trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #525 dnia: Listopad 02, 2009, 08:06:15 am »
Jakie "ustawianie"? Że się dwie osoby domówia i będą sobie na zmianę puszczać, podpowiadając sobie na gg? Takie ustawianie?  :doubt:
To ma być zabawa przecie.

Kaman, o złote kalesony gramy?

A jak już ktoś będzie naprawdę tak głupi, to chyba da się zauważyć.

Klick me up, klick me down.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #526 dnia: Listopad 02, 2009, 08:37:37 am »
ja tam uważam, że ten punkt jest potrzebny.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Raf Fariszta

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #527 dnia: Listopad 02, 2009, 08:44:23 am »
Ja bym zostawił ten zapis regulaminu...wydłuża to trochę zabawę - a tak to ktoś się zepnie to będzie śleczał i odpowiadał na każdą zagadkę.....no ale....


To był dość wredny kadr (tylko takie zamierzam wybierać :]), także brawo.


Dzięki.... poziom "wredności" powyżej średniej,ale nie było tak źle...a poza tym w kontekście daty.....
Nocy Matko Dnia

Offline bąbielek

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #528 dnia: Listopad 02, 2009, 10:24:08 am »
Dzięki.... poziom "wredności" powyżej średniej,ale nie było tak źle...a poza tym w kontekście daty.....
He, myślałem, że nikt nie będzie myślał w ten sposób. Ale tak, stwierdziłem, że pójdę takim tropem, wymyślając zagadkę :).

Klick me up, klick me down.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #529 dnia: Listopad 06, 2009, 08:40:28 am »
hmmm chyba minął już regulaminowy czas jaki miał uczestnik na zadanie zagadki...
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #530 dnia: Listopad 06, 2009, 10:57:08 am »
Faktycznie, dzięki za zwrócenie uwagi. Jakoś mi to umknęło. Niebawem wstawię nową zagadkę.

Offline skil

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #531 dnia: Listopad 12, 2009, 07:32:23 pm »
edit: a tak w ogóle to uważam, że można by znieść punkt o przestoju przez kolejkę, bo to bez sensu.

jestem za. miałbym już 20 ;-)
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #532 dnia: Listopad 12, 2009, 07:55:46 pm »
Wiecie dlaczego ten punkt regulaminu o turze przerwy jest tak istotny i potrzebny?

Dlatego, że często jest tak że ktoś odpowiada, zadający też jest akurat na forum i szybko potwierdza odpowiedź. I już wie że zaraz pojawić się może kolejna zagadka na którą może odpowiadać więc ma pewnego rodzaju fory. Na sto procent po zniesieniu tego punktu regulaminu dochodziłoby do sytuacji w których (najczęściej późno w nocy lub nad ranem) dwie osoby będące akurat na forum i cierpiące na bezsenność ( ;-)) odpowiadałyby na swoje zagadki i rano miałyby już pełno punkciorów. Nie robiłyby tego specjalnie ale akurat w nocy jest tylko parę osób na tym forum. Wiem co mówię bo ja jestem bardzo często jedną z tych osób :) Jeszcze jedna taka osoba jak ja, która siedzi na necie w nocy i po dwóch tygodniach byłby koniec konkursu. Wiem co mówię.

Offline bąbielek

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #533 dnia: Listopad 12, 2009, 07:58:56 pm »
Jest jeszcze jeden warunek: obie muszą być naprawdę dobre, żeby wszystko jak leci zgadywać.

Więc Twoja argumentacja odpada.

Zresztą - na tym cała ta zabawa polega - trochę szczęścia, znaleźć się na forum o odpowiednim czasie itd. Bo skoro tak, to może zrobić zapis, że zagadki mogą się pojawiać np. tylko o godzinach 12, 14 i 16. Bez przesady.

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #534 dnia: Listopad 12, 2009, 08:11:08 pm »
Zresztą - na tym cała ta zabawa polega - trochę szczęścia, znaleźć się na forum o odpowiednim czasie itd.

Ale właśnie to szczęście jest teraz. Po usunięciu tego punktu nie będzie już szczęścia (bo akurat wszedłem na forum) tylko wiedza osoby która potwierdziła zagadkę, że się zaraz nowa zagadka pojawi... 

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #535 dnia: Listopad 12, 2009, 08:48:49 pm »
Zgadzam sie z Death. Zdjęcie tego punktu załatwi ten konkurs.
Ja jak najczęściej wchodzę to jest albo już punktacja i oczekiwanie na zadanie zagadki, albo już odpowiedziane i czekani na potwierdzenie (ale to już mój problem - w dzień nie mogę w pracy, a w nocy spię :) ). Jesli nie będzie przerwy 3 osoby mogą załatwić cały konkurs w jedną noc (są na tym forum takie osoby, co są w stanie odgadnąć tak wiele bez problemu).

Edit. Aktualny kadr - nie wiem z czego jest, ale na pewno nie z tajemnicy czerwonego tepee :p
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bąbielek

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #536 dnia: Listopad 12, 2009, 09:02:25 pm »
W sumie nikt nikomu nie broni zrobić alternatywnego konkursu :D. Se będą dwa. Może sam zrobię, jak mi się będzie nudzić.

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #537 dnia: Listopad 17, 2009, 06:04:19 pm »
A tak przy okazji Death, według regulaminu (który chyba nie został zmieniony) nie miałeś prawa odpowiadać na tę zagadkę :>

Faktycznie  :D

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #538 dnia: Grudzień 13, 2009, 07:24:15 pm »
Gratuluję, to chyba nie było takie proste, bo komiks ukazał się raz, w 1985 roku, bez wydania albumowego.
Szczególnie, że mieliśmy nie dawać komiksów gazetowych, ani magazynowych - tylko i wyłącznie takie, które miały wydania albumowe lub zeszytowe  :p
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pieniazk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #539 dnia: Grudzień 13, 2009, 08:36:42 pm »
W punkcie 4 regulaminu trzeba w takim razie wprowadzić zmianę i dopisać, że musi to być wydanie albumowe i zeszytowe danego komiksu. ;-)

 

anything