Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #690 dnia: Grudzień 21, 2010, 06:23:04 pm »
Ystad trafił kadr z "Y", ale ten pierwszy - z odpalaniem - z której jest strony, bo ja go nie mogłem odszukać...
Jakubie Jakubie... strona 40
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #691 dnia: Grudzień 21, 2010, 06:47:25 pm »
damn it, dwa razy kartkowałem każdy tom :P i nie trafiłem... dzienki!

fragsel

  • Gość
Sposób gry pieniazka (na jedną podpowiedź) choć mnie denerwujący nie jest niezgodny z regulaminem. Nie widzę powodu, by obcinać mu punkt. W poprzedniej edycji w analogicznej sytuacji zgodziliście się ze mną.

Offline wilk

Ok, niech będzie. Nie pamiętałem już jak to było dokładnie w takiej sytuacji jak teraz.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #694 dnia: Marzec 24, 2011, 04:42:41 pm »
w sumie nie wiem czy punkt się należy, skoro kolega sobie poszedł

uważam, ze w takich przypadkach punkt nie powinien być liczony.
Jeżeli zostanie zaliczony, to ja będę brał udział w odpowiedziach za każdym razem pisząc komentarz "niech ktoś inny zada zagadkę" i również nie będzie można mi zabrać punktu (punktów!!).

Jak się nie chce zadawać zagadki, to się nie powinno udzielać odpowiedzi. proste.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #695 dnia: Marzec 24, 2011, 05:16:22 pm »
uważam, ze w takich przypadkach punkt nie powinien być liczony.
Jeżeli zostanie zaliczony, to ja będę brał udział w odpowiedziach za każdym razem pisząc komentarz "niech ktoś inny zada zagadkę" i również nie będzie można mi zabrać punktu (punktów!!).

Jak się nie chce zadawać zagadki, to się nie powinno udzielać odpowiedzi. proste.
Przecież to oczywiste, że nie będzie punktu.
Tu się nie ma nawet nad czym zastanawiać. Regulamin jest bardzo prosty:
Cytuj
Punkt otrzymuje osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi, zada nową zagadkę i potwierdzi odpowiedź kolejnego użytkownika.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Mefisto76

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #696 dnia: Marzec 28, 2011, 05:23:10 am »
strzelam
Zaczarowana altana tom ....yyyyy......yyyyyy.......  2 ???????

żeby nikt nie szedł tym torem, to odpowiadam - dwa razy NIE.

Jak krecik Muki pobierał nauki

Dla mnie ta"podpowiedź" była zmyłką - zabrzmiało, jakby to nie miał być Kiełbus, a przecież oczywiście był...

Wiem, ze chodziło Ci o serię, a nie autora, ale mimo wszystko to jednak "jeden tor rysunkowy"...  :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #697 dnia: Kwiecień 05, 2011, 10:19:49 am »
Standardowe pytanie brzmi czy chcecie jakiś zmian?  :smile: Jeśli nie, to albo ja albo graves otworzymy nowy temat. Oczywiście jeśli wciąż jest zainteresowanie.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #698 dnia: Kwiecień 05, 2011, 11:10:33 am »
ja to bym wrócił do "fragment okładki". Przynajmniej na jedną edycję.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #699 dnia: Kwiecień 06, 2011, 09:27:52 pm »
ja to bym wrócił do "fragment okładki". Przynajmniej na jedną edycję.
Czemu nie...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #700 dnia: Kwiecień 16, 2011, 06:51:17 pm »
Raj666 >> Postaraj sie dawać większe kadry:
Cytat: Regulamin

5. Rozmiar dodawanego kadru nie może być mniejszy niż 150x250 pikseli.

"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline raj666

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #701 dnia: Kwiecień 16, 2011, 08:46:23 pm »
Oki, choć nie spodziewam się mieć okazję.

Offline graves

"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

T minus 3 ...
Co prawda, jest już T minus 2, ale mam szansę nie wygrać :smile:
Musiałbym dzisiaj zdobyć 2 punty - mało realne  :cool:
Jutro wyjeżdżam do Francji, gdzie będę odpoczywał od sieci - wracam 5 czerwca - więc jak się pospieszycie, to możecie całkiem wywrócić tabelę z punktami  :wink:  Liczę, że jak się zaloguję po powrocie na forum to poznam zwycięzcę konkursu na okładkę  :biggrin:  Kto nim będzie - fragsel, krakers a może kierpic ???
Powodzenia  :!:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

Odp: Co to za okładka? #2
« Odpowiedź #704 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:19:02 pm »
Dziesięciu z wielkiej ziemi - Skok w nieznane :wink:
No, wróciłem :smile: Miło, że konkurs jeszcze trwa. Ten kadr mimo, że niewiele na nim było - był genialnie prosty :wink: A pierwszy spin-off (o którym mowa) to oczywiście "Tajemnica Złotej maczety" i "10 z wielkiej ziemi" z rysunkami Wróblewskiego.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."