trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1389756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1815 dnia: Październik 27, 2015, 08:02:23 pm »
Wywołujecie, obywatelu, u czytających najniższe instynkty: zazdrość, pożądanie (o ślinotoku nie wspomnę).

Czy ja wiem? Akurat jeśli chodzi o dobór to raczej oczywiste oczywistości, które ma wiele osób z naszego forka. Zwłaszcza, że trzy z tych tytułów mamy już wydane/wydawane w PL, a czwarty niedługo również u nas zagości. :smile: Ale dziękuję, miło mi.

Ja bym kiedyś chciał zobaczyć zakupy Kukiego. Wiem Kuki, że nie robisz zdjęć, ale to muszą być epickie stosy. :smile:

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1816 dnia: Październik 27, 2015, 09:14:31 pm »
Czy ja wiem? Akurat jeśli chodzi o dobór to raczej oczywiste oczywistości, które ma wiele osób z naszego forka. Zwłaszcza, że trzy z tych tytułów mamy już wydane/wydawane w PL, a czwarty niedługo również u nas zagości. :smile: Ale dziękuję, miło mi.


Locke & Key = stracona polska szansa na HC; szkoda, byłoby pięknie widzieć ten komiks ''na twardo''  :doubt:
Preacher = nadzieja (?)  :doubt:
Lemire = Lemire, Lemire, gdzie jest Lemire? dlaczego NiKT go u nas nie wydaje?!  :doubt:


( podobno Polakowi, który sobie ponarzeka, robi się lżej na sercu  :wink: )

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1817 dnia: Październik 27, 2015, 10:03:13 pm »
Zwłaszcza, że trzy z tych tytułów mamy już wydane/wydawane w PL

A propos jednego z tych już wydanych u nas, nabyłem właśnie po latach komplet PL Kaznodziei - nie mam problemu, że to pojedyncze tomy, w miękkiej, na offsecie, ale te dzielenie tomów to była masakra - "Nowojorscy gliniarze" liczą sobie raptem 76 stron!

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1818 dnia: Październik 27, 2015, 10:29:22 pm »
To w trosce o Ciebie było! Dzięki temu komiksy były "tanie" Takie raty, ale nie 0% bo wydane zbiorczo byłyby tańsze.

Bardziej od tego dawania nam komiksu w ratach, wkurzało mnie tylko przerywanie serii...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1819 dnia: Październik 27, 2015, 11:12:18 pm »
Ja bym kiedyś chciał zobaczyć zakupy Kukiego. Wiem Kuki, że nie robisz zdjęć, ale to muszą być epickie stosy. :smile:
Nie, nie - nic bardziej mylnego. Po prostu kupuje to, co kupuja wszyscy: staram sie kupowac wszystko, co wychodzi u nas (wyjawszy mangi - tutaj kupuje tylko niewielka liczbe tytulów) oraz wybrane tytuly anglojezyczne - czasem rzeczywiscie sa to zakupy grubsze, ale zwykle to jedynie kilka pozycji miesiecznie, wszystko zalezy od aktualnej zasobnosci portfela. Wciaz mam duze braki w kolekcji (ale ktoz ich nie ma!), co napawa mnie nie tylko rozdrażnieniem, ale i pewnego rodzaju zażenowaniem. Z drugiej strony mam pelna swiadomosc tego, ze juz teraz nie mam zadnych szans na przeczytanie wszystkiego, co posiadam. W ogole jest to wszystko mocno irracjonalne, podobnie zreszta jak cala moja zdziwaczala osoba. Dlatego nie powiem na ten temat juz nic wiecej, stwierdzajac jedynie, ze na pewno na tym forum sa lepsi ode mnie w epickich stosach komiksow.

Lemire = Lemire, Lemire, gdzie jest Lemire? dlaczego NiKT go u nas nie wydaje?!  :doubt:
Naprawde kocham jego komiksy, jest w nich jakas magia, ktora mnie przyciaga (choc nie zawsze wszystko mi sie w nich podoba od strony fabularnej). I nie chodzi tutaj jedynie o rysynki czy o fabule, ale rowniez o jezyk, ktorym mowia postaci. Dlatego obawiam sie troche, ze przy tlumaczeniu polskim, przynajmniej jesli chodzi o mnie, troche tej magii mogloby sie ulotnic. Niemniej jednak takie rzeczy jak Sweet Tooth, Underwater Welder, Trillium, czy Nobody powinny byc u nas wydane - bezwzglednie!

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1820 dnia: Październik 27, 2015, 11:32:17 pm »
Wciaz mam duze braki w kolekcji (ale ktoz ich nie ma!), co napawa mnie nie tylko rozdrażnieniem, ale i pewnego rodzaju zażenowaniem.
Mówisz poważnie? Bo jeśli tak, to ja mam zupełnie odwrotnie. Cieszy mnie, że ciągle mam przed sobą megatony komiksów do odkrycia, serii do uzupełnienia, autorów do wypróbowania. Rzut oka na listę "do kupienia" i od razu poprawia mi się humor. Ale...
Z drugiej strony mam pelna swiadomosc tego, ze juz teraz nie mam zadnych szans na przeczytanie wszystkiego, co posiadam.
9.5 tysiąca stron jeszcze nieprzeczytanych komiksów na półce. I w dalszym ciągu szybciej przybywa niż ubywa. :neutral:


Dlatego nie powiem na ten temat juz nic wiecej, stwierdzajac jedynie, ze na pewno na tym forum sa lepsi ode mnie w epickich stosach komiksow.
Ja tu wcale nie dzielę czytelników na lepszych czy gorszych pod względem epickości stosów, żeby nie było. Nawet jak się ma tylko jeden jedyny komiks, ale czerpie się z jego czytania przyjemność - to już jest fajna kolekcja. Dlatego bardzo lubię oglądać w tym dziale zdjęcia zakupów i kolekcji innych użytkowników. :biggrin:

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1821 dnia: Październik 28, 2015, 07:37:58 am »
9.5 tysiąca stron jeszcze nieprzeczytanych komiksów na półce. I w dalszym ciągu szybciej przybywa niż ubywa. :neutral:
A ja myślałem, że to tylko ja jestem ten dziwny, który częściej kupuje niż czyta. Pociesza mnie, że nie jestem odosobniony w moim braku czasu.
Samo kupowanie komiksów to już jest jakaś magia - zawsze podniecam się wyszukując komiksy i wybierając poszczególne pozycje, odliczam niecierpliwie czas do nadejścia paczki, niemalże skaczę z radości gdy dochodzi do "unboxingu". A potem ciśnienie opada jak z przekłutego balona - komiksy leżą na półce, leżą sobie i leżą ...

bardzo lubię oglądać w tym dziale zdjęcia zakupów i kolekcji innych użytkowników. :biggrin:
Heh, mam to samo.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1822 dnia: Październik 28, 2015, 07:45:39 am »
Ja tu wcale nie dzielę czytelników na lepszych czy gorszych pod względem epickości stosów, żeby nie było. Nawet jak się ma tylko jeden jedyny komiks, ale czerpie się z jego czytania przyjemność - to już jest fajna kolekcja. Dlatego bardzo lubię oglądać w tym dziale zdjęcia zakupów i kolekcji innych użytkowników. :biggrin:


Robię dokładnie tak samo, podobnie w innych miejscach internetu uwielbiam przeglądać zdjęcia zakupów winylowych. Mogę gapić się i gapić (i okazyjnie partycypować).
perły przed wieprze

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1823 dnia: Październik 28, 2015, 07:53:11 am »
Ech... Hobby komiksowe sprawiło że na winyle już nie starcza..

Feldkurat

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1824 dnia: Październik 28, 2015, 07:59:11 am »
Panowie (i panie, jeśli jakieś się tu udzielają) - za dużo gadania, za mało zdjęć waszych komiksów :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1825 dnia: Październik 28, 2015, 08:09:06 am »
Ech... Hobby komiksowe sprawiło że na winyle już nie starcza..


Zapalam świeczkę.


To ja dla żartu wrzucę coś takiego - takie o to winyle kupiłem w sklepie komiksowym Newbury Comics  :badgrin: Liczę na to, że takich połączeń w przyszłości pojawi się więcej (sklep komiksowy i muzyczny w jednym).





Wiem, że nie na temat ale jednak na temat, obiecuję poprawę i nie wrzucę następnych  :badgrin:
perły przed wieprze

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1826 dnia: Październik 28, 2015, 10:45:35 am »
High five za Morning Again! Nigdy nie bylem sXe ale ich zawsze lubilem. Culture tez bylo dobre.
 8)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1827 dnia: Październik 28, 2015, 05:49:32 pm »
A ja myślałem, że to tylko ja jestem ten dziwny, który częściej kupuje niż czyta. Pociesza mnie, że nie jestem odosobniony w moim braku czasu.
Samo kupowanie komiksów to już jest jakaś magia - zawsze podniecam się wyszukując komiksy i wybierając poszczególne pozycje, odliczam niecierpliwie czas do nadejścia paczki, niemalże skaczę z radości gdy dochodzi do "unboxingu". A potem ciśnienie opada jak z przekłutego balona - komiksy leżą na półce, leżą sobie i leżą ...
Heh, mam to samo.

Pzecieź to norma. Tak mają wszyscy komiksiarze.
Ponoć jest kilku takich którzy czytają wszystko co kupią  i to na bierząco ,ale to wyjątki które potwierdzają regułę.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline pokia

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1828 dnia: Październik 28, 2015, 06:46:10 pm »
Powoli kończy się rok i będziemy głosować na najlepsze komiksy 2015. Ja tak naprawdę mógłbym głosować dopiero na 2012-2013.

W tym roku kupiłem ze 150 tytułów, a z nich pewnie przeczytałem tylko kilka. Niestety taki stan rzeczy stawia pod znakiem zapytania sens tego co robię. Mógłbym powiedzieć, że z fana komiksów stałem się fanem kupowania komiksów.

Deg

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1829 dnia: Październik 28, 2015, 06:53:06 pm »
Niestety, mam tak samo. Chroniczny brak czasu + obawa przed wyczerpaniem nakładów + chęć wykorzystania najlepszych promocji i sterta rośnie... mam już w domu prawdziwe nieprzeczytane.pl :smile:

 

anything