Autor Wątek: GDAK7  (Przeczytany 4954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

GDAK7
« dnia: Czerwiec 16, 2003, 01:00:22 pm »
Kto planuje sie pojawic na Gdanskim Spotkaniu Komiksowym GDAK7??
Moze jakies male spotkanie forumowiczow?Mysle ze bede( na 99%) i postaram sie nie nawalic jak miesiac temu w ZAKu  :(

Licze ze kupie duzo fajnych komiksow za bardzo mala kase hehe
I zdobende full autografow polskich MEGAgwiazd komiksu!!!

Male info:

28 czerwca 2003 - Gdańskie Spotkania Komiksowe - GDAK 7

Początek imprezy: 28 czerwiec 2003, godz. 10.00
Miejsce: Pałac Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej, ul. Ogarna 56, Gdańsk.
Organizatorzy, Grupa Komiksowa GDAK, przewidują następujący program imprezy:

giełda komiksów;
spotkania z autorami: Robert Adler, Przemysław Truściński, Jakub Rebelka, Rafał Skarżycki, Krzysztof Ostrowski, Michał "Śledziu" Śledziński, Filip Myszkowski, Tomek Leśniak, Jerzy Szyłak, który będzie podpisywał swoją ostatnio wydaną książkę...
zaprezentują się wydawnictwa: Zin-Zin Press, Niezależna Prasa, Mandragora, Studio Domino
konkursy sponsorowane m. in. przez wydawnictwo Egmont i Mandragorę
wystawa prac komiksowych.

Dajcie znac kto sie wybiera!!!!!
ex, Drugs & CS!

Offline wilk

GDAK7
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2003, 10:12:01 am »
Jezeli do 28 czerwca zakoncze wszystkie egzaminy to bede na 100%

Jezeli nie, to postaram sie wyrwac chocby na godzinke. Ciekawe czy Surmik i Iggy sie pojawia. Pewnie tak.

Voytek przyczep sobie jakas plakietke zebym mogl cie rozpoznac ;)

Offline Iggy

GDAK7
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2003, 04:11:37 pm »
oczywiscie jak zwykle pojawie sie.... oprocz tego bede pewnie pomagal w organizacji wiec nie mam wyjscia :D , zapraszam wszystkich , surmik i wilk macie sie pojawic obowiazkowo , chociaz na chwilke, jezeli bede wiedzial jakies nowe szczegoly dotyczace imprezy to wam tu napisze

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
GDAK7
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2003, 04:30:56 pm »
Będę robił wszystko by się pojawić na GDAKu.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
GDAK7
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2003, 05:37:10 pm »
Program imprezy znajdziecie na tej stronie : http://komiks.gildia.com/imprezy/kalendarium
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Voytek

GDAK7
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2003, 10:53:15 am »
Licze ze na GDAKu bedzie mial premiere Transmet#3.

Please...please...PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!
ex, Drugs & CS!

Gaston

  • Gość
GDAK7
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2003, 02:13:45 pm »
Twój Komiks będzie obecny na GDAKu w postaci przedstawiciela wydawnictwa - Michała Antosiewicza

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
GDAK7
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2003, 03:14:54 pm »
A edytowac posty to nie laska?  :D

Jakimi nowosciami TK? Na Waszej stronie jest tylko jeden komiks z czerwca - Wladcy Chmielu 5. Ukazalo sie cos jeszcze w tym miesiacu (albo sie ukaze)?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Gaston

  • Gość
GDAK7
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2003, 03:21:35 pm »
Z nowości będą "Władcy chmielu" cz. 5 i "Frank Lincoln" cz. 2. Także trochę komiksów nowszych, "Rorki" ze starszych, i sam zobaczę, co da się udźwignąć w moim plecaczku...

Offline Iggy

GDAK7
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2003, 11:24:18 am »
O GDAKu mozna przeczytac od dzis (do soboty) w Gazecie Wyborczej, maja byc tam tez konkursy z nagrodami w postaci komiksow.

Offline Voytek

GDAK7
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 25, 2003, 12:08:48 pm »
Wlasnie przeczytalem o zmianach w programie GDAKu , cos tam przesuneli , cos dodali i oglosili ze wejscie na impreze 5 zl.!!!Mialo byc za friko!!!!a niech strace te moje ciezko zarobione 5 zl  :wink:
ex, Drugs & CS!

Offline Iggy

GDAK7
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 25, 2003, 01:23:08 pm »
kto mowil ze za friko? mysle ze 5 zl to niewiele jak na takie atrakcje:

10.00 otwarcie giełdy oraz wystawy plansz komiksowych
11.00 spotkanie z PRODUKTYWNYMI czyli z Michałem Śledzińskim i Filipem Myszkowskim
12.00 spotkanie z Robertem Adlerem, Tobiaszem Piątkowskim, Przemysławem Wróblem (Mandragora), Tomaszem Leśniakiem, Rafałem Skarżyckim oraz Jakubem Rebelką
13.00 spotkanie z Krzysztofem Ostrowskim i Przemkiem Truścińskim
14.00 "Walka Kogutów" prowadzi Piotr Niemkiewicz - w spotkaniu wezmą udział m.in. Witold Tkaczyk, Przemek Wróbel, Andrzej Baron, oraz zaproszeni rysownicy i scenarzyści
16.00 spotkanie z Michałem Antosiewiczem z wydawnictwa Twój Komiks
17.00 spotkanie z Jerzym Szyłakiem i jego rysownikami

ponadto przewidywane są konkursy z nagrodami o różnych porach dnia

Offline Voytek

GDAK7
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 27, 2003, 07:22:15 pm »
Iggy a za zaproszenia tez odpowiadasz?Jesli  tak to zglaszam reklamacje  :D
Jest na nich blad!!!Wielki jak byk!!!
28.06 to jest sobota a nie niedziela!!!!!
A impreza zaczyna sie o godz. 10 a nie 9 !!!!!
2 bledy na malym swistku papieru!Kto za to odpowiada?!
Ja dostane kilka fajnych komiksow to nie pojde z tym do prasy i tv.
 :)  :lol:  :D  :twisted:

Jakby co to jutro na GDAKu bede mial t-shirt niebieski z symbolem supermena na klacie.Nie gryze!
ex, Drugs & CS!

Offline Iggy

GDAK7
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 27, 2003, 09:59:09 pm »
ha ! za ulotki nie bylem odpowiedzialny  :)
dzis zmordowany(i zmeczony) przygotowywalem w 4 osoby GDAKA 7 i mam nadzieje ze inni przyjda i to docenia. zapraszam od 10 :D , bede krazyl w koszulce z kolorowa ilustracja TANKA Filipa Myszkowskiego i napisem GILDIA.COM, ja tez raczej nie gryze, bede chyba tez odpowiedzialny za stoisko mandry,ale nie wiem...postaram sie porobic fotki i zamiescic na jakims serwisie internetowym,moze w KZ? relacja wilk,fotki ja 8)

Offline Voytek

GDAK7
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 28, 2003, 02:16:25 pm »
gdak , gdak... i po GDAKu! Tzn.jeszcze jest i bedzie do ok. godz. 19 ale ja juz podziekowalem , bylem glodny i w ogole jakos tak.
Iggy poznalem Cie odrazu!!Moja niesmialosc wziela gore i w ostatniej chwili ubralem inna koszulke. :oops:
Chwile nawet pogadalismy - pytam o cene nowych 100 naboi czy jest nizsza a ty na to TAK!z 24.90 na 24 zl. promocja  :D
Rozmowy z autorami  tylko dla tych co siedzieli najblizej - szkoda ze zabraklo naglosnienia!Czy kolega z stoiska TWOJ KOMIKS to GASTON?
Co kupilem?
Pare starych pozycji ktorych sie kiedys pozbylem min. Elektra Millera(4zl), THOR Ellisa ( 4zl), Batman "Zabojczy zart"(3 zl)3xSlaine "Rogaty Bog"Bisley'a = 30 zl.
Oprocz tego wygralem 100 kulekSTRACONE JUTRO#1 ( fajnie ze nie kupilem tego wczesniej!!!) i W POSZUKIWANIU PTAKA CZASU"Przyjaciel Javin".A konkurs byl na narysowanie jakiejs postaci z wydawnictwa Mandragora- moj wybor padl ofkors na PAJAKA!!!Iggy widziales mojego pajaka??? :) Nawet ten gosciu z Mandragory mnie pochwalil - powiedzial ze skromnie , szybko ale ukazalem calego Spidera takim jaki jest !
Chwilke pogadalismy i dowiedzialem sie ze juz w pon. powinien byc transmet #3 w sprzedazy.Czy dociagna do konca serie to sam nie wie.W planach jest edycja kolekcjonerska transmeta #1-3.
Na pytanie "Czemu 100 kulek takie drogie i cienkie ilosciowo?" odp. "Bo kreda jest droga"
Mam autograf Ostrowskiego w NADZWYCZAJNYCH na 2 str. walnal mi jeszcze  szybciutki rys. Bardzieja , Nowakowskiego i panny Hofmokl.
Nadzwyczajni #2 niedlugo beda a #3 "Nikt nie mowi ze nie bedzie ".
W sumie liczylem na wieksza gielde i duzy wybor komiksow a tu raptem 3 stoiska buuuuu
Ale i tak jestem zadowolony!
ex, Drugs & CS!