trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #600 dnia: Styczeń 28, 2010, 04:31:27 pm »
Cytuj
Może w kolejnej edycji wrócilibyśmy do komiksowych cytatów, tak dla urozmaicenia?
NIE ! ;)
Zgadzam sie. Nigdy wiecej :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kokosz

Jak narazie to (z wyjątkiem zagadki ramireza) znacznie dłużej trzeba czekać na potwierdzenie niż na dobrą odpowiedź. MOże jakies bonusowe punkty za trudność zagadki?

A ja mam taką fajną zagadkę: z jakiego komiksu pochodzi ten malutki fragment okładki:


Offline skil

Jak narazie to (z wyjątkiem zagadki ramireza) znacznie dłużej trzeba czekać na potwierdzenie niż na dobrą odpowiedź. MOże jakies bonusowe punkty za trudność zagadki?
Ludzie nie siedzą na gildii cały czas, daj żyć ;-)
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Jan Kaledine 1: Biała Noc.

No wiesz co graves ? Jan ? Od kiedy on jest Jan ? Ian był i będzie ! ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline graves

No wiesz co graves ? Jan ? Od kiedy on jest Jan ? Ian był i będzie ! ;)
Literówka, tylko  ;-)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Co to za okładka?
« Odpowiedź #605 dnia: Luty 05, 2010, 09:41:53 pm »
Witam.
Morfołaki

nie jest to do końca poprawna odpowiedz.

ramirez82

  • Gość
Odp: Co to za okładka?
« Odpowiedź #606 dnia: Luty 05, 2010, 09:50:56 pm »
Morfołaki Zebrane  8)

fragsel

  • Gość
Odp: Co to za okładka?
« Odpowiedź #607 dnia: Luty 05, 2010, 09:56:51 pm »
Chciałbym tylko zauważyć że na okładce nie ma słowa zebrane. Pytanie: czy gramy z komiksów czy z Internetu. A w poprzednim konkursie pieniazk uznał taką odpowiedź Tiall'owi. to się chyba nazywa precedens.
A poza tym koło 18 był tu gość co też tak odpowiedział, ale jak zobaczył że jest odpowiedź to się wycofał i moderatorzy posta usunęli

ramirez82

  • Gość
Odp: Co to za okładka?
« Odpowiedź #608 dnia: Luty 05, 2010, 10:03:09 pm »
Zgadzam się. Na okładce nie ma słowa Zebrane i sam gdybym odpowiadał na tę zagadkę, odpowiedziałbym: Morfołaki.

Offline graves


Niezłe obejście regulaminu. Ale Kierpic, to już ostatnie, jako nowy masz pewne fory, ale już się kończą.
Ten fragment okładki ma zaledwie 158/135 pix - regulamin konkursu mówi dokładnie:
Cytuj
5. Rozmiar dodawanego kadru nie może być mniejszy niż 150x250 pikseli.
Proszę na przyszłośc trzymać się Regulaminu, bo pytanie i punkt zostaną anulowane.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

Już się bałem, że przeszarzowałem w druga stronę:)
Pół dnia wczoraj szukałem tego motywu. Byłem pewien, że te fioletowe kwiatki na brązowym tle gdzieś widziałem :) Nie mogłem sobie jednak przypomnieć gdzie, a na podpowiedź się już nie doczekałem :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Witz Worx

Pół dnia wczoraj szukałem tego motywu. Byłem pewien, że te fioletowe kwiatki na brązowym tle gdzieś widziałem :) Nie mogłem sobie jednak przypomnieć gdzie, a na podpowiedź się już nie doczekałem :)

Wreszcie wyczaiłem jak zadawac zagadke, której nie odgadną w 10-16 minut od zadania:)
Wiesz Gravesie, dla mnie to szukanie odpowiedzi bywa czasem ciekawsze od szukania okładki, z której mógłbym zapytac:)
Przykładowo, zagadkę wczesniej przy tych gwiazdkach zapodanych przez Fragsela przeszukałem wszystkie motywy kosmiczne jakie tylko mam na okładkach komiksowych w domu +net. Fantastyczny widok jak ojciec rodziny biega z roztrzęsionymi rękami i przeszukuje wszystkie półki w domu:)

Offline graves

Dylan Dog - Powrót Potwora :)
Dajcie już spokój, przecież wiadomo, że to "Trzecie życzenie".
Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie od autora zagadki.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Dajcie już spokój, przecież wiadomo, że to "Trzecie życzenie".
Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie od autora zagadki.

oj, niestety Graves, nie trafiłem. to jednak Dylan Dog (prawy dolny róg):

http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/dylan_dog/8/okladka/

 :)

Offline graves

oj, niestety Graves, nie trafiłem. to jednak Dylan Dog (prawy dolny róg):

http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/dylan_dog/8/okladka/

 :)
:lol: Ale podobne.
Rzeczywiście dałem sie nabrać, dopiero jak sie przyjrzeć jest różnica.
Brawo TeOdozjusz. Jak zobaczyłem, okładke Helboya- to przestałem szukać. W dylanie widać większą staranność :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."