Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1393539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2145 dnia: Grudzień 27, 2015, 08:36:17 pm »
Niezły prezencik! Sporo dobrego czytania.

Offline amsterdream

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2146 dnia: Grudzień 27, 2015, 09:04:27 pm »
Najlepsze są te prezenty, które człowiek sobie sam sprawia :biggrin:


Kilka lektur już za mną. Powóz Lorda Bradleya rozwalił mnie na łopatki, pretendent do top 2015. Zacząłem też Pasażerów Wiatru i jak na razie bomba.

Offline FloreK9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2147 dnia: Grudzień 28, 2015, 12:07:50 am »
Widzę "Na własny koszt", całkiem ciekawa lektura. :) Nakład 960 egzemplarzy a nadal wszędzie dostępne. Ciekawe czy Egmont planuje jakieś dodruki komiksów z Marvel Now, chciałem wejść w All New X-Men, ale ku mojemu zdziwieniu niedostępne...  :sad: Właśnie ogarnąłem swój regalik i kończę rok z problemem braku miejsca, a planuje jeszcze jedno zamówienie tym razem z Gildii żeby nadrobić kilka zaległości i liznąć serie które rozważam przy promocji. Jutro może wrzucę jakąś fotkę.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2148 dnia: Grudzień 28, 2015, 09:49:05 am »
Powóz Lorda Bradleya rozwalił mnie na łopatki, pretendent do top 2015.

kurka, nie udało mi się doczytać do końca :( tematyka wogóle do mnie nie przemawia...

Offline perek82

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2149 dnia: Grudzień 29, 2015, 11:49:12 am »
ostatnia przesyłka w tym roku


Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2150 dnia: Grudzień 29, 2015, 12:09:16 pm »
A wiec jednak - skusiles sie.
Jakkolwiek glupio to nie zabrzmi - rob notatki. Fabula jest mega wielowatkowa, zakrecona jak ruski termos i bardzo latwo sie w niej pogubic. Niemniej jednak to swietna seria, ktora choc zmusza do wysilku przy lekturze, to jest tego w 100% warta.
 :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline perek82

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2151 dnia: Grudzień 29, 2015, 12:28:26 pm »
Trochę się tego boję. Niestety czytam głównie przed snem i często lekturę dzielę na kilka / wiele dni. Ostatnio przy Coutoo zasnąłem i nie wyszło mi to na dobre, bo niewiele zrozumiałem (to też powód, żeby kiedyś jeszcze raz zaatakować). Plus moja wrodzona albo nabyta nieumiejętność rozpoznawania twarzy i łączenia ich z imionami też nie ułatwia sprawy.
100 bullets od dawna było w planie, a że się chyba nie doczekam po polsku...
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2152 dnia: Grudzień 29, 2015, 12:35:18 pm »
No niestety, 100 Bullets to nie lektura do snu. Trzeba czytac bardzo uwaznie, bo pozornie nieistotne elementy, ukladaja sie w kolejnych tomach w wieksza calosc. Nie polecam tez dluzszych przerw w lekturze.
Tak, 100 B to trudny, ale smakowity tytul. Przeczytalem calosc 2 razy i do tej pory mam wrazenie, ze sporo mi gdzies po drodze umknelo. Kiedys przyatakuje raz jeszcze...
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline amsterdream

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2153 dnia: Grudzień 29, 2015, 10:07:31 pm »

Widzę "Na własny koszt", całkiem ciekawa lektura. Nakład 960 egzemplarzy a nadal wszędzie dostępne.
Lektura ciekawa, ale przyznam, że spodziewałem się czegoś mniej oczywistego. Chester, w przeciwieństwie do Joe Matta i Setha, to straszny dziwak. Pod koniec już zaczęło mnie irytować to jego wybielanie prostytutek i rozpływanie się nad jakimiś utopijnymi wizjami świata pełnego płatnego seksu.


kurka, nie udało mi się doczytać do końca tematyka wogóle do mnie nie przemawia...
Aż tak? A co najbardziej nie przemówiło?

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2154 dnia: Grudzień 30, 2015, 10:09:41 am »
Lektura ciekawa, ale przyznam, że spodziewałem się czegoś mniej oczywistego. Chester, w przeciwieństwie do Joe Matta i Setha, to straszny dziwak. Pod koniec już zaczęło mnie irytować to jego wybielanie prostytutek i rozpływanie się nad jakimiś utopijnymi wizjami świata pełnego płatnego seksu.

Aż tak? A co najbardziej nie przemówiło?

chyba najbardziej to, że nie lubię bezsensownego epatowania złem. nic poza tym nie dostrzegłem w tym komiksie, ale podkreślam, że nie doczytałem do końca.   

Offline amsterdream

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2155 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:36:19 pm »
Ja bym nie nazwał tego bezsensownym epatowaniem złem. Raczej zwróceniem uwagi na rzeczy, które miały lub nawet i obecnie mają miejsce na świecie (ISIS). Czym dalej tym mniej było tego epatowania, ostatnie dwa rozdziały już chyba nie miały takich scen.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2156 dnia: Grudzień 30, 2015, 01:34:20 pm »
Ja bym nie nazwał tego bezsensownym epatowaniem złem. Raczej zwróceniem uwagi na rzeczy, które miały lub nawet i obecnie mają miejsce na świecie (ISIS). Czym dalej tym mniej było tego epatowania, ostatnie dwa rozdziały już chyba nie miały takich scen.

wiesz, ja wychodzę z założenia, że ludzie zwracają uwagę na rzeczy, które się na świecie dzieją i mają tego jakąś świadomość. niekoniecznie trzeba im to jeszcze łopatologicznie pokazywać, chyba, że niesie to ze sobą jakiś głębszy sens. ja w Powozie go nie widziałem, stąd też moje pytanie o zakończenie.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2157 dnia: Grudzień 30, 2015, 08:07:35 pm »
ostatnia komiksowa paczka w tym roku  :smile:  trochę nowości, trochę uzupełniania kolekcji  :cool:


The darkness will swallow everything

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2158 dnia: Grudzień 31, 2015, 02:52:00 pm »
W sumie nie ku temu ten temat, wiem, ale nie wiem gdzie indziej to wrzucić...


Leżało to trochę czasu w tubie i na szybko wrzuciłem to dziś na ścianę - dwa printy wypuszczone przez Jack Kirby Museum - jeden to czysta praca Króla, drugi to praca Larsena, który użył częściowych szkiców Króla i wykonał crossover z Savage Dragonem (z podpisem Larsena).




Jeszcze wiele takich autorskich printów czeka w tubach, więc mogę wrzucić tylko to.
perły przed wieprze

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2159 dnia: Grudzień 31, 2015, 04:51:52 pm »
Wow! Ile takie cacko kosztuje?

 

anything