Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 1105246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5070 dnia: Sierpień 12, 2022, 09:49:59 am »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5071 dnia: Sierpień 15, 2022, 08:22:02 am »
Nowości:

„DCEased. Martwa planeta” - https://paradoks.net.pl/read/43743-dceased-martwa-planeta-recenzja

„Star Wars Wielka Republika” tom 2: „Serce Drengirów” - https://paradoks.net.pl/read/43732-star-wars-wielka-republika-tom-2-serce-drengirow-recenzja

„Lato, fajerwerki i moje zwłoki” - https://paradoks.net.pl/read/43733-lato-fajerwerki-i-moje-zwloki-recenzja

„Ada Lovelace. Czarodziejka liczb” - https://paradoks.net.pl/read/43739-ada-lovelace-czarodziejka-liczb-recenzja

„Galileusz. Posłaniec gwiazd” - https://paradoks.net.pl/read/43734-galileusz-poslaniec-gwiazd-recenzja-2

„DC Liga Super-Pets: Wielka psota” - https://paradoks.net.pl/read/43728-dc-liga-super-pets-wielka-psota-recenzja

„Go West, Young Man” - https://paradoks.net.pl/read/43725-go-west-young-man-recenzja

„Beverly” - https://paradoks.net.pl/read/43721-beverly-recenzja

„Rick i Morty – Długo i szczęśliwie” - https://paradoks.net.pl/read/43717-rick-i-morty-dlugo-i-szczesliwie-recenzja

„Śnienie” tom 3: „Jeden magiczny ruch”- https://paradoks.net.pl/read/43714-snienie-tom-3-jeden-magiczny-ruch-recenzja

„Diabełki” tom 2: „Sama radość!” - https://paradoks.net.pl/read/43711-diabelki-tom-2-sama-radosc-recenzja

„Emma i Wioletta” tom 3: „Kiedy mija zachwyt” - https://paradoks.net.pl/read/43707-emma-i-wioletta-tom-3-kiedy-mija-zachwyt-recenzja

Sierpniowe premiery Timof Comics - https://paradoks.net.pl/read/43719-sierpniowe-premiery-timof-comics

Okładki październikowych premier Egmontu- https://paradoks.net.pl/read/43738-okladki-pazdziernikowych-premier-egmontu-5

Kartka z kalendarza: 10 lat od śmierci Joe Kuberta - https://paradoks.net.pl/read/43740-kartka-z-kalendarza-10-lat-od-smierci-joe-kuberta

Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5072 dnia: Sierpień 22, 2022, 08:05:45 am »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2022, 10:30:13 am wysłana przez eridraven »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5073 dnia: Sierpień 22, 2022, 09:33:03 pm »
Nowości:

„Batman. Detective Comics” tom 6: „Droga do zagłady” - https://paradoks.net.pl/read/43783-batman-detective-comics-tom-6-droga-do-zaglady-recenzja

„Znajdujemy ich, gdy są już martwi” tom 2: „Złodziejka” - https://paradoks.net.pl/read/43778-znajdujemy-ich-gdy-sa-juz-martwi-tom-2-zlodziejka-recenzja

„Kaczogród” : „Ogromna maszyna i inne historie z lat 1959-1960” - https://paradoks.net.pl/read/43774-kaczogrod-ogromna-maszyna-i-inne-historie-z-lat-1959-1960-recenzja

„Giganci” tom 3: „Bora i Leap” - https://paradoks.net.pl/read/43771-giganci-tom-3-bora-i-leap-recenzja

„Star Wars. Wojna łowców nagród” - https://paradoks.net.pl/read/43760-star-wars-wojna-lowcow-nagrod-recenzja

„Szumowina” tom 2: „Moonflower” - https://paradoks.net.pl/read/43764-szumowina-tom-2-moonflower-recenzja

„Conan Barbarzyńca” tom 4: „Tygiel” - https://paradoks.net.pl/read/43756-conan-barbarzynca-tom-4-tygiel-recenzja

„Deadpool” tom 3: „Weasel idzie do Piekła” - https://paradoks.net.pl/read/43752-deadpool-tom-3-weasel-idzie-do-piekla-recenzja

„Sisters” tom 16: „Uda się czy się nie uda?” - https://paradoks.net.pl/read/43748-sisters-tom-16-uda-sie-czy-sie-nie-uda-recenzja

„Louca” tom 2: „Twarzą w twarz” - https://paradoks.net.pl/read/43745-louca-tom-2-twarza-w-twarz-recenzja

„Tony Stark. Iron Man” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/43695-tony-stark-iron-man-tom-1-recenzja

„King’s man: Pierwsza misja” - https://paradoks.net.pl/read/43755-kings-man-pierwsza-misja-recenzja-dvd

Światowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów - https://paradoks.net.pl/read/43780-swiatowy-dzien-publicznego-czytania-komiksow

Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5074 dnia: Sierpień 23, 2022, 08:15:56 am »
Czwarta część autorskiego cyklem, w którym  mówię o komiksach, które wydaje u nas Kultura Gniewu. Dlaczego taki tytuł? A to z powodu, iż przez ostatnie dwa lata pozycje z tego Wydawnictwa zajęły pierwsze miejsca w moich topkach. Tym razem na tapet idą komiksy "teoretycznie" dla dzieci:

👉Wrzaskun. Tom1. Piękna i brzydal
👉Witajcie w Nietypowie
👉Drużyna przyjaciół. Tom 1

https://youtu.be/hslyZcyJlLk
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2022, 10:30:00 am wysłana przez eridraven »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Motyl


Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5077 dnia: Wrzesień 05, 2022, 10:28:57 am »

Nowości na blogu:


Legendy (Bohaterowie i Złoczyńcy DC – tom 28): http://comixxy.com/2022/08/31/legendy-bohaterowie-i-zloczyncy-dc-tom-28/

The Amazing Spider-Man #900: http://comixxy.com/2022/08/31/the-amazing-spider-man-900/

DC Comics: Pokolenia: http://comixxy.com/2022/09/01/dc-comics-pokolenia/

Piraci z Wysp Szczęśliwych. Tom 1. Podstęp Czarnego Egona: http://comixxy.com/2022/09/02/piraci-z-wysp-szczesliwych-tom-1-podstep-czarnego-egona/

Czerwiec 2022 roku w świecie komiksów na blogu Comixxy: http://comixxy.com/2022/09/04/czerwiec-2022-roku-w-swiecie-komiksow-na-blogu-comixxy/

Mecenas She-Hulk. Sezon 1. Odcinek 3: http://comixxy.com/2022/09/04/mecenas-she-hulk-sezon-1-odcinek-3/

Marvel FRESH lipiec 2022 – Thor i Tony Stark: http://comixxy.com/2022/09/05/marvel-fresh-lipiec-2022-thor-i-tony-stark/
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/


Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5079 dnia: Wrzesień 13, 2022, 08:55:25 am »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5080 dnia: Wrzesień 14, 2022, 08:07:52 pm »
Nowości:

„Parszywy drań” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/43877-parszywy-dran-tom-1-recenzja

„Sprawy kryminalne Filipiny Lomar” tom 1: „Bracia szantażyści” - https://paradoks.net.pl/read/43872-sprawy-kryminalne-filipiny-lomar-tom-1-bracia-szantazysci-recenzja

„Darth Vader” tom 3: Wojna łowców nagród” - https://paradoks.net.pl/read/43873-darth-vader-tom-3-wojna-lowcow-nagrod-recenzja

„Wiedźmin” tom 1: „Ziarno prawdy” - https://paradoks.net.pl/read/43868-wiedzmin-tom-1-ziarno-prawdy-recenzja

„LastMan” tom 8 - https://paradoks.net.pl/read/43865-lastman-tom-8-recenzja

„Koń by się uśmiał!” tom 1: „Ale jazda!” - https://paradoks.net.pl/read/43856-kon-by-sie-usmial-tom-1-ale-jazda-recenzja

„Zamek zwierzęcy” tom 2: „Zimowe margerytki” - https://paradoks.net.pl/read/43852-zamek-zwierzecy-tom-2-zimowe-margerytki-recenzja

„Moje rozstania z Laurą Dean” - https://paradoks.net.pl/read/43846-moje-rozstania-z-laura-dean-recenzja

„Jeremiah” tom 25: „A jeśli któregoś dnia ziemia…” - https://paradoks.net.pl/read/43841-jeremiah-tom-25-a-jesli-ktoregos-dnia-ziemia-recenzja

„Sixtine” tom 2: „Pies z mroku” - https://paradoks.net.pl/read/43838-sixtine-tom-2-pies-z-mroku-recenzja

Wrześniowe premiery Timof Comics - https://paradoks.net.pl/read/43844-wrzesniowe-premiery-timof-comics

Kolekcja komiksów fantastycznych wydawnictwa Kurc - https://paradoks.net.pl/read/43842-kolekcja-komiksow-fantastycznych-wydawnictwa-kurc

„Ion Mud” - https://paradoks.net.pl/read/43847-ion-mud-zapowiedz

„Gdzieś pod powierzchnią” - antologia komiksowa - charytatywna - https://paradoks.net.pl/read/43839-gdzies-pod-powierzchnia-antologia-komiksowa-charytatywna

Wrześniowe premiery Muchy Comics - https://paradoks.net.pl/read/43878-wrzesniowe-premiery-muchy-comics

Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5081 dnia: Wrzesień 21, 2022, 10:36:46 am »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5082 dnia: Wrzesień 22, 2022, 11:03:15 pm »
Nowości:

„Smerfy” tom 39: „Smerfy i śnieżyca” - https://paradoks.net.pl/read/43910-smerfy-tom-39-smerfy-i-sniezyca-recenzja

„Turbogalop” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/43906-turbogalop-tom-2-recenzja

„Negalyod” tom 2: „Ostatnie słowo”- https://paradoks.net.pl/read/43901-negalyod-tom-2-ostatnie-slowo-recenzja

„Zaginione wesołe miasteczko. Opowieść o Dicku Graysonie” - https://paradoks.net.pl/read/43897-zaginione-wesole-miasteczko-opowiesc-o-dicku-graysonie-recenzja

„Słyszeliście, co zrobił Eddie Gein?” - https://paradoks.net.pl/read/43894-slyszeliscie-co-zrobil-eddie-gein-recenzja

„Harley Quinn: Piękna katastrofa” - https://paradoks.net.pl/read/43890-harley-quinn-piekna-katastrofa-recenzja

„My już szczęśliwy, bo my już wolni” - https://paradoks.net.pl/read/43886-my-juz-szczesliwy-bo-my-juz-wolni-recenzja

„Batman Biały Rycerz przedstawia: Harley Quinn” - https://paradoks.net.pl/read/43882-batman-bialy-rycerz-przedstawia-harley-quinn-recenzja

Wrześniowe premiery Lost in Time - https://paradoks.net.pl/read/43883-wrzesniowe-premiery-lost-in-time

Wrześniowe nowości Muchy Comics - https://paradoks.net.pl/read/43912-wrzesniowe-nowosci-muchy-comics-2

Wielkie wyprawy Zbigniewa Kasprzaka i mfkowy rozkład jazdy z autorem - https://paradoks.net.pl/read/43911-wielkie-wyprawy-zbigniewa-kasprzaka

Bazyliszki znów grasują w stolicy - https://paradoks.net.pl/read/43909-bazyliszki-znow-grasuja-w-stolicy

Zapowiedź „AKT” #30 - https://paradoks.net.pl/read/43904-akt-30-zapowiedz

„Opowieści z Mirmiłowa”, czyli oficjalna kontynuacja serii „Kajko i Kokosz” - https://paradoks.net.pl/read/43895-opowiesci-z-mirmilowa-czyli-oficjalna-kontynuacja-serii-kajko-i-kokosz

Wydawnictwo Egmont na 33. MFKiG - https://paradoks.net.pl/read/43887-wydawnictwo-egmont-na-33-mfkig

Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5083 dnia: Wrzesień 26, 2022, 08:08:17 am »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/