trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #735 dnia: Lipiec 30, 2011, 06:57:55 pm »
Filip.
A z czego ten kadr, bo nie kojarzę tego z niczym...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline raj666

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #736 dnia: Lipiec 30, 2011, 07:12:10 pm »
Po kresce to mi wygląda na Stassena wiec pewnie Deogratias.

Offline krakers

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #737 dnia: Lipiec 30, 2011, 07:27:18 pm »
Po kresce to mi wygląda na Stassena wiec pewnie Deogratias.

Dokładnie tak,zapomniałem napisać z czego to było ,sorry.

fragsel

  • Gość
Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze #3
« Odpowiedź #738 dnia: Lipiec 31, 2011, 04:01:38 pm »
Ja tam komiksu nie czytałem ale dwie uwagi:

1) na większości portali komiksowych w opisie pierwszego tomu też jest saana
2) jeśli w komiksie nie ma nazwiska (a jak już mówiłem nie czytałem) to skąd wiesz że nosi nazwisko ojca? a może matki? a może ojczyma? Jeśli w komiksie nie jest podane jej nazwisko to moim zdaniem się czepiasz. Ale jak już mówiłem nie czytałem

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #739 dnia: Lipiec 31, 2011, 04:36:10 pm »
Oj Fragsel. Przeczytaj ten komiks.
Nie wiem jak jest na portalach - wiem jak jest pisane to imię w komiksie - i jest inaczej.
Jeśli chodzi o nazwisko, to nie tylko jest często podawany ojciec, ale równiez osoba, o którą idzie sama w rozmowie o dziwnym nazwisku głównego bohatera - podaje swoje, jako równie dziwne (na 90-tej stronie komiksu (wg numeracji autora), z którego zaczerpnąłem ten kadr).
 
Co do portali to ciekawe :smile: Ciekawe, kto zrobił pierwszy ten błąd i kto od kogo później zrzynał.
 
Edit: Saana i Sanaa - to imiona podobne, ale szczególnie w wymowie różnią się bardzo. Cóż nie można wierzyć we wszystko portalom. Na Gildii błąd jest przy tomie 1 i 4 - w 2 jest poprawnie :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 08:17:58 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #740 dnia: Sierpień 02, 2011, 07:35:31 pm »
Pełne imię i nazwisko poproszę.
Takie proste a ja nie mogę odpowiadać :)  :doubt:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #741 dnia: Sierpień 03, 2011, 01:25:22 pm »
.....Taki fajny komiks tam był na końcu - w częściach.....

a on przypadkiem nie był w środku, a nie na końcu ?
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #742 dnia: Sierpień 03, 2011, 03:46:04 pm »
a on przypadkiem nie był w środku, a nie na końcu ?

Kurcze. Mój mózg podpowiada że na końcu, ale to w sumie raczej mało prawdopodobne, bo przecież drukowali po więcej niż jednej stronie na odcinek (Chyba?). Minęło 20 lat więc wszystko jest możliwe. W sumie to swoja osiemnastkę też zapamiętałem inaczej (no ale video nie kłamie). Jeśli ktoś ma "My" proszę o info. Sam jestem ciekaw...

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #743 dnia: Sierpień 03, 2011, 04:03:16 pm »

Edit: Saana i Sanaa - to imiona podobne, ale szczególnie w wymowie różnią się bardzo. Cóż nie można wierzyć we wszystko portalom. Na Gildii błąd jest przy tomie 1 i 4 - w 2 jest poprawnie :)

Ponieważ nie mogę się doczytać o jaki błąd chodzi u nas to proszę mi go wskazać najlepiej linkiem i co mam poprawić, jak krowie na rowie :)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #744 dnia: Sierpień 03, 2011, 04:11:56 pm »
Ponieważ nie mogę się doczytać o jaki błąd chodzi u nas to proszę mi go wskazać najlepiej linkiem i co mam poprawić, jak krowie na rowie :smile:
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/lupus/1
W czasie ich pełnej przygód drogi muszą się zmierzyć z różnymi niespodziewanymi wypadkami i niebezpieczeństwami, ale prawdziwe problemy zaczną się gdy wezmą na pokład autostopowiczkę, Saanę
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/lupus/4
Frederik Peeters kończy tutaj swoją historię o perypetiach pary bohaterów - wyrzutków, Lupusa i Saany
 
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/lupus/2
Lupus i Sanaa odnajdą tu przytulne zacisze, żyjąc w tej specyficznej społeczności, z dala od trudnych wspomnień i niebezpieczeństw, które na nich czyhają...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #745 dnia: Sierpień 03, 2011, 05:07:44 pm »
Jeśli ktoś ma "My" proszę o info. Sam jestem ciekaw...

wróciłem do domu. Mam "My" nr 5/1989. jest komiks "Historia wyssana z sopla lodu" w środku (tzn w srodku jest gra, ale komiks jest z odwrotnej strony gry) ;) Komiks na koncu był w Świecie Młodych (stąd też pewnie ten "środek" Ci się wziął)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #746 dnia: Sierpień 03, 2011, 06:48:03 pm »
wróciłem do domu. Mam "My" nr 5/1989. jest komiks "Historia wyssana z sopla lodu" w środku (tzn w srodku jest gra, ale komiks jest z odwrotnej strony gry) :wink: Komiks na koncu był w Świecie Młodych (stąd też pewnie ten "środek" Ci się wziął)

Dzięki. Pewnie jest coś na rzeczy z tym światem młodych. A tego My to zazdroszczę... Ach, błędy młodości...

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #747 dnia: Sierpień 07, 2011, 09:08:52 am »
Nie powinno być zbyt trudne. Kto to?
Pioma >> Łatwiejsze nie mogłoby być :) Myślę, że to okres wakacyjny nie sprzyja rozwiązywaniu tego typu łamigłówek  :lol:
Ja niestety nie mogę teraz odpowiedzieć, ale jest w tym konkursie wiele osób, które na pewno to wiedzą, ale z niewiadomych przyczyn się nie zgłaszają.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pioma10

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #748 dnia: Sierpień 07, 2011, 12:30:27 pm »
Pioma >>Myślę, że to okres wakacyjny nie sprzyja rozwiązywaniu tego typu łamigłówek
Ja osobiście to rozumiem. Jednym z powodów mogą być wyjazdy. Ja również w połowie sierpnia wyjeżdżam i nie będzie mnie około miesiąca, ale przez ten czas, gdy tylko jestem w stanie to biorę udział w konkursie.

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #749 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:06:10 pm »
Chyba za łatwe :)

Wcale nie! Bardzo trudna zagadka. To po prostu JA jestem świetny.