trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1404281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2445 dnia: Luty 26, 2016, 10:54:20 pm »
Wybiórczy update (w sensie to co pamiętam):





perły przed wieprze

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2446 dnia: Luty 27, 2016, 09:44:05 am »
Kilka osob prosiło mnie wcześniej o zdjęcia mojej kolekcji. Zapewne spowodowane było to tym, że sprzedawałem trochę "rzadszych" Omniaków. Chcę tylko powiedzieć, że sprzedałem i już ich nie ma więc kolekcja a) wcale nie jest taka "uber" i b) nie jest tego dużo. Kasę, którą zarobiłem odłożyłem na pierwsze potrzeby swojej pięknej córeczki.

Mam stary regał i komiksy leżą na płasko - wygląda to licho. Dorobię się pięknej drzwiowej szafy na komiksy to zrobię zdjęcie wszystkiego.

Mogę natomiast pochwalić się na co "wymieniłem" tomy 1-61 z WKKM.

Kolekcja już mnie trochę denerwowała - sztuczne zapowiedzi CB, wstrętna panorama (naprawdę nie można było dodać nazwy tytułu i zmniejszyć ten cholerny obrazek?). Udało mi się ją sprzedać za 2300 zł przez facebook, a za te pieniądze zdobyć (kupowane: aukcje ebay, speedyhen, instocktrades, amazon :



Ze względu na brak dogodnego miejsca wszystkie zdjęcia robię pod światło w cholernej kuchni :smile: Najlepsze z tego zestawienia: Conan 300 PLN, Invisibles 180 zł - stan nie jest jednak mint ale bdb - mu dam :smile:

Pozdrawiam!

EDIT! AAAAA z tej kwoty kupiłem jeszcze dwa ostatnie tomy runu Brubakera, ale już wstawiałem fotkę mojego setu tylko nie tutaj. Tym co ominęli:

« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2016, 09:49:28 am wysłana przez Nick Jackolson »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2447 dnia: Luty 27, 2016, 10:05:49 am »
Piękny zestaw ( wykluczając Morrisona bo nie jestem fanem jego " udziwnień " w komiksach ).

Offline p3rshing

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2448 dnia: Luty 27, 2016, 12:21:30 pm »
Świetne. Ten Conan za 300 to dobra okazja musiała być. Po ile to teraz chodzi zazwyczaj?

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2449 dnia: Luty 27, 2016, 12:43:01 pm »
To było tak: Miałem jeden egz kupiony w dniu premiery za 60$ :smile: Sprzedałem go za 940 zł a po czasie i sprzedaży WKKM znalazłem ten używany na amazonie :smile:

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2450 dnia: Luty 27, 2016, 12:52:14 pm »
Kilka osob prosiło mnie wcześniej o zdjęcia mojej kolekcji. Zapewne spowodowane było to tym, że sprzedawałem trochę "rzadszych" Omniaków. Chcę tylko powiedzieć, że sprzedałem i już ich nie ma więc kolekcja a) wcale nie jest taka "uber" i b) nie jest tego dużo. Kasę, którą zarobiłem odłożyłem na pierwsze potrzeby swojej pięknej córeczki.

Mam stary regał i komiksy leżą na płasko - wygląda to licho. Dorobię się pięknej drzwiowej szafy na komiksy to zrobię zdjęcie wszystkiego.

Mogę natomiast pochwalić się na co "wymieniłem" tomy 1-61 z WKKM.

Kolekcja już mnie trochę denerwowała - sztuczne zapowiedzi CB, wstrętna panorama (naprawdę nie można było dodać nazwy tytułu i zmniejszyć ten cholerny obrazek?). Udało mi się ją sprzedać za 2300 zł przez facebook, a za te pieniądze zdobyć (kupowane: aukcje ebay, speedyhen, instocktrades, amazon :



Ze względu na brak dogodnego miejsca wszystkie zdjęcia robię pod światło w cholernej kuchni :smile: Najlepsze z tego zestawienia: Conan 300 PLN, Invisibles 180 zł - stan nie jest jednak mint ale bdb - mu dam :smile:

Pozdrawiam!

EDIT! AAAAA z tej kwoty kupiłem jeszcze dwa ostatnie tomy runu Brubakera, ale już wstawiałem fotkę mojego setu tylko nie tutaj. Tym co ominęli:


A ten Conan to ile stron czytania? Pytam, gdyż jestem ciekaw, ile stron mają "najtęższe" omnibusy ;)

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2451 dnia: Luty 27, 2016, 01:01:43 pm »
1264 :)





Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2456 dnia: Luty 27, 2016, 09:13:56 pm »
indy szacun za kolekcję X-men ! U mnie też to tak kiedyś wyglądało :)

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2457 dnia: Luty 27, 2016, 09:24:46 pm »
indy szacun za kolekcję X-men ! U mnie też to tak kiedyś wyglądało :smile:
Nie chciałeś sobie zostawić?

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2458 dnia: Luty 27, 2016, 10:57:51 pm »
Córka :) są priorytety, kiedyś się odkuję finansowo i sobie to odkupię :D

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2459 dnia: Luty 28, 2016, 08:06:58 am »
@UP
Teraz się odkujesz bo jest 500 zł na dziecko (lub komiksy :) ).