trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #480 dnia: Czerwiec 23, 2009, 07:36:32 pm »
Naprawdę uważasz, że to kreska Polcha ;-)

Nie patrzyłem na rysunek tylko na "przebijający" papier;)

Offline skil

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #481 dnia: Czerwiec 23, 2009, 07:42:07 pm »
Eryk Cnotliwy - Zgubny nałóg z AQQ#30 :D
arrrgh, kwadrans temu przeglądałem ten numer i nie zauważyłem :lol:
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Raf Fariszta

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #482 dnia: Czerwiec 23, 2009, 08:32:58 pm »
No to ja pochwalę Waltariego: dostałem od niego obiecaną nagrodę - paczuszka wydawnictw MFKowych.
Dzięki!
Nocy Matko Dnia

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #483 dnia: Czerwiec 23, 2009, 08:52:43 pm »
@pieniazk i inni potencjalni zadający

Proszę o dawanie trochę większych kadrów. To nie muszą być skany. Mogą być choćby zdjęcia z komórki. Dziękuję.

Offline pieniazk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #484 dnia: Czerwiec 24, 2009, 03:10:33 pm »
@pieniazk i inni potencjalni zadający

Proszę o dawanie trochę większych kadrów. To nie muszą być skany. Mogą być choćby zdjęcia z komórki. Dziękuję.

Wstawiłem trochę większy;)

Offline kas1

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwiec 24, 2009, 07:27:50 pm »
W dziwnym kierunku zmierza ten konkurs...

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #486 dnia: Czerwiec 27, 2009, 09:25:36 am »
Nie wiem co to za komiks, nie mam tej antologii... Ale dalej zimno :sad:. Ukazał się w jednym z magazynów wychodzących na przełomie lat 90/00.
Nie jestem pewien, czy dopuszczamy komiksy wydane tylko w magazynach komiksowych, bez własnych oddzielnych wydań lub wydanych w antologiach. Nie dopuszczamy komiksów gazetowych, więc magazynowe, chyba tez nie są dobrym pomysłem. Żeby znaleźć ten komiks trzeba by np. przejrzeć wszystkie numery AQQ lub innego magazynu. Myślę, że trochę szkoda na to czasu :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #487 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:22:55 am »
Żeby znaleźć ten komiks trzeba by np. przejrzeć wszystkie numery AQQ lub innego magazynu. Myślę, że trochę szkoda na to czasu :roll:

Najlepsze jest to, że domyślłem się z podpowiedzi kto jest autorem tego kadru (no powiedzmy, mam dwóch kandydatów), ale dalej nie mogę dojśc z jakiego konkretnie komiksu pochodzi :doubt:
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #488 dnia: Czerwiec 27, 2009, 01:54:19 pm »
Najlepsze jest to, że domyślłem się z podpowiedzi kto jest autorem tego kadru (no powiedzmy, mam dwóch kandydatów), ale dalej nie mogę dojśc z jakiego konkretnie komiksu pochodzi :doubt:
Znam ten kadr i znam autora, ale nie chce mi się schodzić do piwnicy, aby przeglądać magazyny komiksowe, w którym była akurat numerze ta jednostronicówka.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #489 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:26:17 pm »
Tak w ogóle to już dwukrotnie przekroczyliśmy limit czasowy, bo zagadka miała ulec autodestrukcji po 48 h. Chyba, że ten limit czasowy obowiązuje tylko wtedy, kiedy zadający olewa forumowiczów i nie daje podpowiedzi, bo nie do końca rozumiem ten punkt regulaminu:
Cytuj
11. Jeśli po trzech podpowiedziach, lub po 48 godzinach zagadka nie zostanie rozwiązana, zadający lub moderator ma prawo zadać nową zagadkę.
To trzeba dac podpowiedzi w ciągu dwóch dób, czy limit czasowy obowiązuje, tylko kiedy nie dajesz podpowiedzi?
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave

Offline pieniazk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #490 dnia: Czerwiec 27, 2009, 05:51:45 pm »
No cóż to może moderator zada nową zagadkę?
Jeżeli chodzi o kadry z komiksów drukowanych w magazynach to były już zadawane kilkukrotnie (z Komiksu, AQQ).

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #491 dnia: Czerwiec 27, 2009, 06:38:30 pm »
Tak w ogóle to już dwukrotnie przekroczyliśmy limit czasowy, bo zagadka miała ulec autodestrukcji po 48 h. Chyba, że ten limit czasowy obowiązuje tylko wtedy, kiedy zadający olewa forumowiczów i nie daje podpowiedzi, bo nie do końca rozumiem ten punkt regulaminu:To trzeba dac podpowiedzi w ciągu dwóch dób, czy limit czasowy obowiązuje, tylko kiedy nie dajesz podpowiedzi?
Czekałem na reakcję Wilka, to On opiekuje się tym konkursem. Nie chciałem sie wcinać. Skoro jednak go nie widać zaraz zadam zagadkę.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #492 dnia: Czerwiec 27, 2009, 06:42:45 pm »
Jeżeli chodzi o kadry z komiksów drukowanych w magazynach to były już zadawane kilkukrotnie (z Komiksu, AQQ).

Dwukrotnie. I jakoś tak się dziwnie składa, że zgadłeś obydwie :lol:
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave

Offline pieniazk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #493 dnia: Czerwiec 27, 2009, 07:56:46 pm »
Dwukrotnie. I jakoś tak się dziwnie składa, że zgadłeś obydwie :lol:
No cóż pech chciał, że akurat mam te komiksy no i to wydaje ci się podejrzane?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2009, 08:02:13 pm wysłana przez pieniazk »

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #494 dnia: Czerwiec 27, 2009, 08:37:03 pm »
No cóż pech chciał, że akurat mam te komiksy no i to wydaje ci się podejrzane?

Nie o to chodzi. Po prostu zgadzam się z Gravesem, że ten konkurs powinien polegac na czymś innym, niż przeczesywanie magazynów w poszukiwaniu właściwego kadru. Tyle.
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave