Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #705 dnia: Czerwiec 13, 2011, 03:55:23 pm »
Pytanie zawsze aktualne - "Co dalej?"
 
Ja to bym się jeszcze pobawił w tą okładkę  :lol: , ale liczy się wola większości.
To co robimy: ?
- okładka
- kadr
- postać
- cytat...
 
A może jak proponowałem wydłużymy konkurs do np. 25 punktów?
 
Prośba o podanie swoich preferencji w tym zakresie  :razz:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Quithe

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #706 dnia: Czerwiec 13, 2011, 03:57:21 pm »
25pkt OK. Reszta... Nie sposób wybrać ;)

Offline pioma10

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #707 dnia: Czerwiec 13, 2011, 05:48:22 pm »
To może to czego najdłużej nie było. Ostatnio okładki, przed nimi kadry, więc teraz...?

Offline Quithe

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #708 dnia: Czerwiec 13, 2011, 06:17:40 pm »
To jestem za postaciami, bo z cytatami u mnie słabo :D

Offline Piniooo

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #709 dnia: Czerwiec 13, 2011, 06:24:16 pm »
Postaci mogą być  :biggrin:

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #710 dnia: Czerwiec 13, 2011, 06:37:07 pm »
W postaci jeszcze nie grałem...

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #711 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:08:02 pm »
W postaci jeszcze nie grałem...
Taki przykład sprzed 3 lat...
 
Trudne jest. Nie wystarczy widzieć okładkę komiksu lub przykładowe plansze w necie... Trzeba mieć ten komiks, bo nie chodzi o głównych bohaterów, ale najczęściej całkiem drugo lub trzecioplanowe postacie.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Quithe

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #712 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:21:49 pm »
To może podać w regulaminie, żeby nie popadać w paranoję doboru jak najtrudniejszych ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #713 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:52:54 pm »
Trudne jest. Nie wystarczy widzieć okładkę komiksu lub przykładowe plansze w necie... Trzeba mieć ten komiks, bo nie chodzi o głównych bohaterów, ale najczęściej całkiem drugo lub trzecioplanowe postacie.

Jeśli chciałeś mnie zniechęcić to próżny trud. Ja od początku czekam na konkurs w którym przykładowe plansze z neta nie pomogą. Chociaż swoje szanse na sukces oceniam na 2,(3)% to chętnie bym spróbował, ale to Twoja decyzja.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2011, 07:57:40 pm wysłana przez fragsel »

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #714 dnia: Czerwiec 13, 2011, 08:42:03 pm »
ale to Twoja decyzja.
W żadnym wypadku. Przecież nie będę w to sam grał. Tutaj konieczna jest decyzja większości, bo tylko to gwarantuje, że konkurs sie odbędzie.
Ja nic nie narzucam. Mogę mieć jednak swoje zdanie i je wypowiedzieć. Najbardziej lubię okładki, potem kadry, a następnie postacie. Cytaty to wg mnie nieporozumienie, jeśli chodzi o komiksowy konkurs (szczególnie, że niektóre zagraniczne mają kilka tłumaczeń). To się sprawdza bardziej w konkursie o  filmach i to o tych "polskich kultowych"  :wink: .
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Quithe

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #715 dnia: Czerwiec 13, 2011, 09:26:32 pm »
Dobra, to jak na razie są dwa głosy na postaci, a Ty chyba okładki. Poczekamy, aż ktoś jeszcze się wypowie. W sumie zwycięzca może zdecydować ;]

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #716 dnia: Czerwiec 14, 2011, 08:30:26 am »
ja jestem za opcją z postaciami
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #717 dnia: Czerwiec 15, 2011, 04:43:05 pm »
to co? jednak żadnego konkursu?

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #718 dnia: Czerwiec 15, 2011, 05:46:58 pm »
to co? jednak żadnego konkursu?
Trzeba chwilę poczekać. W końcu w konkursie brało więcej osób niż 3-4. Trzeba liczyć na to, że zechcę oznajmić swoje zdanie na temat nowego :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kierpic

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #719 dnia: Czerwiec 15, 2011, 07:47:19 pm »
Szans dla siebie nie widzę, ale optuje za postaciami.
A później... okładki! :)