koszulki roześlę wam pocztą  :badgrin: :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline maszkov

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #606 dnia: Październik 02, 2008, 02:24:03 pm »
ja tam na pewno nie trafie xD

a tam nie tylko ty...:P
moze damy jakos rade... xD

ja bede we wrocku gdzis o 9 lub po, wiec akurat... przed otwarciem...
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 02:32:34 pm wysłana przez maszkov »




I na ch*j się gapisz...

Offline Niuniek

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #607 dnia: Październik 02, 2008, 07:37:21 pm »
Ja sam nie wiem czy się pojawię w ogóle, bo aktualnie jestem zjechany wykładami i ćwiczeniami, że nie mam ochoty myśleć, nie mówiąc już o czymkolwiek innym.  :-?

Baka nie przedstawia jakichś ciekawych programów dla mnie, więc sam nie wiem, ale z drugiej strony jeśli jechać, to chyba najlepiej na cały kon jechać, bo na samą pizzę tłuc się 6-7h w pociągu to się po prostu nie opłaca.

A ogólnie to mam taki chory plan, że pewnie wypadnie mi empikowy angol w sobotę, więc kolejne kony raczej odpadną, chyba, że akurat w jakoweś ferie by się trafiły. (ewentualnie można olać angola, ale nie mam zamiaru praktykować tego za często, bo kurs i tak jest opłacony, to lepiej korzystać)

Offline Hunter Killer

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #608 dnia: Październik 03, 2008, 03:21:57 pm »
No i niestety stało się  :neutral: niestety z przyczyn zdrowotnych nie pojadę na BAKE....stała się głupia przypadłość o której aż żal mówić, no ale złośliwości sił wyższych nie przeskoczę.  :doubt:

Żałuję najbardziej że nie pogadam z wami, ani nie wpadnę na AMV by pogadać z Wyspą.
Co do koszulek to poniżej wstawiam zdjęcia iż posiadam je i postaram się je jakoś dostarczyć, może nie z rąk moich do rąk waszych, ale coś wymyśle. Zawszę pozostaje opcja wysłania pocztą, co chyba uczynię, jednak na BAKE raczej nie dotrą.

Przepraszam wszystkich tych co chcieli wystąpić w koszulkach...ale niestety tak wypadło, zresztą sam na siebie jestem zły.  :-X


 
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline obik

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #609 dnia: Październik 03, 2008, 03:26:29 pm »
no dobra to w koncu kto jedzie a kto zostaje??

Offline Niuniek

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #610 dnia: Październik 03, 2008, 06:02:35 pm »
Bez koszulek i Mi na całym konie to na 100% nie jedziemy. Może w jakimś innym terminie. A na Bace to chyba Dread byłby największą atrakcją, więc w łikęd nas nie będzie.

A wpadłem na taki głupi pomysł, coby zorganizować jakieś spotkanie kiedyś.
Jeśli zerknąć na kalendarz, to Sylwester jest ciekawą opcją, bo chyba wypada tak, że do niedzieli jest wolne, więc sporo czasu na rozjazdy by było z jakiegoś miasta, a zabawa z ekipą forumową byłaby niezgorsza.  ;-)

To na razie luźny pomysł, ale zapodałem go, bo jeśli myśleć o sylwku, to trzeba jak najszybciej. Co Wy na to?  ;-)

Offline steelie

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #611 dnia: Październik 03, 2008, 06:53:15 pm »
Dobra, nie jedziecie na bakę, ale czy pojawicie się na niuconie?

Offline obik

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #612 dnia: Październik 03, 2008, 07:22:23 pm »
teraz to juz sie pogubilem kto jedzie a kto nie.... xD bede musial pokabinowac cos noooo

Offline wyspa

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #613 dnia: Październik 03, 2008, 07:27:59 pm »
teraz to juz sie pogubilem kto jedzie a kto nie.... xD bede musial pokabinowac cos noooo
Ty lepiej mi powiedz o której będziesz na PKS'ie to wtedy się jakoś zgra ( w sumie mogę się poświecić i obudzić się wcześniej coby szybciej tam podjechać :P)

Offline maszkov

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #614 dnia: Październik 03, 2008, 08:52:12 pm »
teraz to juz sie pogubilem kto jedzie a kto nie.... xD bede musial pokabinowac cos noooo
Ty lepiej mi powiedz o której będziesz na PKS'ie to wtedy się jakoś zgra ( w sumie mogę się poświecić i obudzić się wcześniej coby szybciej tam podjechać :P)

ja jade  na 100%...jakby co :P




I na ch*j się gapisz...