Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #795 dnia: Listopad 09, 2011, 12:18:50 pm »
Może warto (tak na przyszłość) wprowadzić zapis w regulaminie, że raz zadana okładka w danej odsłonie konkursu nie może być wykorzystana po raz drugi?

a dlaczego ? Uważam, że nie powinno się zakazywać takich rzeczy. Zwłaszcza, że sam chociaż biorę udział w konkursie nie mam pojęcia jakie komiksy w danej odsłonie się już pojawiły. A sprawdzanie 20 stron z topika z konkursem jest bezsensu. No i nie chce mi się zastanawiać "wiem, ze fragment z tego komiksu był, ale czy w tej edycji, czy w poprzedniej, czy jeszcze wcześniej"
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #796 dnia: Grudzień 23, 2011, 09:26:55 pm »
Zrobiliśmy sobie krótką przerwę, ale może już czas wznowić naszą zabawę :)
Kto jest za?
Proszę o wypowiedzi wraz z propozycją formy konkursu.  :biggrin:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Koalar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #797 dnia: Grudzień 24, 2011, 01:56:52 am »
A może miks, np. okładka/kadr/cytat? Kto odgadnie, ten sam wybiera, co zadaje.

PS Zagadka pozakonkursowa ;) Z jakiego filmu teksty lecą w tym utworku:

Freedom Parade 2003 With Sanity - Welcome To The Future (Short)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2011, 02:08:51 am wysłana przez Koalar »
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #798 dnia: Grudzień 24, 2011, 07:36:39 am »
chciałem odpowiedzieć na to pytanie pozakonkursowe, ale po 20 sekundach nie wytrzymałem i musiałem tę muzę wyłączyć
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Koalar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #799 dnia: Grudzień 26, 2011, 01:39:49 am »
Możesz raz w tygodniu spokojnie odsłuchać kolejne 20 sekund. Ale uważaj! Jeden facet wytrzymał 25 sekund i wylądował w szpitalu... Całość to oczywiście miejscowy zgon...
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze - nowa edycja
« Odpowiedź #800 dnia: Maj 11, 2014, 10:23:12 pm »
Ha! Muszę powiedzieć, że przez Was wyciągnąłem (prawie) wszystkie posiadane przeze mnie komiksy z Twojego Komiksu i wreszcie zacząłem czytać Władców Chmielu (tak, dopiero!) Zapowiada się całkiem ciekawa seria :wink:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

ramirez82

  • Gość
wreszcie zacząłem czytać Władców Chmielu (tak, dopiero!) Zapowiada się całkiem ciekawa seria :wink:

Czytałem Władców tylko raz, z dziesięć lat temu, jak wychodziło u nas i ciągle mam w planach powtórkę. Bardzo dobra seria. Mógłby Taurus dokończyć.

Offline Raf Fariszta

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #802 dnia: Czerwiec 04, 2014, 08:14:48 am »
Regułą było, że gramy do 20 pts...Gratulacje Vision!
Nocy Matko Dnia

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #803 dnia: Czerwiec 04, 2014, 08:20:32 am »
Regułą było, że gramy do 20 pts...Gratulacje Vision!
Dziękuję.
A może by Admini poprowadzili konkurs z porządnym regulaminem? Bo jakby tak było to pewnie maiłbym obecnie z 15 pkt...
Zagadką rozpoczynającą nową zabawę "Skąd jest ten kadr?" może być ten kadr, który zadałem ostatnio.


Admini - co Wy na to? Dacie radę ogarnąć porządnie temat gry?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #804 dnia: Czerwiec 04, 2014, 04:46:09 pm »
wstrzymajcie się chwilę (kilka godzin albo dzień lub dwa). wyślę zapytanie do gravesa czy da mi uprawnienia na tę część forum. jak się zgodzi to wam "ogarnę porządnie" temat gry...

EDIT:
No to dostałem uprawnienia na tę część forum od graves'a (dziękuję bardzo!)
dziś do wieczora stworzę regulamin (choć stworzę to za bardzo tu nie pasuje, bo większość ukradnę z tego, co już było w poprzednich edycjach i działało, choć może jakieś kosmetyczne zmiany tam wprowadzę... zobaczymy)
wiem, że wciąż wisi zagadka w poprzedniej edycji, ale chyba sprawiedliwiej będzie, jeśli zaczniemy od nowa. biorę zadanie nowej zagadki na siebie. prosiłbym tylko visiona o podanie odpowiedzi, to zamknę tamten wątek.

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #805 dnia: Czerwiec 04, 2014, 05:14:14 pm »
A mogę zostawić tę zagadkę bez rozwiązania? Możliwe, że w przyszłości wykorzystam inny kadr z tego komiksu ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #806 dnia: Czerwiec 04, 2014, 06:08:23 pm »
A mogę zostawić tę zagadkę bez rozwiązania? Możliwe, że w przyszłości wykorzystam inny kadr z tego komiksu ;)

No problemo. No to zamykam watek. A nowa zagadka z zaskoczenia...

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #807 dnia: Czerwiec 04, 2014, 07:01:54 pm »
Czyli nie Batman?

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #808 dnia: Czerwiec 04, 2014, 07:44:33 pm »
Czyli nie Batman?
Ha! Niech to pozostanie słodką tajemnicą ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Z jakiego komiksu jest ten kadr? vol. 2 #1
« Odpowiedź #809 dnia: Czerwiec 04, 2014, 10:34:26 pm »
Porządny regulamin :)
To teraz czekamy na zagadkę :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything