trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 382475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OOllaaffeekk

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #960 dnia: Październik 26, 2014, 08:58:59 pm »
Zrozumiała pomyłka. Przeprosiny przyjęte.  :smile:

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #961 dnia: Listopad 02, 2014, 02:16:38 pm »
Tytuł poproszę

Szkoda, że nie mogę odpowiadać, ale podpowiadać chyba mi wolno? ;)
Pozytywnie byłem zaskoczony tym polskim tytułem :) Scenariusz rewelacyjny. Graficznie czasem kuleje, ale całość historii prezentuje się świetnie, prawda?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #962 dnia: Listopad 02, 2014, 04:44:56 pm »

Szkoda, że nie mogę odpowiadać, ale podpowiadać chyba mi wolno? ;)
Pozytywnie byłem zaskoczony tym polskim tytułem :) Scenariusz rewelacyjny. Graficznie czasem kuleje, ale całość historii prezentuje się świetnie, prawda?

Dla mnie to perełka. Zakończenie rewelacyjne, doskonale budowane napięcie od pewnego momentu... Jak dobry film.

Deg

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #963 dnia: Listopad 03, 2014, 06:12:56 pm »
Wydaje mi się, że vision2001 skopiował niewłaściwą listę wyników, co ciekawe pozbawiając przy tym punktu siebie samego (a przy okazji i mnie)  :razz:

fragsel

  • Gość
Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #964 dnia: Listopad 03, 2014, 07:24:06 pm »
poprawione

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #965 dnia: Listopad 03, 2014, 07:33:23 pm »
Wydaje mi się, że vision2001 skopiował niewłaściwą listę wyników, co ciekawe pozbawiając przy tym punktu siebie samego (a przy okazji i mnie)  :razz:
Przepraszam (bo wychodzi na to, że tak właśnie było). Ja to ja (bo tych punktów trochę było), ale zabieranie ich innym uczestnikom zabawy! Nieładnie, oj nieładnie...
Sorry i dzięki za poprawkę. :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #966 dnia: Listopad 03, 2014, 10:08:46 pm »
Ja w kwestii formalnej: o który kadr chodzi w zadanej zagadce Nawimara (od 4 do 9)?


To już nawet nie jest śmieszne, ale żenujące  :roll:


"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Nawimar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #967 dnia: Listopad 04, 2014, 07:18:32 am »
A co w tym żenującego? Zamiast jednego kadru dostajesz kilka dla ułatwienia odpowiedzi. Zwłaszcza, że komiks do zbyt znanych raczej nie należy. Rozumiem, że Ty już znasz odpowiedź...

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #968 dnia: Listopad 04, 2014, 08:03:29 pm »
Żenujące jest tylko Twoje lenistwo. Nic poza tym.
Chyba nie ma innego powodu, aby zrobić normalny kadr i wrzucić na sieć?
Myślę, że to nie jest dla Ciebie za trudne (pomijając fakt, że przez 7 lat jak piszesz na tym forum jeszcze nie opanowałeś sztuki cytowania czyichś wypowiedzi)?  :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Nawimar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #969 dnia: Listopad 04, 2014, 08:09:45 pm »
Graves: "Myślę, że to nie jest dla Ciebie za trudne (pomijając fakt, że przez 7 lat jak piszesz na tym forum jeszcze nie opanowałeś sztuki cytowania czyichś wypowiedzi)?"
 
Przenikliwe mądrości na temat sposobów cytowania zachowaj z łaski swojej dla siebie, bądź też swoich kolegów. Zwłaszcza, że jeszcze się nie zdarzyło aby ktoś miał problemy z rozszyfrowaniem kogo cytuję. Natomiast co do planszy to tak jak już zasugerowałem zamieszczenie jej w całości wynikło z konkretnej przyczyny. Najwyraźniej nie załapałeś z jakiej i niech już tak zostanie. Problem został rozwiązany w stosownym wątku.

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #970 dnia: Listopad 04, 2014, 08:16:21 pm »
Przenikliwe mądrości na temat sposobów cytowania zachowaj z łaski swojej dla siebie, bądź też swoich kolegów. Zwłaszcza, że jeszcze się nie zdarzyło aby ktoś miał problemy z rozszyfrowaniem kogo cytuję.
Myślę, że Ty po prostu nigdy nie pojąłeś jaki sens w mechanizmach forum ma używanie opcji "cytowania", nad czym od zawsze boleję.
Na Forum istnieje możliwość zmiany nicka (wystarczy zgłosić taką chęć). Jeśli ktoś normalnie używa cytatów - wszystko jest w porządku. Jeśli bawisz się tak, jak to robisz - pozostają stare nicki, które nie wiadomo do kogo się odnoszą. Już kiedyś to tłumaczyłem, ale mogę jeszcze raz jak nie zrozumiałeś.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Nawimar

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #971 dnia: Listopad 04, 2014, 08:25:47 pm »
Graves: "Myślę, że Ty po prostu nigdy nie pojąłeś jaki sens w mechanizmach forum ma używanie opcji "cytowania", nad czym od zawsze boleję"
 
Nie śmiem kwestionować Twoich osądów, a boleści przynajmniej symbolicznie współczuję. Dlatego pozostańmy przy wersji do której najwyraźniej się przywiązałeś. Wybacz, że nie śledzę każdej z Twoich wypowiedzi z taką uwagą z jaką zapewne  powinienem, ale nieszczęśliwie przegapiłem ten cenny post. Postaram się na przyszłość regularnie chłonąć owe prawdy forumowe. Natomiast przy swoim sposobie cytowania pozostanę, bo to nie mój problem, że dwóm czy trzem użytkownikom z różnych względów zamarzyła się zmiana nicka. Z całym dla nich szacunkiem ale to już ich zmartwienie.

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #972 dnia: Listopad 06, 2014, 09:04:43 am »
I znów opóźnienie w zadawaniu zagadki...


Sex?


Będzie jakiś kadr?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline kaczogród

Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #973 dnia: Listopad 06, 2014, 05:00:43 pm »
Jeśli mógłbym coś zasugerować to jeśli kosmoski do jutra nie zada zagadki to któryś z moderatorów niech ją zada, bo konkurs się zatrzymał.
tertium non datur

Offline vision2001

Odp: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #974 dnia: Listopad 06, 2014, 05:30:51 pm »
Już zagadka jest :)
I to jaka prosta ;)
BTW - ostatnio zauważyłem wysyp polskich komiksów bez jakiegokolwiek tekstu... I niektóre z nich to brałbym, gdyby tylko mieć więcej gotówki :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything