trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1393150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1845 dnia: Październik 29, 2015, 10:17:09 pm »
zakupy w takim tempie sprawią,że  powiedzmy w 2019 to już nie będzie estetyczna kolekcja tylko problematyczny stos!

To ja już jestem bliżej tego problematycznego stosu, niż estetycznej kolekcji. Nie żebym miał rekordowe ilości, po prostu nie mam aż tylu regałów.

Offline janjedlikowski

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1846 dnia: Październik 29, 2015, 10:50:51 pm »
No nie mogłem się nie pochwalić moją najświeższą zdobyczą :-)

A kto jest autorem?

Offline kenji

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1847 dnia: Październik 29, 2015, 11:49:33 pm »
To ja już jestem bliżej tego problematycznego stosu, niż estetycznej kolekcji. Nie żebym miał rekordowe ilości, po prostu nie mam aż tylu regałów.

Dlatego ja stworzyłem swoja bibliotekę ... W piwnicy:)
Jak sie tak mocno zastanowić - same plusy. A największy jest taki , ze żona nie widzi jak co chwile dokładam nowe tytuły na półki :)

Czytając Wasze posty - bardzo sie cieszę. Bo wiem ze nie jestem sam w tym szaleństwie

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1848 dnia: Październik 30, 2015, 12:33:42 pm »

Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1849 dnia: Październik 30, 2015, 02:19:11 pm »
No nie mogłem się nie pochwalić moją najświeższą zdobyczą :smile:

hosting


Ładny Grzesiu - zazdroszczę  :biggrin:

Offline Holsten

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1850 dnia: Październik 30, 2015, 05:48:20 pm »
Mojej kolekcji też niestety na chwilę obecną nie można określić mianem estetycznej. Na wiosnę planuję remont domu i zamówię nowe regały.

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1851 dnia: Październik 30, 2015, 06:04:03 pm »
Forumowy zakup zakończony powodzeniem.  Kolega Ajron zasługuje na oogromne podziękowania. Baardzo się cieszę -  mam w końcu komplecik, bo 5 tom był kupiony najwcześniej i... cierpliwe nie czytałem. Taki mini trening woli.  :cool:



« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2015, 09:41:48 pm wysłana przez starcek »
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1852 dnia: Październik 30, 2015, 09:28:53 pm »
O, to całość okładek tworzy taką grafikę, nie wiedziałem. Mam nadzieję, że może po Y i Scalped...

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1853 dnia: Październik 30, 2015, 09:52:49 pm »
Może i wyjdzie, ale po co tyle czekać? Coraz bardziej robię sie niecierpliwy, coraz częściej mam oryginały. Mniej stresu związanego z tłumaczeniem lub jakością druku.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1854 dnia: Październik 30, 2015, 10:02:09 pm »
Może i wyjdzie, ale po co tyle czekać? Coraz bardziej robię sie niecierpliwy, coraz częściej mam oryginały. Mniej stresu związanego z tłumaczeniem lub jakością druku.

Pewnie, że jak czytasz po ang., to nie ma sensu czekać.

Offline perek82

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1855 dnia: Październik 31, 2015, 08:55:41 am »
Niedługo wyjdzie 4. tom 100 bullets new edition w miękkiej okładce. Pewnie się skuszę w przyszłym roku, choć liczyłem na Egmont w tym temacie. Y mam, Scalped rozważę.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1856 dnia: Październik 31, 2015, 09:54:15 am »
Może i wyjdzie, ale po co tyle czekać? Coraz bardziej robię sie niecierpliwy, coraz częściej mam oryginały. Mniej stresu związanego z tłumaczeniem lub jakością druku.
Starcek, świetny wybór. Gdybym mial wskazac najgłośniejszego spośród pokutujących duchow niedokonczonych serii z pewnością bylby to Ghost of 100 Bullets, przy ktorego skowytach nawet okrutne zawodzenia Bagiennika sa niczym rebionoka slodkie kwilenie. Mam ogromna nadzieje, ze Egmont sie za to wezmie, i to w odpowiedniej dla tego tytułu formie wydawniczej, w ramach starszych rzeczy z Vertigo, i to bezposrednio po Y. Tym bardziej, ze pozycja ta nie nalezy do najprostszych, nie tylko ze względu na mnogość watkow tworzacych dosc zlozona pelcionke fabularna, ale przede wszystkim pod wzgledem jezykowym. Jak juz pewnie Starcek zauwazyles, nie jest to np. Hellboy; Azzarello mocno sie tutaj "lingwistycznie" przylozyl i slang, ktorym operuja niektorzy z bohaterow, wymaga czesto wzmozonej uwagi czytelnika polskiego, nawet tego, dobrze znajacego angielski klasyczny.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1857 dnia: Październik 31, 2015, 10:04:57 am »
Gdybym mial wskazac najgłośniejszego spośród pokutujących duchow niedokonczonych serii z pewnością bylby to Ghost of 100 Bullets, przy ktorego skowytach nawet okrutne zawodzenia Bagiennika sa niczym rebionoka slodkie kwilenie.

Może za mało z tych serii czytałem (tylko to co wydane u nas), może mam kiepski słuch, a może nie jestem tak dobry jak Haley Joel Osment w "Szóstym zmyśle", ale słyszę równie głośni i wyraźnie duchy 100 naboi, Potwora i Transmetropolitan...

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1858 dnia: Październik 31, 2015, 10:32:19 am »
duchy poległych w DMZ też głośno wyją  :smile:

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1859 dnia: Październik 31, 2015, 10:33:49 am »
Przyznam się - bez bicia - że przegapiłem polskie wydanie 100 Bullets, 3 miesiące temu kupiłem za grosze Deluxe SPACEMAN'a, który mnie nieźle zakręcił (też właśnie przez swoje lingwistyczne galimatiasy), więc zaszalałem i nie czekając na SC, wyłożyłem grosz na to HC 100 Bullets.
Teraz liczę na to, że gdy Egmont zacznie wydawać po polsku Y last Man i Scalped, to pojawi się trochę używek Deluxe, żebym i te serię mógł skompletować. DMZ też mam na celowniku.

Egmont przeżyje bez mojego zaangażowania w polskie wydania tych serii. Grosiwo za polskie wydania dostaną mniejsze wydawnictwa. :smile:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

 

anything