Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #750 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:12:00 pm »
Wcale nie! Bardzo trudna zagadka. To po prostu JA jestem świetny.
Zgadza się. :)
Potwierdzam.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #751 dnia: Sierpień 20, 2011, 02:38:33 pm »
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/lupus/1
W czasie ich pełnej przygód drogi muszą się zmierzyć z różnymi niespodziewanymi wypadkami i niebezpieczeństwami, ale prawdziwe problemy zaczną się gdy wezmą na pokład autostopowiczkę, Saanę

http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/lupus/4

Frederik Peeters kończy tutaj swoją historię o perypetiach pary bohaterów - wyrzutków, Lupusa i Saany
 
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/lupus/2
Lupus i Sanaa odnajdą tu przytulne zacisze, żyjąc w tej specyficznej społeczności, z dala od trudnych wspomnień i niebezpieczeństw, które na nich czyhają...
Podmieniłem na Sanay i Sanaę - jakkolwiek to głupio nie brzmi :smile:
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #752 dnia: Sierpień 20, 2011, 06:38:28 pm »
Podmieniłem na Sanay i Sanaę - jakkolwiek to głupio nie brzmi :smile:
Nie wiem czy głupio, nie wiem nawet czy tak się to odmienia.
Chodziło mi nie o odmianę tylko o to, że Saana i Sanaa - to inne imię :smile:
O nic więcej. Czasami jedna litera robi różnicę. Byłem kiedyś na ślubie Pawła i Krzysztofy. Ksiądz pobłogosławił Pawła i Krzysztofa, a to nie zupełnie to samo co być powinno :razz:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #753 dnia: Sierpień 20, 2011, 07:49:20 pm »
Cóż, te opisy raczej nie były mojego autorstwa tylko wydawcy. Ale oczywiście każdy może się mylić i dzięki za wskazanie błędu do poprawki :)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #754 dnia: Sierpień 22, 2011, 09:56:21 pm »
Możliwe, że ostatni kadr w konkursie:
Na pewno nie.
Widziałem gdzieś ten kadr, ale nie mam czasu poszukać.
Ponieważ jutro lecę do Frankfurtu, a pojutrze do Pragi, zajrzę na forum dopiero w piątek wieczorem - zapewne więc konkurs już będzie miał wtedy zwycięzcę :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline hans

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #755 dnia: Sierpień 23, 2011, 03:47:51 pm »
zajrzę na forum dopiero w piątek wieczorem - zapewne więc konkurs już będzie miał wtedy zwycięzcę :)

pesymista ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #756 dnia: Sierpień 26, 2011, 07:36:04 pm »
Humphrey. Nazwiska nie znalazłem  :razz:

Trochę wcześnie bo przed potwierdzeniem zwycięstwa, ale jestem w gorącej wodzie kąpany.

graves - to dla Ciebie:

Congratulations!


Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #757 dnia: Sierpień 26, 2011, 09:19:56 pm »
Bardzo dziękuję :)
Ale się zdziwiłem jak zobaczyłem, że jeszcze nieskończone  :biggrin:
Takiej okazji nie mogłem przepuścić.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #758 dnia: Sierpień 27, 2011, 06:31:57 pm »
Fajnie. Oklaski rozdane :) Czas zastanowić się nad nową edycją.
Czekam na propozycje. :smile:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kierpic

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #759 dnia: Sierpień 27, 2011, 10:44:02 pm »
Czas zastanowić się nad nową edycją.
Czekam na propozycje. :smile:

Myślałem, że to juz ustalone i że bedą to okładki!:)

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #760 dnia: Sierpień 28, 2011, 08:27:02 am »
Myślałem, że to juz ustalone i że bedą to okładki!:)
No ja też bym bardzo chciał :) Dajmy jednak szansę wypowiedzenia sie innym.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline hans

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #761 dnia: Sierpień 28, 2011, 05:28:14 pm »
Jestem za okładkami

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #762 dnia: Sierpień 28, 2011, 05:47:17 pm »
No to są 3 głosy. Będzie 5 i zaczynamy :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #763 dnia: Sierpień 28, 2011, 05:55:43 pm »
Okładki!

Offline Raf Fariszta

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #764 dnia: Sierpień 30, 2011, 01:50:59 pm »
Okładki.
Nocy Matko Dnia