trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1393697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2355 dnia: Luty 17, 2016, 03:57:11 pm »
hmmm fajna cena za skalp po Polsku - deluxy amerykanskie wychodza prawie dwa razy drozej :smile:

A czy Deluxe nie ma przypadkiem powiększonego formatu? Ten Egmontowski chyba ma zwykły.

mgnesium

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2356 dnia: Luty 17, 2016, 04:00:18 pm »
i wydanie z vertigo ma chyba jakieś dodatki (inna liczba stron) - w polskim nie ma nic z wyjątkiem przedmowy vaughan'a.

Offline Cringer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2357 dnia: Luty 17, 2016, 05:00:20 pm »
@8azyliszek
możesz zrobić jeszcze zdjęcie grzbieciku?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2358 dnia: Luty 17, 2016, 05:07:52 pm »
@8azyliszek
możesz zrobić jeszcze zdjęcie grzbieciku?
Stanowczo odradzam. Z powodu wieloletniego siedzenia w szafie niewielkich rozmiarów, grzbiecik Bazyla bardzo przypomina ten Sticklebacka.

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2359 dnia: Luty 17, 2016, 05:09:26 pm »
Polski Skalp nie jest też w twardej oprawie z obwolutą jak Deluxy. To przypomina zbiocze SC, które wychodzą teraz zazwyczaj po Deluxach lub OHC.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2360 dnia: Luty 17, 2016, 05:22:37 pm »
Prosze...


Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2361 dnia: Luty 17, 2016, 05:22:59 pm »
Polski Skalp nie jest też w twardej oprawie z obwolutą jak Deluxy. To przypomina zbiocze SC, które wychodzą teraz zazwyczaj po Deluxach lub OHC.

Polski Skalp jest w HC tyle, że nie jest to format powiększony, więc to taka hybryda. Mnie osobiście takie wydanie bardzo przypadło do gustu, gdyż kompletnie nie trafią do mnie obwoluty i czarne płótno pozbawione grafiki.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2362 dnia: Luty 17, 2016, 06:48:21 pm »
Dobrze, że Egmont nie wydaje tego komiksu jako te swoje bieda-deluxe bo wtedy człowieka jasny *** by strzelił widząc czego pozbawiono go z oryginalnej wersji tego Delxue :wink:






Zdjęcie nie moje, mi tam wystarcza moje 10 tomów w SC z pierwszego rzutu.





Te już moje, co by nie było, że offtop.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 06:55:30 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline slyszyszmelodie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2363 dnia: Luty 17, 2016, 07:10:20 pm »


nowe zakupy. Jeśli chodzi o Spider-Mana to jestem zielony jeśli chodzi o tą postać (nigdy nie czytałem z nim żadnych komiksów), a wziąłem głównie dlatego, że zawitały dziś w pobliskim sklepie komiksowym jako używki i są uważane za klasyki - zobaczymy, czy się w to wkręce. W końcu też dorwałem A Death In The Family - czaiłem się cały czas na normalne wydanie, ale w końcu się załapałem na kolekcje DC hehe.

Jestem aktualnie w czytania Silver Surfer: New Dawn, do którego zakupu skłoniły mnie opinie z internetu i historia jest akurat dość prosta i jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła, ale urzekły mnie w tym komiksie rysunki i często sposób kadrowania, naprawdę fajnie się to ogląda.

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2364 dnia: Luty 17, 2016, 07:33:26 pm »
Dobrze, że Egmont nie wydaje tego komiksu jako te swoje bieda-deluxe bo wtedy człowieka jasny *** by strzelił widząc czego pozbawiono go z oryginalnej wersji tego Delxue :wink:




Całkiem ładnie to wygląda, szkoda, że w naszych Deluxe nie ma szans na taką okładkę  :wink:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2365 dnia: Luty 17, 2016, 07:45:18 pm »
@UP
Dobrze, że jest chociaż musza Justice z czymś podobnym.

Offline Mr.J

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2366 dnia: Luty 17, 2016, 11:15:01 pm »
i wydanie z vertigo ma chyba jakieś dodatki (inna liczba stron) - w polskim nie ma nic z wyjątkiem przedmowy vaughan'a.
Tak są dodatki, ale bez szału. Scenariusz chyba 1 zeszytu plus galeria okładek (i to po 4 na 1 stronie) plus możliwe, że jakieś posłowie.


Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2367 dnia: Luty 18, 2016, 08:54:37 am »
Całkiem ładnie to wygląda, szkoda, że w naszych Deluxe nie ma szans na taką okładkę  :wink:


Ogólnie jest to całkiem zabawna sprawa z komiksami Vertigo, ich wydania w SC są bardzo budżetowe, natomiast ich wydania Deluxe są świetne i estetycznie dla mnie biją na głowę sporą część siostrzanych wydań z regularnego DC. Bardzo żałuję przez to, że Vertigo nie wydaje więcej artbooków tak jak Inspired Artists do Mad Maxa.
perły przed wieprze

Offline peta18

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2368 dnia: Luty 18, 2016, 10:04:42 am »
Ogólnie jest to całkiem zabawna sprawa z komiksami Vertigo, ich wydania w SC są bardzo budżetowe,
Tez tak myslalem, dopoki nie kupilem Unwritten, ktore wydane jest jak standardowe SC z DC (przynajmniej te, ktore posiadam z new52). Z tym, ze to jest dodruk. Vol. 1 i 2 mam w innej wersji i papier w srodku jest inny niz kredowy, ale jakis powlekany. Ale nie zwykly offsetowy jak np. w Hellblazer.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2369 dnia: Luty 18, 2016, 10:09:56 am »

O, dzięki, dobrze wiedzieć. Zwłaszcza, że czeka mnie kompletowanie sporej paczki za kilka miesięcy z kilkoma Vol. 1 serii z Vertigo, które startowały na przełomie 2015/16.
perły przed wieprze

 

anything