Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1386527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwiec 22, 2014, 05:52:29 pm »
Ja akurat bedac za granica nie kupuje raczej komiksow w jezykach, ktorych nie znam :) Ale mam za to fotke jednego malego sklepiku z komiksami z ostatnich wakacji (China Town w Kuala Lumpur, komiksy bardzo tanie, tylko wszystkie po chinsku. Pakiety t.1-6 danej serii np. po 6 zl, w 7Eleven natomiast komiksy po malajasku np. Gyo t.2 za 8 zl. : )


Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwiec 22, 2014, 06:49:26 pm »
Tak odnośnie Omnibusów... też kupiłem jeden przy promocji w MvM, ale za chwilę pokazała się oferta na Cap'a. Nie byłem w stanie odpuścić... wrzucam to co wylądowało u mnie w czerwcu - jak na razie. Padło na uzupełnienie brakujących komiksów IPN-u, początek przygody z Detective Comics (pierwsze dwa tomy słabiutkie, a do tego przekonały mnie świetne rysunki Faboka), załapał się też Hawker, Parker, Smert' Lachom (za trudny temat który porusza) oraz wspomniane Omnibusy.






MvM?? co to? Multiversum? a kiedy tu był cap za 150zł >??? Przeoczyłem?

fragsel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwiec 22, 2014, 06:51:59 pm »
MvM?? co to?

zgaduję, że Multiversum (taki sklep internetowy z Poznania)

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwiec 22, 2014, 07:08:01 pm »

Offline brzon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwiec 22, 2014, 08:32:00 pm »
Omnibusy uzależniają. Miałem kupić jeden jedyny z Deadpoolem. Tymczasem na półce stoją już cztery, a dwa kolejne leżą w koszyku.  :cool:
Omnibusy są świetne. Ale niestety. Rozklejają się. Grzbiet mojego Zomnibusa odkleił się od stron. Wszystko się trzyma, strony są szyte, ale totalna fuszerka. Jest problem, żeby to naprawić. Podobnie zrobiło mi się z 3 tomem HC Punishera. Komiksy czytam jak każdy, więc mojej winy w tym nie ma.
Po zakupie w tym roku 6 omnibusów ten jeden rozklejony ostudził moje emocje. Jak to ma być tak klejone to ja przerzucam się na SC

Offline FloreK9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwiec 22, 2014, 09:25:00 pm »
MvM?? co to? Multiversum? a kiedy tu był cap za 150zł >??? Przeoczyłem?

Napisałem: "Tak odnośnie Omnibusów... też kupiłem jeden przy promocji w MvM, ale za chwilę pokazała się oferta na Cap'a. Nie byłem w stanie odpuścić..." Ten pierwszy komiks kupiony w MvM to ten Omnibus Claremonta i Lee, Cap'a kupiłem bezpośrednio od jednego użytkownika tego (między innymi) forum. :smile: Cap jest z tego co kojarzę chyba niedostępny od dłuższego czasu w sprzedaży - między innymi dlatego nie mogłem się powstrzymać od zakupu. Długo wisiał na liście: KUP JAK BĘDZIE OKAZJA. ;)

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwiec 23, 2014, 05:18:00 am »
Napisałem: "Tak odnośnie Omnibusów... też kupiłem jeden przy promocji w MvM, ale za chwilę pokazała się oferta na Cap'a. Nie byłem w stanie odpuścić..." Ten pierwszy komiks kupiony w MvM to ten Omnibus Claremonta i Lee, Cap'a kupiłem bezpośrednio od jednego użytkownika tego (między innymi) forum. :smile: Cap jest z tego co kojarzę chyba niedostępny od dłuższego czasu w sprzedaży - między innymi dlatego nie mogłem się powstrzymać od zakupu. Długo wisiał na liście: KUP JAK BĘDZIE OKAZJA. :wink:

Już kumam i nawet przypomniało mi się kto sprzedawał :)

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwiec 23, 2014, 03:14:24 pm »
Omnibusy są świetne. Ale niestety. Rozklejają się. Grzbiet mojego Zomnibusa odkleił się od stron. Wszystko się trzyma, strony są szyte, ale totalna fuszerka. Jest problem, żeby to naprawić. Podobnie zrobiło mi się z 3 tomem HC Punishera. Komiksy czytam jak każdy, więc mojej winy w tym nie ma.
Po zakupie w tym roku 6 omnibusów ten jeden rozklejony ostudził moje emocje. Jak to ma być tak klejone to ja przerzucam się na SC
Na forum comicbookresources.com była gdzieś instrukcja jak poradzić sobie z tym problemem za pomocą wikolu. Ja takich problemów jeszcze nie miałem, za to dobija mnie jakość papieru w najnowszych pozycjach Marvela. Kartki są tak cienkie, że podczas przewracania pojawiają się zagięcia, a na jaśniejszych kadrach mogę zobaczyć co jest po drugiej stronie kartki...  :neutral:

Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwiec 23, 2014, 03:22:19 pm »
Na forum comicbookresources.com była gdzieś instrukcja jak poradzić sobie z tym problemem za pomocą wikolu.
Zastosowałem. Wikol nie działa jak byśmy chcieli.
Lepiej zaopatrzyć się w coś takiego: http://swiatpasji.pl/sklep/pl/p/klej-introligatorski-60g/4028
Albo tutaj: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=klej+introligatorski&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline arnold

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwiec 23, 2014, 05:52:00 pm »
Chęć przeczytania czegoś w oczekiwaniu na zamówienia była silniejsza:



Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #580 dnia: Czerwiec 23, 2014, 06:10:25 pm »
Chęć przeczytania czegoś w oczekiwaniu na zamówienia była silniejsza:
Miłej lektury i koniecznie opisz wrażenia w temacie z Batmanem.  :smile:

Offline arnold

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #581 dnia: Czerwiec 23, 2014, 06:22:17 pm »
Nie ma problemu, na pewno opiszę wrażenia, w końcu coś dłuższego niż 32 strony, więc już jest ok ;)

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #582 dnia: Czerwiec 23, 2014, 06:46:34 pm »
Hm, skoro można tu i wstawiać zdjęcia świeżych zakupów, to się przyłącze. Najświeższa dostawa z MvM dziś odebrana.

Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #583 dnia: Czerwiec 23, 2014, 07:26:28 pm »
Moja irlandzka poleczka po roku





i najwieksza, zaupelnie przypadkowa zdobycz (z 1995 roku!)


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2014, 12:22:59 am wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #584 dnia: Czerwiec 24, 2014, 01:33:21 pm »
Ostatnia dostawa - troche zaszalalem  :? - ale sie zebralo dwie przesylki omylkowo wyslane na zly adres

Spoiler: pokaż

Spoiler: pokaż


i jeszcze jeden
Spoiler: pokaż