trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #840 dnia: Lipiec 14, 2014, 10:14:04 pm »
Dzięki :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #841 dnia: Lipiec 15, 2014, 03:32:13 pm »
ok. Skoro tak - to masz punkt.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Koalar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #842 dnia: Lipiec 17, 2014, 10:10:44 am »
Zdjęcie pochodzi z Batman: Najlepsze Opowieści, ale DC Special Series #15 też jak najbardziej się liczy :smile:

Nie no, nie liczy się:
Cytuj
9. W przypadku odgadywania tytułu komiksu odpowiadający musi podać jednoznaczną nazwę polskiej edycji komiksu, z którego pochodzi kadr.

Lokus, chyba musisz dać nowy kadr.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #843 dnia: Lipiec 17, 2014, 10:15:25 am »
Zgadza sie. Ta odpowiedz nie powinna zostsc uznana.

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #844 dnia: Lipiec 17, 2014, 10:21:51 am »
@vision jeśli nie znasz polskiego wydania i podejrzewasz że takiego nie było załatwiaj takie sprawy przez wiadomość prywatną bo inaczej powodujesz skażenie konkursu
Jasne i proste. Będę się stosował.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Lokus

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #845 dnia: Lipiec 17, 2014, 10:28:48 am »
Przepraszam, za zamieszanie. Zaraz dam nowy kadr

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #846 dnia: Lipiec 17, 2014, 05:18:18 pm »
Szczerze powiedziawszy to też nie jest kadr:


Tylko jego kawałek. Bez jaj. Dajemy pełne kadry.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #847 dnia: Lipiec 17, 2014, 06:49:45 pm »
Imho to podobne czepiactwo jak z tym "ostatnim" Lucyferem. Gramy o przysłowiowe złote gacie? Jakby był problem z odgadnięciem, to inna bajka.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #848 dnia: Lipiec 17, 2014, 07:09:49 pm »
Imho to podobne czepiactwo jak z tym "ostatnim" Lucyferem. Gramy o przysłowiowe złote gacie? Jakby był problem z odgadnięciem, to inna bajka.
To nie jest czepialstwo. Każdy zadaje sobie dużo trudu, aby wybrać kadr, który jest pełen i na którym nie widać zbyt wiele.
Emeryt, sorry, ale to już jest piaskownica, jak ucinasz sobie kadry. Co dalej?
Jak nie ma żadnych zasad - to powiedzmy o tym tak jak przy pierwszym konkursie z nowej edycji.
Jak są zasady to się ich trzymajmy.
Lokus mógł o tym nie wiedzieć - ale powinien się o tym dowiedzieć. W przeciwnym razie, czemu inni mieliby tego nie robić.
Nie ważne o co grasz, ale w jakim stylu.


Nie wiem jak On czytał zasady, skoro pierwszym kadrem i drugim złamał całkowicie Regulamin konkursu:
4. Zamieszczamy kadr z komiksu wydanego w Polsce (w formie albumu lub zeszytu)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #849 dnia: Lipiec 17, 2014, 07:15:33 pm »
popieram w 100% gravesa...
zresztą zauważ, że to od grających w poprzednią edycję (tę bez reguł) wyszła prośba, by wszedł moderator i "uporządkował". są zasady, trzeba ich się trzymać.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #850 dnia: Lipiec 17, 2014, 07:19:19 pm »
Ok, pasuje mi to tłumaczenie.

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #851 dnia: Lipiec 17, 2014, 08:37:12 pm »
To co? Przywracamy punkty z tego postu: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,36588.msg1263845.html#msg1263845 ?
Jak piszecie: zasady są zasadami.
I macie rację.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #852 dnia: Lipiec 17, 2014, 09:18:23 pm »
jakby to była ostatnia zagadka to na pewno. teraz jednak byłoby to więcej zamieszania niż pożytku. Uważam, że teraz należy to zostawić jak jest (nie jest na szczęście tak, że dwie osoby walczą łeb w łeb o zwycięstwo ;) ) ale na przyszłość reagować

Lokus

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #853 dnia: Lipiec 17, 2014, 09:29:50 pm »
I znów przepraszam za zamieszanie. Już pewnie zauważyliście że regulaminu właściwie nie przeczytałem. Żeby już nie siać zamętu wycofam się z dalszej gry :) I tak mało co wiem <szacun dla visiona>

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #854 dnia: Lipiec 17, 2014, 09:56:18 pm »
jakby to była ostatnia zagadka to na pewno. teraz jednak byłoby to więcej zamieszania niż pożytku. Uważam, że teraz należy to zostawić jak jest (nie jest na szczęście tak, że dwie osoby walczą łeb w łeb o zwycięstwo ;) ) ale na przyszłość reagować

przemyślałem to wszystko jeszcze raz w gorącej kąpieli i jednak chyba takie moje podejście to błąd. wstrzymajcie się do jutra z grą (bo teraz nie mogę się zając odkręcaniem tego) a jutro ja wyprostuję sytuację (zgodnie z sugestią visiona cofniemy się do sytuacji sprzed tamtej zagadki

@lokus nie musisz się wycofywać. graj dalej tylko dawaj całe kadry. Jutro rano jak wyprostuje wszystko będzie twoja kolej

 

anything