Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m010ch

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? #4
« Odpowiedź #510 dnia: Wrzesień 10, 2009, 12:11:55 pm »
mam podwójną szansę trafienia :)

Nie masz:

Cytuj
W jednym poście można podać tylko jedną odpowiedź. Niedopuszczalne jest podanie przez tego samego użytkownika kilku odpowiedzi w bezpośrednio następujących po sobie postach.

Zasadniczo tak, ale w tym przypadku tomy 5 i 6 wydane zostały razem więc wszystko jest ok. w.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2009, 12:38:26 pm wysłana przez wilk »

Offline Death

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? #4
« Odpowiedź #511 dnia: Wrzesień 10, 2009, 12:40:17 pm »
m010ch: Ty nie masz:) Te dwa tomy się ukazały jako całość razem.

O tutaj. Ale nie martw się, ja też chciałem napisać to samo co Ty ale sprawdziłem sobie czy to nie był przypadkiem jakoby integral  :lol:

Offline Gre

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? #4
« Odpowiedź #512 dnia: Wrzesień 12, 2009, 12:21:15 am »
nie wiem jAK ZAŁĄCZYC ZDJECIE
za bardzo skomplikowane jest to dla mnie,
nie mam opcji załącznika.takze sorry

Offline graves

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? #4
« Odpowiedź #513 dnia: Wrzesień 12, 2009, 08:48:40 am »
nie wiem jAK ZAŁĄCZYC ZDJECIE
za bardzo skomplikowane jest to dla mnie,
nie mam opcji załącznika.takze sorry

Wstawiasz tylko link, kadru umieszczonego na sieci. Są specjalne portale, które umożliwiają wstawianie grafiki lub za darmo udostępniają powierzchnię swojego serwera, aby można tam było np. przechowywać pliki.

Wg regulaminu - tracisz punkt.
Cytuj
13. Punkt otrzymuje osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi, zada nową zagadkę i potwierdzi odpowiedź kolejnego użytkownika. Zagadka musi się pojawić w ciągu 24h. Jeżeli zagadka nie pojawi się w ciągu 24 godzin, nową zagadkę zadaje poprzedni użytkownik bądź moderator.
Zaraz zadam nową zagadkę.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Raf Fariszta

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #514 dnia: Wrzesień 30, 2009, 12:51:37 pm »
Kapryśna księżniczka 1993/01 (19)

jak to prawda, to punkt powinien liczyć się Raf'owi
Dzięki Jacku.
Nocy Matko Dnia

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #515 dnia: Październik 17, 2009, 10:24:45 am »
Stawiam na Bunt Olbrzymów z serii Denikenowskiej.
Ewidentnie rysunek Bogusława Polcha.
Maciej nie rób sobie jaj, bo ktoś z "młodszych" weźmie to na poważnie.  :lol:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #516 dnia: Październik 17, 2009, 10:05:34 pm »
Kwadratowa głowa to kwadratowa głowa  :badgrin:

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #517 dnia: Październik 21, 2009, 02:51:12 pm »
W kwestii organizacyjnej.

Tak naprawdę poprzedni zadający czyli Tiall lub moderator powinien w takiej sytuacji zadać nową zagadkę ale jak już poszło jak poszło to niech tak zostanie. W końcu gramy teraz tylko dla zabawy. :)

Offline Death

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? #4
« Odpowiedź #518 dnia: Październik 25, 2009, 03:47:19 pm »
Legendarna Historia Polski ?
Jak do historycznych  ;-), to może Skarga utraconych Ziem :)

Haha, te kadry w "Szczenię Święców" (bo chyba Ystad ma rację) to naprawdę prawie młody Rosiński  :lol:

Offline graves

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? #4
« Odpowiedź #519 dnia: Październik 25, 2009, 07:24:22 pm »
Haha, te kadry w "Szczenię Święców" (bo chyba Ystad ma rację) to naprawdę prawie młody Rosiński  :lol:
Pewnie by pozy tych "wojów" można znaleźć w Thorgalu :) Tak mi sie coś widzi...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bąbielek

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #520 dnia: Listopad 01, 2009, 10:47:44 pm »
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,31059.msg1085464.html#msg1085464

A propos zagadki skila. Dopiero zauważyłem lekką niekonsekwencję - na poprzednim kadrze z kubkiem na ściance maszyny jest taka strzałka. Później już jej nie ma :).

A Raf ładnie przestrzelił, "Rękawica" jest przecież B&W.

Klick me up, klick me down.

Offline skil

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #521 dnia: Listopad 01, 2009, 11:48:52 pm »
Mnie się wydaje, że to jednak jedna z "onomatopei", w końcu na czwartym kadrze z tej samej strony również nie ma strzałki.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Raf Fariszta

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #522 dnia: Listopad 01, 2009, 11:53:29 pm »
A Raf ładnie przestrzelił, "Rękawica" jest przecież B&W.

Zorientowałem się po chwili od wysłania posta, ale tak mi jakoś to zamajaczyło Clowesem...... ale po części mogę to złożyć na karb złej jakości kadru  ;-).....
Nocy Matko Dnia

Offline bąbielek

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #523 dnia: Listopad 01, 2009, 11:54:41 pm »
Oj, nieee. Na czwartym jej nie ma, bo to detal, tak samo jak na czwartym nie ma tego, co jest na piątym. To jest zrozumiałe. Inna rzecz, jak masz ten sam detal na dwóch kadrach.

Chociaż może faktycznie, błędnie założyłem, że ta strzałka jest narysowana na automacie, a to po prostu wskazuje, że kubek wyskoczył.

edit: a tak w ogóle to uważam, że można by znieść punkt o przestoju przez kolejkę, bo to bez sensu. Czy w jakimś quizie/teleturnieju takie coś funkcjonuje? W "Jaka to melodia" chyba tylko, a to i tak po błędnej odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 12:02:34 am wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #524 dnia: Listopad 02, 2009, 07:52:09 am »


edit: a tak w ogóle to uważam, że można by znieść punkt o przestoju przez kolejkę, bo to bez sensu. Czy w jakimś quizie/teleturnieju takie coś funkcjonuje? W "Jaka to melodia" chyba tylko, a to i tak po błędnej odpowiedzi.
To ma o tyle sens, że w zamierzeniu ma eliminować potencjalne "ustawianie" zagadek oraz umożliwić większej liczbie osób branie udziału w zabawie.

Ale jeżeli uważacie, że zapis jest niepotrzebny to oczywiście go usunę. Nie ma problemu. :) Więc jakby co to proszę o komentarze w tej sprawie.