trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1393120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1500 dnia: Sierpień 06, 2015, 04:14:53 pm »
Ale stosiki Nawiedzonego Rycerza to już lato 2012, chwila przed testem WKKM, więc to efekt Hachette ;-)

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1501 dnia: Sierpień 06, 2015, 04:58:13 pm »
Ale stosiki Nawiedzonego Rycerza to już lato 2012, chwila przed testem WKKM, więc to efekt Hachette ;-)
To akurat efekt Nolana. :)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1502 dnia: Sierpień 06, 2015, 05:15:56 pm »
To akurat efekt Nolana. :)
Wydaje mi się, że i bez Nolana Batman ma w Polsce swój "efekt", który pozwalał mu zawsze się jakoś sprzedawać. W wyższych nakładach niż inne (często lepsze) superhero. Szkoda trochę.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1503 dnia: Sierpień 06, 2015, 05:22:15 pm »
Nie wiem czyj to efekt ale zdania z cyklu "nie czytam komiksów oprócz Batmana" czy idąc dalej "nie czytam superhero oprócz Batmana" słyszałem w podobnym natężeniu teraz jak przed WKKM, przed Nolanem, przed Hush i przed śmiercią TM-Semic.
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1504 dnia: Sierpień 06, 2015, 06:17:11 pm »
@kuba g, Graf
O to własnie mi chodziło - brak na półkach Empiku czegoś z Marvel/DC od upadku Mandragory do triala WKKM w sierpniu 2012. Nie liczę Star Wars czy Fantasy Komiks.

I żeby nie było - kupiłem większość "Marvel: Komiksy dla Dzieci". Ale przestały się ukazywać :(.

Offline Garf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1505 dnia: Sierpień 06, 2015, 06:26:54 pm »
@kuba g, Graf
O to własnie mi chodziło - brak na półkach Empiku czegoś z Marvel/DC od upadku Mandragory do triala WKKM w sierpniu 2012. Nie liczę Star Wars czy Fantasy Komiks.

No, ani Star Wars Komiks, ani Fantasy Komiks to nie był Marvel/DC, więc rzecz jasna, że nie liczysz  :wink:

A mnie o to właśnie chodziło, jak napisałem powyżej, że w tym okresie komiksy Marvel/DC były na półkach Empiku. Sam je widziałem i przeglądałem - nie tylko te od Egmontu, o których pisałem wyżej, ale również Marvele Muchy - Astonishing X-Men, Silver Surfer: Requiem, Tajna wojna... wszystko to widziałem w Empiku, więc nie można mówić, że w tym okresie tych komiksów nie było. Były, tylko w mniejszej ilości niż teraz.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1506 dnia: Sierpień 06, 2015, 06:35:21 pm »
@kuba g, Graf
O to własnie mi chodziło - brak na półkach Empiku czegoś z Marvel/DC od upadku Mandragory do triala WKKM w sierpniu 2012. Nie liczę Star Wars czy Fantasy Komiks.


No nie o to chodzi bo w przeciwieństwie do Ciebie żaden z nas nie twierdzi, że panował wtedy kompletny brak wyżej wspomnianych komiksów. To tylko Twoje niemające odbicia w faktach opinie.
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1507 dnia: Sierpień 06, 2015, 07:51:48 pm »
No niestety. W lubelskich Empikach Tajnej Wojny czy Astonishing X-Men nie widziałem. Może Requiem ale pewien nie jestem. W każdym razie do 2012 roku nie zdawałem sobie sprawy, że jest takie coś jak Mucha Comics i sprzedaje Marvela przez internet.

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1508 dnia: Sierpień 06, 2015, 08:47:45 pm »
Wydaje mi się, że i bez Nolana Batman ma w Polsce swój "efekt", który pozwalał mu zawsze się jakoś sprzedawać.
Jasne, że nie. Były czasy, że Egmont rzucał Batmana raz na jakiś dłuższy czas i twierdził, że częściej się nie da. Chyba nawet Kołodziejczak mówił w pewnym momencie, że jeden Batman rocznie.

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1509 dnia: Sierpień 06, 2015, 09:52:41 pm »
Jasne, że nie. Były czasy, że Egmont rzucał Batmana raz na jakiś dłuższy czas i twierdził, że częściej się nie da. Chyba nawet Kołodziejczak mówił w pewnym momencie, że jeden Batman rocznie.
To tak jak teraz





...na miesiąc  :biggrin:

Offline Daniel Gizicki

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1510 dnia: Sierpień 06, 2015, 10:11:42 pm »
serio? dla Was istnieją tylko komiksy z batmankiem i wolwerinkiem?
strasznie dużo tracicie panowie. STRASZNIE

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1511 dnia: Sierpień 06, 2015, 10:34:00 pm »
serio? dla Was istnieją tylko komiksy z batmankiem i wolwerinkiem?
strasznie dużo tracicie panowie. STRASZNIE
A skąd taki wniosek?

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1512 dnia: Sierpień 06, 2015, 11:00:57 pm »
@Death
+1

Właśnie do 2012 Egmont wydawał jeden drogi album rocznie. Teraz ma minimum 2 DC miesięcznie. Widać jak przez te 3 lata poszli po rozum do głowy.

mgnesium

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1513 dnia: Sierpień 06, 2015, 11:14:51 pm »
Jasne, że nie. Były czasy, że Egmont rzucał Batmana raz na jakiś dłuższy czas i twierdził, że częściej się nie da. Chyba nawet Kołodziejczak mówił w pewnym momencie, że jeden Batman rocznie.

batmanowi oprócz miłości polaków bardzo pomógł film o wstającym mrocznym rycerzu (do tej pory bawi mnie ten tytuł) - cały nakład "bat-pakietu lipiec 2012" rozszedł się na pniu. miesiąc później wystartowała testowo wielka kolekcja komiksów marvela i reszta, jak to się mówi"jest historią".
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2015, 11:19:01 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1514 dnia: Sierpień 06, 2015, 11:19:30 pm »
batmanowi oprócz miłości polaków bardzo pomógł film o wstającym mrocznym rycerzu
Co napisałem na poprzedniej stronie tego wątku. :wink:

(do tej pory bawi mnie ten tytuł)
Batman ryż. :smile: