Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1391737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1590 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:34:44 pm »
Dlatego napisałem, że to kwestia preferencji, a nie jakieś "grzechy" bo raptem nie wszystko wydane zostało w formacie, który pozwala użyć tego w samoobronie na wypadek włamania.
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1591 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:34:45 pm »
Nie wiem co ludzie chcą od nieprzeczytane.pl? Dziś odebrałem paczkę i wszystko jest ok. Dobra - nie ma foli bąbelkowej jak na Gildi.pl ale żadnych uszkodzeń nie stwierdziłem. Komiksy są zafoliowane ściśle przylegającą normalną folią i ciasno opakowane tekturowym pudełkiem. Prosto ale funkcjonalnie. Ważne, że najtaniej na rynku. Tyle, że dwa razy musiałem do kiosku jeździć.


Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1592 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:48:49 pm »
nie ma foli bąbelkowej jak na Gildi.pl ale żadnych uszkodzeń nie stwierdziłem
W takim wypadku to loteria. Raz paczuszka wypadnie kurierowi/doręczycielowi i po ptokach. O ile Egmontowe SC raczej od tego nie umrą, o tyle taka "Sprawiedliwość" mogłaby ucierpieć bardzo bardzo.

Offline Mefisto76

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1593 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:54:39 pm »
A ja też ściągnąłem coś "polskiego" z zagranicy:

- jedyne francuskie wydanie "Ekspedycji", czyli "Lądowanie w Andach" oraz jedynego wydanego w Czechach Funky Kovala:



- książeczka dla dzieci z płytą CD, ilustrowana przez Grzegorza Rosińskiego:





- dwa albumy antologii o Jacquesie Brelu - Rosiński zrobił do nich okładkę, a w środku są też plansze Tadeusza Baranowskiego:




 
- specjalne wydanie Zemsty Hrabiego Skarbka - bardzo dużo dodatków i szkiców na końcu, wielki format, coś a'la ostatnie tematyczne Tytusy, w każdym razie nie mieści się na żadnej półce :smile:
 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1594 dnia: Sierpień 27, 2015, 12:56:16 pm »
Z tymi uszkodzeniami to też często może być wina kuriera. Widzę że nieprzeczytane nie ma UPS (a oni są najlepsi  :biggrin: )

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1595 dnia: Sierpień 27, 2015, 01:01:07 pm »
Najlepsi w uszkodzeniach? :)

A Zemsta faktycznie wygląda świetne. Chociaż i tak kocham miłością niezmąconą polskie wydanie zbiorcze.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1596 dnia: Sierpień 27, 2015, 01:12:04 pm »
UPS pewnie drogie jest. Przecież chodzi o to by było najtaniej jak się da. I jakie uszkodzenie, skoro jest zafoliowane i obłożone kartonem? W każdym razie - za 2 tygodnie kolejne Marvel NOW i znowu przetestujemy trwałość dostawy "Paczki w Ruchu".

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1597 dnia: Sierpień 27, 2015, 01:17:16 pm »
UPS pewnie drogie jest. Przecież chodzi o to by było najtaniej jak się da. I jakie uszkodzenie, skoro jest zafoliowane i obłożone kartonem? W każdym razie - za 2 tygodnie kolejne Marvel NOW i znowu przetestujemy trwałość dostawy "Paczki w Ruchu".
Części chodzi o to żeby było najtaniej jak się da, innym chodzi o to żeby było dobrze. Ciężko pogodzić oba te trendy. I uwierz mi, zafoliowanie i obłożenie kartonem to żadne zabezpieczenie.

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1598 dnia: Sierpień 27, 2015, 01:38:59 pm »
UPS pewnie drogie jest. Przecież chodzi o to by było najtaniej jak się da. I jakie uszkodzenie, skoro jest zafoliowane i obłożone kartonem? W każdym razie - za 2 tygodnie kolejne Marvel NOW i znowu przetestujemy trwałość dostawy "Paczki w Ruchu".
No UPS jest droższy. Ale zamawiając komiksów za odpowiednią kwotę wysyłka jest darmowo  :biggrin:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1599 dnia: Sierpień 27, 2015, 02:26:28 pm »
Ale Blaskowitz - przecież ci pokazałem że doszły w stanie idealnym. Czyli nieprzeczytane.pl nie wysyła jakichś wymiętolonych egzemplarzy i dlatego są one parę złotych tańsze. :) Gdyby WKKM też była w kartonie, to nie wyglądałaby tak tragicznie jak niektóre tomy, które docierają na półki.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1600 dnia: Sierpień 27, 2015, 02:27:13 pm »
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2015, 02:33:35 pm wysłana przez isteklistek »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1601 dnia: Sierpień 27, 2015, 02:28:46 pm »
Ale Blaskowitz - przecież ci pokazałem że doszły w stanie idealnym. Czyli nieprzeczytane.pl nie wysyła jakichś wymiętolonych egzemplarzy i dlatego są one parę złotych tańsze. :smile: Gdyby WKKM też była w kartonie, to nie wyglądałaby tak tragicznie jak niektóre tomy, które docierają na półki.
Tobie doszły w stanie idealnym - super. Ale sam karton i zwykła folia nie gwarantują bezpieczeństwa.

EDIT:
@isteklistek
O ja, te okładki wyglądają obłędnie. :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2015, 06:26:48 pm wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1602 dnia: Sierpień 27, 2015, 06:34:39 pm »
@isteklistek na prezydenta Forum komiksu. :)
Normalnie szczena opada na ten widok.

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1603 dnia: Sierpień 27, 2015, 07:14:48 pm »
Dlaczego drażnisz ludzi zdjęciem Wiecznej Wojny w dużym formacie? Jeszcze złośliwie zestawiając z tym naszym, pomniejszonym?

Że tak zapytam: o co chodzi z tą Wieczną Wojną? (i ewentualnie z jej kontynuacją).
Tu i ówdzie słychać ''ochy'' i ''achy'' o tym niby legendarnym komiksie, a wydawcy ani mru-mru, cisza w eterze.

Czyżby znowu jakaś niemoc wydawnicza? Albo ta legenda jest nieco na wyrost?  :sad:

PS.: Niemiaszki pokazali prawdziwą klasę: sadzone na twardo i XXL...  :biggrin:

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1604 dnia: Sierpień 27, 2015, 07:36:22 pm »
Mnie w to nie mieszaj. O tym jak Egmont niszczy rynek, powinien upaść i pozwalniać licencje, pogadaj z 8azyliszkiem.