trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1392301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2385 dnia: Luty 21, 2016, 04:46:51 pm »
Irlandzkie półeczki 2016AD.
 :wink:

http://testmywork.net/komiksy/2016a.jpg
http://testmywork.net/komiksy/2016b.jpg


Królu złoty, widzę, że kupiłeś Drowntown Robbiego, jak opinie? Będę wdzięczny nawet za najkrótszą.


I jak nie mam zwyczaju komentować cudzych zbiorów to tu zrobię mały wyjątek, jest kilka fajnych mało oczywistych rzeczy (jak Drowntown właśnie, Zero) i fajnie, że czasem trafia się jednak jakiś powiew świeżości w tych wklejanych tu "kolekcjach" gdzie często widać te same oczywiste tytuły obok tych samych oczywistych tytułów.
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2386 dnia: Luty 21, 2016, 05:20:00 pm »
@UP
Bo ludzie lubią i kupują superhero. A im więcej kupują, tym więcej Egmont je wydaje i ludzie tym więcej je kupują, bo lubią. I nic dziwnego, że wszyscy mamy te same pozycje. Bo jak tu np Kryzysu nie kupić?

Niszowe pozycje są z definicji niszowe i dlatego jest mało zdjęć z nimi. :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2387 dnia: Luty 21, 2016, 05:59:07 pm »
Jak zwykle zupełnie nie zrozumiałeś o co chodzi, tym razem wybaczam bo widzę, że wychodzą jakieś kompleksy skoro wszystko czytasz jako przytyk w Twoją stronę mimo, że nic takiego miejsca nie miało.

W żadnym ******* momencie nie dotyczyło to superhero. Proszę, ogarnij się.

Człowiek nawet nie może się już ucieszyć, że obok Yansów i Batmanów trafia na mały brytyjski komiks rysowany przez Jima Murraya, który dziś coś mało komiksów ciska.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2016, 06:15:44 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2388 dnia: Luty 21, 2016, 06:28:26 pm »
@UP
A ja przepraszam, jeśli napisałem za ostro.

Wszyscy mają to samo, bo to są dobre komiksy a jest tylko jedne polskie wydanie. Ja tak to widzę.

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2389 dnia: Luty 21, 2016, 11:36:59 pm »
Królu złoty, widzę, że kupiłeś Drowntown Robbiego, jak opinie? Będę wdzięczny nawet za najkrótszą.
Dzieki Mistrzu.
Nigdy nie ukrywalem, ze lubie komiksy przede wszystkim ladnie narysowane. Nie jest to regula, ale przewaznie zwracam uwage na strone graficzna danego tytulu. Nie mam ulubionego stylu, lubie rozne techniki rysowania, od Andreasa do Bisley'a, od Craina do Sale'a. Do komiksow czesto wracam aby tylko "poogladac raz jeszcze". Jestem komiksowym "wzrokowcem", zawsze tak mialem (od pierwszych Punisherow Whilce'a Portacio czy Thorgali starszego brata).

Drowntown kupilem ot tak, wlasnie dlatego, ze rysunkowo album miazdzy cyce. Jest po prostu piekny. Czytalem juz dawno (bo dawno to wyszlo), sama historia choc ciekawa nie jest jakas super oryginalna, czy zapadajaca w pamiec. To dosc krotki album, ale ma potencjal - tak powiem. Wciaz czekam na kontynuacje.
...
link dla ciekawskich i leniwych
https://www.google.ie/search?q=drowntown+murray&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGjd_1gIrLAhWKbRQKHXw3CQ8Q_AUIBygB&biw=1467&bih=709
...

jest kilka fajnych mało oczywistych rzeczy (jak Drowntown właśnie, Zero) i fajnie, że czasem trafia się jednak jakiś powiew świeżości
Raz jeszcze dzieki. Nie ide z pradem. Jestem wybredny. Kupujac komiks kieruje sie what my gut tells me. Muzyki tez slucham malo popularnej - hardcore / punk z naciskiem na to pierwsze. Madball na przyklad.
 :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2390 dnia: Luty 22, 2016, 04:18:26 pm »
Ponieważ lubię rysunki Glenna Fabry pochwalę się czymś z Thor Wikingowie:






Mega plansze akcji które niedługo zawisną na ścianie, a poniżej w wersji kolor  :biggrin:






Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2391 dnia: Luty 24, 2016, 07:29:44 am »
Wczorajsza dostawa z niePRZECZYTANE. Bez niespodzianek - trykotowe zaległości + monografia GR  :biggrin:


Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2392 dnia: Luty 24, 2016, 08:23:10 am »
Ładny "stosik". Ciekawe jaki łączny ciężar. Idealny stan przy tak znacznym obciążeniu przesyłki. Bardzo dobrze, że kurierzy się postarali. Życzę przyjemnej lektury.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2393 dnia: Luty 24, 2016, 09:09:02 am »
Ale ładna kupka. Zabieram ci te numery, na które już kasy nie miałem. :)

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2394 dnia: Luty 24, 2016, 09:10:23 am »
Niezła dostawa! Kurierem czy paczką w Ruchu? Pytam, gdyż do mnie, na 4 pietro by się chłopina zmachał z taką paką;) Btw. gratuluję nabytku :smile:

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2395 dnia: Luty 24, 2016, 09:48:56 am »
Ładny "stosik". Ciekawe jaki łączny ciężar. Idealny stan przy tak znacznym obciążeniu przesyłki. Bardzo dobrze, że kurierzy się postarali. Życzę przyjemnej lektury.
Ponad 10 kg (ile dokładnie - musiałbym sprawdzić etykietę na opakowaniu), ale faktycznie wszyscy się postarali.
Dziękuję, faktycznie będzie co czytać więc szanse są, że i przyjemnie będzie. :)

Niezła dostawa! Kurierem czy paczką w Ruchu? Pytam, gdyż do mnie, na 4 pietro by się chłopina zmachał z taką paką;) Btw. gratuluję nabytku :smile:
Dostawa kurierem. Dziękuję. :)

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2396 dnia: Luty 24, 2016, 09:50:12 am »
Na tym stosie zauważalny jest brak Scalped  :shock:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2397 dnia: Luty 24, 2016, 10:03:11 am »
@UP
Scalped nie jest superhero z Marvel/DC. No i jest Rosiński (z Szninklem chyba?)

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2398 dnia: Luty 24, 2016, 10:37:34 am »
@UP
Scalped nie jest superhero z Marvel/DC. No i jest Rosiński (z Szninklem chyba?)


Ale Sznikiel to nie superhero przecież.

Offline FloreK9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2399 dnia: Luty 24, 2016, 10:42:19 am »
Co Wy z tym Szninklem? Przecież to monografia jest.

 

anything