trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 388745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gilbaert

  • Gość
Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 01, 2008, 07:57:35 pm »
naprostowałem

Offline wilk

Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 01, 2008, 08:02:28 pm »
Przypominam, że można zadawać tylko kadr z komiksu wydanego w Polsce!

Ku przestrodze dla nowych uczestników zabawy.

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 01, 2008, 08:14:44 pm »
Cytuj
Przypominam, że można zadawać tylko kadr z komiksu wydanego w Polsce!


jak to sie ma do mojego postu:
Cytuj
i przy okazji komiks zostal wydany w Polsce ale kadr jest z oryginalu i nie sadze zeby byly klopoty z tym. chodzi w koncu o facjatę.


nie kazdy ma skaner, aparat a kadr znalazlem w necie.A wiec?

pozdrawiam.

Offline graves

Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 01, 2008, 08:46:01 pm »
Cytat: "Spider_Jerusalem"

nie kazdy ma skaner, aparat a kadr znalazlem w necie.A wiec?

pozdrawiam.

Było już o tym sporo w tym temacie - proszę o przeczytanie, tak dużo stron nie ma.
Kadry z komiksów wydanych w Polsce - to znaczy kadry z komiksów wydanych w polsce, a nie skany zagranicznych wydań.
Koniec. Czasami wydanie polskie nieco różni się od oryginalnego - kolory, czcionka itd. Wszystko to może naprowadzić.
Zasady konkursu są jasno napisane.. Kadry niezgodne są usuwane, a punkty dla osób, które dały te kadry anulowane.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline wilk

Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 01, 2008, 08:48:32 pm »
Wydaje mi się, że tego dopisku nie było gdy pisałem posta. W każdym razie jeśli ktoś nie posiada ani skanera ani aparatu fotograficznego (w sumie taki w komórce wystarczy) to proszę znajdować chociaż skany z netu z wydań polskich.

Pozdrawiam także. :)

Gilbaert

  • Gość
Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 01, 2008, 09:06:20 pm »
sorry chłopaki
ale przesadzacie.
to tylko komiksy i zabawa w konkurs
więcej luzu

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 01, 2008, 09:25:43 pm »
jestem nowy i tylko chcialem sie upewnic zebyscie mi znowu posta nie skasowali  :D  :evil:
A i owszem luz jest potrzebny.

Offline wilk

Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 01, 2008, 09:31:01 pm »
Spoko, ja jestem wyluzowany. :) Ale nakaz umieszczania kadrów z komiksów wydanych w Polsce ma swoje uzasadnienie. Chodzi o to żeby wszyscy użytkownicy mieli równe szanse. To nie jest jakieś tam udziwnienie dla samego udziwnienia.

Jeśli chodzi o casus Spidera to z mojej strony to było sugestia, prośba o to żeby umieszczać jednak skan z polskiego wydania. Spider nie stracił przecież punktu więc umieszczanie skanów z wydań zagranicznych, które nie różnią się od wydań polskich uznaję za dopuszczalne. Aczkolwiek jest to metoda odradzana. Już lepiej zrobić nawet mniej wyraźną fotkę z wydania polskiego.

Wszystko to po to żeby zagwarantować najbardziej jak to możliwe równość wszystkich użytkowników.

No to się rozpisałem. ;)

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 01, 2008, 09:48:46 pm »
i kropka.  dzieki  :)

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 01, 2008, 11:22:02 pm »
Jak Ty_draniu zdobędzie 20 punkt (bo to on prawdopodobnie będzie, chociaż może Motyl go dogoni?) to zamknijcie tamten wątek konkursu i otwórzcie drugą edycję (zmieniłem temat dodając numerek), oki? Będzie łatwiej śledzić punktację itp.

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline wilk

Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 01, 2008, 11:24:31 pm »
Cytat: "CD Jack"
Jak Ty_draniu zdobędzie 20 punkt (bo to on prawdopodobnie będzie, chociaż może Motyl go dogoni?) to zamknijcie tamten wątek konkursu i otwórzcie drugą edycję o podobnym temacie, oki? Będzie łatwiej śledzić punktację itp.

Pozdrawiam

Ok.

Offline Trreker

Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 02, 2008, 01:16:35 am »
a moze w kolejnej edych podajemy "kto to narysował":) Kadr z komiksu, a podaje się grafika pana;)

Offline wilk

Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 02, 2008, 10:35:57 am »
Cytat: "Trreker"
a moze w kolejnej edych podajemy "kto to narysował":) Kadr z komiksu, a podaje się grafika pana;)

Jest to pewna opcja. Chociaż obawiam się, że mogłoby być jeszcze łatwiej niż teraz. Ja bym jednak został przy postaciach ale jeśli inne osoby wolałyby tak jak piszesz to można zrobić i tak. Rzecz jasna przy braku sprzeciwu z góry bo ja tu tylko sprzątam. :p

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 02, 2008, 11:05:25 am »
Cytat: "wilk"
Cytat: "Trreker"
a moze w kolejnej edych podajemy "kto to narysował":) Kadr z komiksu, a podaje się grafika pana;)

Jest to pewna opcja. Chociaż obawiam się, że mogłoby być jeszcze łatwiej niż teraz. Ja bym jednak został przy postaciach ale jeśli inne osoby wolałyby tak jak piszesz to można zrobić i tak. Rzecz jasna przy braku sprzeciwu z góry bo ja tu tylko sprzątam. :p


To na 100% ułatwiłoby zgadywanie. Tak więc jestem PRZECIW. Tak jest przynajmniej jakaś zabawa.

za to ja chętnie dowiadywałbym się skąd dany kadr pochodzi (nie wszyscy podają to po zweryfikowaniu odpowiedzi)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline anakin

Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 02, 2008, 12:04:02 pm »
Cytat: "Ystad"
Pierwsza podpowiedź:
Kadr pochodzi z komiksu polskiego autora (autor na 100% jest znany wszystkim użytkownikom forum) tworzącego od połowy lat 70-tych


Misie, dawajcie podpowiedzi w wątku z zagadką, a nie w dyskusji. Przecież podpowiedź jest częścią zagadki, nie? Tu jest miejsce na dyskusje O konkursie, a nie W RAMACH konkursu...


Cytat: "CD-Jack"


(...) zamknijcie tamten wątek konkursu i otwórzcie drugą edycję (zmieniłem temat dodając numerek), oki? Będzie łatwiej śledzić punktację itp.



Moja propozycja jest, aby zgadywać z jakiego albumu pochodzi kadr.

W niniejszym konkursie jesteśmy ograniczeni do postaci, które zostały w komiksie nazwana. Wyszukiwanie kadrów (z dowolną zawartością) - to może być dopiero hardkor.

 

anything