trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1390728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1905 dnia: Listopad 09, 2015, 01:24:12 pm »
W końcu dorobiłem się większego regału na książki (Ikea Billy) i mogę pochwalić się zdjęciem moich komiksów w jednym miejscu:)


Kup sobie na zapas jeden regał. Ikea często wycofuje produkty i wprowadza nowe. Ja kupiłem dwa te regały i teraz chciałem dokupić, bo już brakuje miejsca, ale te nowe różnią się nieco od poprzedniej wersji i jest lipa :/
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline pokia

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1906 dnia: Listopad 09, 2015, 06:21:39 pm »
Wrzucę jak wszystko poukładam (jeszcze mi trochę zostało). Myślę około weekendu, bo teraz na zmianę pracuję/chodzę na zajęcia, a w środę jadę do Warszawy na Marsz Niepodległości. Więc grafik mam wypełniony :wink:

Edit: http://zapodaj.net/314284ca024c0.jpg.html
        http://zapodaj.net/314284ca024c0.jpg.html

Czy te samotne Fistaszki, to efekt promocji w Merlinie?

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1907 dnia: Listopad 09, 2015, 06:57:18 pm »
Czy te samotne Fistaszki, to efekt promocji w Merlinie?

Tak, zaznaczam od razu, że to moje pierwsze spotkanie z Fistaszkami :wink: . Za taką cenę to grzech było nie kupić.

Ale porządek!

Starałem się wszystko ładnie ułożyć, ale jeszcze kilka pomysłów muszę wprowadzić w życie.

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1908 dnia: Listopad 09, 2015, 07:29:11 pm »
Tak, zaznaczam od razu, że to moje pierwsze spotkanie z Fistaszkami :wink:
I z pewnością nie ostatnie. :smile:


Wyrzuciłem kilka wpisów nie na temat {w sensie, że nie było tam żadnych zdjęć, ani komiksów}
fragsel
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2015, 05:46:37 am wysłana przez fragsel »

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1909 dnia: Listopad 12, 2015, 02:09:24 pm »



Ostatni tydzien. Wylicytowane po taniosci. Z nowego DC brakuje mi tylko LS tom 2 i 3 wiec jak ktos cos to dawac znac.

Offline Spheres

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1910 dnia: Listopad 12, 2015, 03:24:19 pm »
miałbym prośbę :)
jak ktoś pstrykałby fotki nowych nabytków mógłby zrobić jakieś lepsze zdjęcie trzeciego sandmana - chodzi mi tylko o tylną okładkę ( no chyba że ktoś by zrobił takową poza konkursem)

z góry wielkie dzięki :)

Offline mibartek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1911 dnia: Listopad 13, 2015, 08:54:29 pm »



Ostatni tydzien. Wylicytowane po taniosci. Z nowego DC brakuje mi tylko LS tom 2 i 3 wiec jak ktos cos to dawac znac.

o kurcze - omijałem WW zawsze bo ogólnie postać do mnie nie przemawia a tutaj nagle widzę, że Azzarello. Ma to cokolwiek z klimatu 100 Naboi (ewentualnie jak w DC to Batman:Rozbite Miasto) ? bo jak warto to może się skuszę jednak...

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1912 dnia: Listopad 13, 2015, 09:05:12 pm »
WW to bardzo dobry komiks, w związku z czym nie ma absolutnie niczego wspólnego z "Rozbitym Miastem".
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline mibartek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1913 dnia: Listopad 13, 2015, 09:08:37 pm »
miałbym prośbę :smile:
jak ktoś pstrykałby fotki nowych nabytków mógłby zrobić jakieś lepsze zdjęcie trzeciego sandmana - chodzi mi tylko o tylną okładkę ( no chyba że ktoś by zrobił takową poza konkursem)

z góry wielkie dzięki :smile:

takie jest ok ?  jak potrzebujesz większe to pisz - starałem się żeby były czytelne wszystkie litery i cyferki na ISBN



http://imgur.com/e8vWw28



ps. to jest pierwszy druk zaraz jak tylko wyszło w HC w Polsce - serię kupowałem na bieżąco
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 09:21:24 pm wysłana przez mibartek »

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1914 dnia: Listopad 14, 2015, 08:37:56 am »
zdjęcia nowej dostawy wrzucam trochę z opóźnieniem. czekałem jeszcze na paczkę od niePrzeczytane ale okazało się, że stan jednej z pozycji "nie nadaje się do wysłania do klienta" a inne egzemplarze mają ten sam feler. Trzeba wybrać coś innego. Sklep otrzymuje plus za to, że informuje o takich wadach komiksu/książki które powodują opóźnienia w realizacji zamówienia oraz, że starają się by wysłany produkt był rzeczywiście w dobrym stanie.


tym razem komiksy od "zwierzęcych" wydawców czyli Mucha i Taurus. zakupy w Bonito (głównie tam zaopatruję się w komiksy od Muchy) oraz Centrum Komiksu (Billy i dwa Jasony). W CK robiłem zakupy pierwszy raz i ogólnie nie narzekam ;)


The darkness will swallow everything

Offline Night wolf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1915 dnia: Listopad 14, 2015, 11:45:46 am »
Tutaj moja kolekcja zanim regał do mnie przemówiła. Połowy nie widać bo jest w drugim rzędzie.

Po małych porządkach Adam zaczęła przemawiać, że chciałby piękną towarzyszkę zwaną Ewą.

Sam się dziwie że tyle wytrzymał w samotności  :lol:
Na razie nie chcę go drażnić tym że zamiast towarzyszki postanowiłem uzupełnić braki.


Ciekawe kiedy to ogarnę.  :roll:

Offline eyesore

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1916 dnia: Listopad 14, 2015, 12:49:22 pm »
Tutaj moja kolekcja zanim regał do mnie przemówiła. Połowy nie widać bo jest w drugim rzędzie.

Po małych porządkach Adam zaczęła przemawiać, że chciałby piękną towarzyszkę zwaną Ewą.

Sam się dziwie że tyle wytrzymał w samotności  :lol:
Na razie nie chcę go drażnić tym że zamiast towarzyszki postanowiłem uzupełnić braki.


Ciekawe kiedy to ogarnę.  :roll:

Proponuję kupić dodatkową szafę, zniszczysz sobie zbiory warte kilka tysi za szafkę wartą 200-300 zł...

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1917 dnia: Listopad 14, 2015, 12:57:58 pm »
WW to bardzo dobry komiks, w związku z czym nie ma absolutnie niczego wspólnego z "Rozbitym Miastem".

Ja z kolei niczego z klimatu 100 naboi nie dostrzegłem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1918 dnia: Listopad 14, 2015, 01:26:14 pm »
Bo błędem jest oczekiwać po WW klimatu 100 naboi, czy Rozbitego miasta. To zupełnie inny komiks, w ogóle nie będący kryminałem, co nie zmienia faktu, że warto tą serią się zainteresować.

Offline Night wolf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1919 dnia: Listopad 14, 2015, 01:50:12 pm »
Proponuję kupić dodatkową szafę, zniszczysz sobie zbiory warte kilka tysi za szafkę wartą 200-300 zł...
Taki mamy plan na święta z kobietą damy sobie wzajemnie po regaliku :biggrin:

 

anything