trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 384738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Manis

Odp: Konkurs - Kto jest na tym kadrze? #2
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 09, 2008, 01:21:00 pm »
chciałbym tylko zauważyć, ze skasowałeś Manisowi 3 punkty  :D

Jak pech to pech. Nie dość, że Graves kasuje mi punkty za nic ;), to jeszcze dowiedziałem się przed chwilą, że Wojskowa Komisja Uzupełnień odrzuciła moje odwołanie od powołania na ćwiczenia i w poniedziałek jadę na tydzień na poligon w Drawsku ;(

Offline graves

Odp: Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 09, 2008, 01:38:31 pm »
Poprawione. Przepraszać.
Skasowałem nie tą dziesiątkę. Zmniejszałem czcionkę z 10 na 7 i zmieniłem nie tą :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline butelkacoli

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 10, 2008, 10:50:33 pm »
może jestem jakiś niepełnosprytny, ale nie potrafie wrzucić obrazka do postu. zrzekam sie zadawania zagadki, no chyba, ze ktos mnie szybko oświeci i podpowie jak sie to robi

Offline Ty_draniu

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 10, 2008, 11:03:25 pm »
Jeśli masz już kadr, to wrzucasz na np.fotosik i po wgraniu masz kilka linków do wyboru, wybierasz pełen rozmiar na forum i wklejasz do postu. Proste.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Mefisto76

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 10, 2008, 11:06:06 pm »
 
 Manis - miało być z jakiego komiksu pochodzi kadr.
 
 Z jakiego pochodzi Jezusik?
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Ty_draniu

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 10, 2008, 11:15:53 pm »
"Opowieści biblijne" tylko nie wiem która część.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Manis

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 11, 2008, 08:11:20 am »
"Opowieści biblijne" tylko nie wiem która część.

Część druga, strona 13.

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 11, 2008, 03:18:55 pm »
Jeśli ktoś może, niech wrzuci nową zagadkę. Ja przez najbliższe kilka dni jestem raczej wyłączony.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 14, 2008, 10:15:22 pm »
To strzelam dalej, a może on był ETA?  :lol: (twardo trzymam się siódemki i obiecuje wiecej już nie strzelać  :) )

Nie będę zasmiecał tamtego tematu.
eimeth dla mnie ETA to nie cyfra ;) 07 to był zgłoś się, 007 James Bond, a Milicjant z kadru jest innym numerem. Kurcze, łatwiej już być nie może. Jutro o godzinie 10 max podaje odpowiedź i wrzucam drugą zagadkę.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 18, 2008, 04:17:40 pm »
Manis, zwracam uwagę na to:

Cytuj
8. W jednym poście można podać tylko jedną odpowiedź

Zmodyfikuj posta.

Oczywiście zapis powyższy należy rozumieć też w ten sposób, że niedopuszczalne jest także podanie przez tego samego użytkownika, w dwóch lub więcej następujących bezpośrednio po sobie postach, różnych odpowiedzi. Dla jasności dopiszę o tym wzmiankę w regulaminie.

Offline Raf Fariszta

Kto jest na tym kadrze? #2 - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 27, 2008, 01:35:21 pm »
Podpowiedź numer jeden: kadr pochodzi z komiksu który był jednym z pierwszych komiksów, które wydało wydawnictwo które w pewnym momencie było numerem 2 w Polsce
Ystad, a jak napiszę jaki to komiks i opiszę działalność osobników z kadru i co zrobili głównemu bohaterowi, to zaliczysz mi?
Pytanie jest proste -  komiks z którego pochodzi kadr jest bardzo charakterystyczny, tyle że imienia nie pamiętam.... Szukałem komiksu rano przed wyjściem do pracy, ale nie mogłem znaleźć.....
Nocy Matko Dnia

Offline Mefisto76

Kto jest na tym kadrze? #2 - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 27, 2008, 01:54:16 pm »
Szukałem komiksu rano przed wyjściem do pracy, ale nie mogłem znaleźć.....

 Raf Fariszta nie wie! Raf Fariszta nie wie!  :badgrin: :badgrin: :badgrin:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kto jest na tym kadrze? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 27, 2008, 01:59:04 pm »
Ystad, a jak napiszę jaki to komiks i opiszę działalność osobników z kadru i co zrobili głównemu bohaterowi, to zaliczysz mi?
Pytanie jest proste -  komiks z którego pochodzi kadr jest bardzo charakterystyczny, tyle że imienia nie pamiętam.... Szukałem komiksu rano przed wyjściem do pracy, ale nie mogłem znaleźć.....

Jako iż jestem straszliwym służbistą to powiem "nie ma tak łatwo" :D chcę imię :) wrócisz do domu, znajdziesz komiks, tytuł jest na grzbiecie, więc komiks łatwo znaleźć jak się wie czego się szuka. :)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Raf Fariszta

Kto jest na tym kadrze? #2 - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 27, 2008, 02:01:25 pm »
Raf Fariszta nie wie! Raf Fariszta nie wie!  :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Nie wiem gdzie wsadziłem komiks, ale jak go znajdę.......;)
EDIT: Już wie, ale zastanawia się czy podać odpowiedź z uwagi na nieoczekiwany zwrot akcji ;-)
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2008, 02:07:36 pm wysłana przez Raf Fariszta »
Nocy Matko Dnia

Offline wilk

Odp: Kto jest na tym kadrze? #2 - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 27, 2008, 03:31:44 pm »
Podpowiedź numer jeden: kadr pochodzi z komiksu który był jednym z pierwszych komiksów, które wydało wydawnictwo które w pewnym momencie było numerem 2 w Polsce
Ystad, a jak napiszę jaki to komiks i opiszę działalność osobników z kadru i co zrobili głównemu bohaterowi, to zaliczysz mi?
Pytanie jest proste -  komiks z którego pochodzi kadr jest bardzo charakterystyczny, tyle że imienia nie pamiętam.... Szukałem komiksu rano przed wyjściem do pracy, ale nie mogłem znaleźć.....
Musi być nazwa. Bez tego ani rusz. Bo inaczej to się zmieni na konkurs "z jakiego komiksu jest ten kadr", a nie o to przecież chodzi. Przynajmniej na razie.

 

anything