trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1391809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1800 dnia: Październik 26, 2015, 11:49:34 am »
Oba powyższe komiksy olałem po pierwszym starciu, czas na drugie podejście.

Dlaczego olałeś? Tzn. dlaczego aż tak nie podeszły, że olałeś?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1801 dnia: Październik 26, 2015, 11:54:18 am »
Dlaczego olałeś? Tzn. dlaczego aż tak nie podeszły, że olałeś?
W obu przypadkach testowałem pierwsze trejdy, i w obu przypadkach nie dostrzegłem w nich nic co by mi kazało czytać te serie dalej. Plus rysunki w L&K. Jak teraz na nie patrzę nie mam już tej niechęci, ale wtedy kompletnie mnie odrzuciły. Tylko, że w tym samym czasie czytałem coś, co rozwalało mnie na atomy każdym jednym zeszytem (to był chyba Doom Patrol, ale mogę się mylić) więc samą siłą porównania wszystko inne wydawało mi się słabsze. :razz: Spróbuję drugi raz, zwłaszcza że Misiokles mi polecał.

Offline Talvi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1802 dnia: Październik 26, 2015, 12:18:22 pm »
byly jakies oferty fajne na komiksy na targach ksiazki? bo juz zaczynam zalowac ze sie jednak nie wybralem :wink:


Na targach szału cenowego nie było, sporo rzeczy można kupić taniej np. w Bonito przy obecnej promocji. Mucha miała niezłe ceny - na nowości prawie takie jak np. w Bonito właśnie, a starsze rzeczy były sporo tańsze, np. za Daytrippera dałam 60 zł.  Na Deadpoola mój chłopak wytargował zniżkę, ale też nie jakąś oszałamiającą.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2015, 01:11:28 pm wysłana przez Talvi »

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1803 dnia: Październik 26, 2015, 01:43:47 pm »
Plus rysunki w L&K. Jak teraz na nie patrzę nie mam już tej niechęci, ale wtedy kompletnie mnie odrzuciły.
Tez tak mialem podczas pierwszej lektury. Teraz nie wyobrazam sobie aby ktos inny mogl te serie rysowac. Warto sie przelamac - Locke & Key to swietna seria. Jedna z najlepszych aktualnie wychodzacych. Czekam z niecierpliwoscia na kolejne tomy.
 :cool:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1804 dnia: Październik 26, 2015, 02:10:04 pm »
A możesz pokazać pod obwolutą? Dziękuję.
Pod obwolutą znajduje się twarda czarna okładka. Nie wiem co to za materiał, ale brudzi ręce.



Na okładce znajduje się mikroskopijne tłoczenie:



Trochę większe jest na grzbiecie. Niestety to znowu jest niewyraźne:



I w dodatku krzywe:



Komiks jest szyto-klejony i to sprawia że nie można go rozłożyć na płasko. Plus u mnie całość jest jakoś krzywo wklejona:



Nie to, żeby mnie te wady jakoś bardzo bolały, ale dosłownie obok mam naprawdę ładnie wydane Scalped i Sweet Tooth. A to przeca też Vertigo, więc można...

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1805 dnia: Październik 26, 2015, 03:32:15 pm »
Saga jest fajna - chociaz imho troche przereklamowania :) - czytalem tez tego HCka - fajne wydanie
L&K kupuje po polsku i naprawde wciagajacy horrorek imho :)
a pierrwszy OHC Scalped wypas - czekam az dostane drugi tom w swoje rece - aaron u mnie zapunktowal za to swoje dziecko :)

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1806 dnia: Październik 26, 2015, 04:21:58 pm »
Czy Wy też, kiedy coś Wam się uda, uznajecie to za dobrą okazję by nagrodzić się komiksem? Albo sześcioma? :biggrin:



Oba powyższe komiksy olałem po pierwszym starciu, czas na drugie podejście. Locke & Key master Edition wygląda śliczniusio.





Niestety Preacher jak zajrzeć pod obwolutę, to szału nie robi jakością wydania...



I żeby nie było, że nie wspieram polskiego komiksu. :wink:



Kurde, zupełnie bez superhiro. Na szczęście Ms. Marvel jest w drodze i znów uratuje sytuację. Hurra dla Ms. Marvel!

Pięknie !

Stray Bullets mam na tegorocznej liście ! - wiem, że warto.
Celuję jednak w takie wydanie:

:) - aktualnie niestety wszystko poszło na spore (jak na mój budżet i to tak naprawde kosztem czegoś innego...) zamówienie dojedzie też za jakiś czas... może do końca roku?

Gdzie i ile dałeś za Sagę? - KOCHAM SAGĘ !!
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2015, 04:26:40 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1807 dnia: Październik 26, 2015, 06:08:57 pm »
a pierrwszy OHC Scalped wypas - czekam az dostane drugi tom w swoje rece - aaron u mnie zapunktowal za to swoje dziecko :smile:
U mnie Aaron punktuje jak na razie wszystkim co od niego czytałem. Serio, co nie wezmę jakiś tomik z jego nazwiskiem na okładce to wsiąkam.

Stray Bullets mam na tegorocznej liście ! - wiem, że warto.
Celuję jednak w takie wydanie:
Tak jak zawsze lubię grubasy, tak o tej serii słyszałem tyle dobrego, że wolę ją zbierać w cieńszej wersji. Nie chcę żeby się rozkleiła. :smile:

Gdzie i ile dałeś za Sagę? - KOCHAM SAGĘ !!
To czemu nic nie pisałeś, że kochasz? Wtedy miałbym mega impuls do zakupu. :smile: A kupiłem zwyczajnie w Multiversum za 165 zeta.

Offline absolutnie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1808 dnia: Październik 26, 2015, 06:12:11 pm »
U mnie Aaron punktuje jak na razie wszystkim co od niego czytałem. Serio, co nie wezmę jakiś tomik z jego nazwiskiem na okładce to wsiąkam.


A jak "Wolverine"? (Aarona, rzecz jasna) Bo słyszałem, że to niedobre bardzo.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1809 dnia: Październik 26, 2015, 06:14:25 pm »
A jak "Wolverine"? (Aarona, rzecz jasna) Bo słyszałem, że to niedobre bardzo.
Tu trafiłeś akurat w lukę w moich aaronowych lekturach, więc nie pomogę. :wink:

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1810 dnia: Październik 26, 2015, 06:56:13 pm »
Ja zbieram sagę od muchy... uwielbiam tę historię :) zacznij od tego. Z tego co widziałem, to masz w tym wydaniu 3 vol w 1 (na szczęście wydane już u nas).

Daj znać jak ci się podoba :)

Offline freshmaker

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1811 dnia: Październik 27, 2015, 12:00:42 pm »
mam omnibusa wolverine Aarona i jest to rzecz bardzo słaba. jedyna wartościowa rzecz z tego omnibusa to szort który aaron wysłał na jakiś konkurs w marvelu, od którego zaczęła się jego kariera.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1812 dnia: Październik 27, 2015, 12:11:44 pm »
mam omnibusa wolverine Aarona i jest to rzecz bardzo słaba. jedyna wartościowa rzecz z tego omnibusa to szort który aaron wysłał na jakiś konkurs w marvelu, od którego zaczęła się jego kariera.


Ja bym jeszcze wspomniał o "Get Mystique" i "Goodbye Chinatown". Proste, troche głupiutkie segmenty, ale pod względem niezobowiązującej jatki z mnóstwem gatunkowych nawiązań i mrugnięć oka to był najlepszy fragment jego Wolverine.


Ale i tak, lubię Aarona ale jego Wolverine zupełnie mnie nie urzekł
perły przed wieprze

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1813 dnia: Październik 27, 2015, 03:37:35 pm »
ten wolverine od dawna u mnie lezy - chyba pora sie z aniego zabrac - chociaz nie zachecacie ;/

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1814 dnia: Październik 27, 2015, 05:24:46 pm »
Czy Wy też, kiedy coś Wam się uda, uznajecie to za dobrą okazję by nagrodzić się komiksem? Albo sześcioma? :biggrin:
[...]
Kurde, zupełnie bez superhiro. Na szczęście Ms. Marvel jest w drodze i znów uratuje sytuację. Hurra dla Ms. Marvel!

Oj nieładnie wystawiać takie zdjęcia, nieładnie.
Wywołujecie, obywatelu, u czytających najniższe instynkty: zazdrość, pożądanie (o ślinotoku nie wspomnę).  :lol:


Pogratulować!  :biggrin:

PS. A może to tylko render jakiś? Kto wie...  :wink:

 

anything