trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #495 dnia: Czerwiec 28, 2009, 12:25:34 pm »
Ja nie widzę problemu żeby kadr był z magazynu. Ale jak chcecie... Mogę znów rozbudować już rozbudowany regulamin.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #496 dnia: Czerwiec 28, 2009, 01:03:56 pm »
Ja nie widzę problemu żeby kadr był z magazynu. Ale jak chcecie... Mogę znów rozbudować już rozbudowany regulamin.
Też nie widziałem, dopuki nie pojawił się kadr z shorciaka z dość długiego magazynu :)
Jak wiele osób, znałem tą jednostronicówkę autora - ale tytuł i jaki to magazyn, to już niestety szkoda mi było czasu na przekopywanie się.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kas1

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #497 dnia: Czerwiec 29, 2009, 07:53:57 am »
Zagadkę zadam w godzinach popołudniowych (chyba, że coś w necie znajdę) ;)

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #498 dnia: Lipiec 02, 2009, 08:34:45 am »
W kwestii ogłoszeń to nie mam na razie w domu internetu. Wczoraj gdzieś blisko przywalił piorun i poszedł router, switch i jakieś gniazda jeszcze popaliło. W najgorszym wypadku będę dopiero we wtorek bo w weekend wiadoma impreza w Gdyni. ;)

A zagadka Ty_draniu, szczególnie po podpowiedzi, łatwa. To bardzo popularna seria jest. Sam bym odpowiedział gdybym miał jak zadać nową zagadkę.  :doubt:

Offline Mefisto76

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dys
« Odpowiedź #499 dnia: Lipiec 02, 2009, 03:04:35 pm »
A zagadka Ty_draniu, szczególnie po podpowiedzi, łatwa. To bardzo popularna seria jest. Sam bym odpowiedział gdybym miał jak zadać nową zagadkę.  :doubt:

Zagadka Drania bardzo podchwytliwa - chodziła za mną ta rybka dzień cały:"Przecież do cholery znam ten komiks! :) " I jakoś nie wpadłem, że taaaakie kolory, to ma tylko jedna seria... I chyba nie tylko ja, bo widzę, że Ystad miał podobnie  8)

A żeby było zabawniej, to Drania zagadkę z Blacksadem z "Czerwonej Duszy" już kiedyś zgadłem :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #500 dnia: Lipiec 02, 2009, 09:30:36 pm »
całkiem dokładnie
Dzisiaj dostałem ze sklepu Gildii paczuszkę, w której był ten komiks. Autora rysunków poznałem natychmiast. Nie czytałem jeszcze zoo, ale po przekartkowaniu się udało.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #501 dnia: Lipiec 03, 2009, 08:08:38 am »
Dzisiaj dostałem ze sklepu Gildii paczuszkę, w której był ten komiks. Autora rysunków poznałem natychmiast. Nie czytałem jeszcze zoo, ale po przekartkowaniu się udało.

akurat ten kadr jest na jednej z trzech stron które wiszą na portalach komiksowych przy tym komiksie :) to tak btw :)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dys
« Odpowiedź #502 dnia: Lipiec 03, 2009, 09:31:51 am »
akurat ten kadr jest na jednej z trzech stron które wiszą na portalach komiksowych przy tym komiksie :) to tak btw :)

Jak się nie kombinuje z aparatem to się szuka w sieci  ;-)

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #503 dnia: Lipiec 05, 2009, 12:22:30 pm »
Dajcie już spokój z tymi mangowymi zagadkami, lepiej wrzućcie kadr z jakiegoś komiksu ;)))
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2009, 12:27:22 pm wysłana przez Death »

Offline skil

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #504 dnia: Lipiec 05, 2009, 08:16:00 pm »
przeklęty regulamin, taka prosta zagadka!
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline spidey

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #505 dnia: Lipiec 05, 2009, 10:01:02 pm »
Dajcie już spokój z tymi mangowymi zagadkami, lepiej wrzućcie kadr z jakiegoś komiksu ;)))

zapewniam że kadr który wrzuciłem pochodzi z komiksu przez duże K

Offline pieniazk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #506 dnia: Lipiec 06, 2009, 07:04:26 am »
Przez duże K  - to nie wiem, ale na pewno dobry

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #507 dnia: Lipiec 11, 2009, 11:04:16 pm »
Nie, zupełnie nie ten klimat.

:sad: Mógłbyś dac jakąś podpowiedź, co?
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave

Offline skil

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #508 dnia: Lipiec 19, 2009, 12:43:55 pm »
48 godzin minęło wczoraj wieczorem.

Łee zupełnie zaspałem. Odpowiedź do zagadki Rafa to oczywiście "Straine".
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dys
« Odpowiedź #509 dnia: Sierpień 21, 2009, 03:44:50 pm »
Hej. Jeśli nikt nie ma pomysłu na nową serie konkursu, zacznijmy na starych zasadach.