trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #675 dnia: Listopad 18, 2010, 07:12:32 pm »
To co, jedziemy?
Możemy, ale jeśli nas tylko dóch będzie, to raczej cienko.
Odzew na  moją propozycję niejednego by podłamał :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #676 dnia: Listopad 18, 2010, 07:59:37 pm »
jestem za

Offline pieniazk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #677 dnia: Listopad 18, 2010, 08:02:37 pm »
ja też

Offline Raf Fariszta

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #678 dnia: Listopad 18, 2010, 10:33:55 pm »
Ostatnio odpuszczałem z uwagi na brak czasu...ale w tej edycji może będzie lepiej..może...
Nocy Matko Dnia

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #679 dnia: Grudzień 04, 2010, 02:23:27 pm »
PS. Jeśli ktoś   ma takie wydanie to proszę o potwierdzenie, tak dla własnej informacji i przyszłych zakupów. A kadr pochodzi z Rajskiego Ogrodu.

Jest takie wydanie kolekcjonerskie. Jedno z dwóch najtrudniejszych do zdobycia (strasznie mały nakład) z WYD.KOL Mandragory. Zaryzykowałbym stwierdzenie że najtrudniejsze do zdobycia.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #680 dnia: Grudzień 04, 2010, 03:03:56 pm »
No to skreślam je z listy. Nie stać mnie. Białe kruki to nie moja liga...

Offline Bociek

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #681 dnia: Grudzień 04, 2010, 06:31:21 pm »
a orientuje się ktoś czy do nówki dodawali figurkę? ja kupowałem używke na allegro i w opisie aukcji był informacja ze wersja nie zawiera figurki. Pytam z ciekawości

Ystad -> drugie jest kolekcjonerskie 100 naboi t.1?

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #682 dnia: Grudzień 04, 2010, 10:31:29 pm »
Ystad -> drugie jest kolekcjonerskie 100 naboi t.1?
To tylko jeśli chodzi o całe. W kawałkach to znacznie łatwiej dostać. :smile: (chodzi mi o rozklejone)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #683 dnia: Grudzień 05, 2010, 10:04:33 am »
a orientuje się ktoś czy do nówki dodawali figurkę? ja kupowałem używke na allegro i w opisie aukcji był informacja ze wersja nie zawiera figurki. Pytam z ciekawości

Ystad -> drugie jest kolekcjonerskie 100 naboi t.1?

Nic o żadnej figurce nie wiem.

Odpowiedź na drugie pytanie -> Tak.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #684 dnia: Grudzień 11, 2010, 09:43:44 am »
....

Kurcze, chyba podrasowałeś kolory na tym obrazku, bo u mnie są deko słabsze ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #685 dnia: Grudzień 11, 2010, 01:22:50 pm »
Kurcze, chyba podrasowałeś kolory na tym obrazku, bo u mnie są deko słabsze :wink:

 :cool: Się gra się ma... :cool:

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #686 dnia: Grudzień 11, 2010, 07:38:20 pm »
Puni 6/90
Zajebista odpowiedź (niezależnie od tego czy prawdziwa), ale tak miedzy nami ziomalami - tylko pełna nazwa komiksu jest punktowana  :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline TeOdozjusz

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #687 dnia: Grudzień 11, 2010, 08:16:07 pm »
Poszlo juz dobrze ziomalu :p
Why so serious?

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #688 dnia: Grudzień 12, 2010, 12:46:23 pm »
Kurfa, jak będę zgadywał wszystkie zagadki TeO to ktoś jeszcze powie, że nie prowadzimy czystej gry :/
nie chcę mi się szukać tego komiksu, żeby się upewnić, ale mam wrażenie, ze to - ONNA - Historia w legendach
To jest nawet więcej niż pewne, że to ten komiks. Też bym nie sprawdzał.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #689 dnia: Grudzień 21, 2010, 01:41:00 pm »
Ystad trafił kadr z "Y", ale ten pierwszy - z odpalaniem - z której jest strony, bo ja go nie mogłem odszukać...

 

anything