trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #360 dnia: Luty 24, 2009, 07:20:54 pm »
Co do tematu tygodnia to "tłum" już był. Może lepiej jakiś inny?
Ok. Mało płodny w pomysły byłem wczoraj - to następna osoba wybierze najwyżej temat przewodni :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #361 dnia: Luty 26, 2009, 12:32:34 pm »
Przeniosłem posta do tego tematu. Sam moderuje własne posty  :lol:

pozostając w temacie, w końcu mogę to wrzucić :D imho kadr-rzeźnik:



skąd to ??


Zajebisty kadr! Najlepszy w całym konkursie! Chyba się domyślam skąd i już się cieszę że za tydzień będę miał go w łapach  :)

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #362 dnia: Luty 26, 2009, 12:41:12 pm »
komiks, z którego pochodzi ten kadr naprawdę wymiata. takich 'obrazków' jest w nim mnóstwo (choć ten wywarł na mnie największy wpływ). jedna z najbardziej urzekających opowieści jakie czytałem w całym zeszłym roku  :D

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #363 dnia: Luty 26, 2009, 12:52:26 pm »
Z tego co widzę po tych wszystkich wypowiedziach (nie tylko z tego forum) to KG z Przybyszem i Trzema Cieniami celuje w tytuł komiks roku  8)
CIekawe co na to Egmoncik  :lol: Pewnie Signal to Noise odpowie...

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #364 dnia: Luty 26, 2009, 01:33:01 pm »
trochę offtopujemy, ale jak już mamy prognozować to myślę, że większość spekulacji w tym roku 'rozwieją' takie tytuły: Exit Wounds, Ibicus, Epileptic, Essex County, Fun Home (niekoniecznie w tej kolejności).

Offline Death

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? #2
« Odpowiedź #365 dnia: Luty 26, 2009, 10:16:13 pm »
Kto wrzuci kadr jak moderowali godai`ego?  :badgrin:

Offline graves

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? #2
« Odpowiedź #366 dnia: Luty 27, 2009, 07:39:31 am »
Kto wrzuci kadr jak moderowali godai`ego?  :badgrin:
Moderowanie polega na tym, że posty po napisaniu musza być zatwierdzone przez administratora (czyli trochę roboty dla mnie). Ponadto nie widać ich jako "nowe posty". Godai, więc jakby chciał to by wrzucił, ale nie byłoby tego widać i byłoby pewne przesnięcie czasowe, ponieważ post pojawiłby się jakbym go dopuścił.

Wracając do sprawy, skoro ja go moderowałem, to ja wrzucę za niego kadr (wypiję to piwo... itd.).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #367 dnia: Luty 27, 2009, 01:42:19 pm »
Swoją drogą są na tym forum osoby które sto razy bardziej zasługują na taką "karę". Zupełnie nie wiem dlaczego godai wyleciał  :shock:

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #368 dnia: Luty 27, 2009, 02:55:18 pm »
Nazwiska!

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #369 dnia: Luty 27, 2009, 02:58:39 pm »
Swoją drogą są na tym forum osoby które sto razy bardziej zasługują na taką "karę". Zupełnie nie wiem dlaczego godai wyleciał  :shock:
Nie wyleciał, tylko dostał II ostrzeżnie i jest na moderowanym. Miał już jedno - był już ostrzeżony. Innym tez się już zbiera. Dostał za wszystki posty, które już usunąłem, a kontynuowały dyskusje, które przerywałem.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #370 dnia: Luty 27, 2009, 08:48:40 pm »
Tomek Grot: Zdobycz

Na Gildii pisze że ten komiks się nie ukazał  :shock:
Cytuj
Ten komiks był zapowiadany jako kontynuacja przygód Tomka Grota, podobnie jak i trzecia część cyklu pt. Zagrożenie, jednakże nigdy się nie ukazał.

Może gildia nie jest wszytskowiedząca gildią  :lol:
Albo to wydanie klubowe-zaraz przyjdzie Kingpin i powie że nie ma wydań klubowych tylko piraty  :lol:

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #371 dnia: Luty 27, 2009, 09:38:36 pm »
Na Gildii pisze że ten komiks się nie ukazał  :shock:
Bo się nie ukazał oficjalnie.
Kadr jest z 13 strony Pościgu.
Jak chcesz sie dowiedzieć więcej o serii - http://www.kazet.bial.pl
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #372 dnia: Luty 27, 2009, 10:02:32 pm »
O Tomku Grocie wiem tylko tyle że powstał na zamówienie niemieckiego wydawnictwa i niemcy podobno nie byli zbyt wymagający więc powstała straszna kaszana. Nie wiem czy tylko u nas czy może w niemczch też komiks został wydany na na maksa przeźroczystym papierze  :lol: Tak przynajmniej wyczytałem w magazynie Sfera (nr 5/2003) gdzie Tomek G. został wybrany do piątki najgorszych "fantastycznych" komiksów wydanych w naszym kraju. Pozostałe cztery: "Ostanie Polowwanie", "Marilyn w Kosmosie", "Rycerze Ziem Jałowych" i...."Wiedźmin". Polch jest raz na szczycie (Funky Koval, seria według Danikena) a raz na dnie  :)

Edit.
A więc jednak dobrze! Coś mi ten papier śniadaniowy po głowie chodził jak zobaczyłem ten kadr. Dzięki Tiallu za naprowadzenie bo całą noc bym myślał gdzie ja o tym gównianym papierze czytałem  :lol:

Zaraz doczytam sobie w Kazecie  8)
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2009, 10:16:14 pm wysłana przez Death »

Offline Mefisto76

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #373 dnia: Luty 28, 2009, 05:18:42 am »

 W "Juppiku", który wydawał kiedyś Tadeusz Baranowski, Tomek Grot ukazał się w kolorze  8)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #374 dnia: Luty 28, 2009, 08:39:28 am »
W "Juppiku", który wydawał kiedyś Tadeusz Baranowski, Tomek Grot ukazał się w kolorze  8)
Fakt, kupiłem nawet ten numer. Gdzieś go mam w szafie.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything