trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1392842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2415 dnia: Luty 24, 2016, 06:25:09 pm »
@isteklistek
To cały ten omniak jest w stylizacji Batman TAS? Dla mnie to lekka przesada.

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2416 dnia: Luty 24, 2016, 06:27:19 pm »
To nie jest omnibus... zbiera 3-częściową miniserię + kilka pojedynczych zeszytów. Mini była rysowana przez Timma, te pozostałe zeszyty przez innych artystów, ale tak, to jest utrzymywane w stlistyce serialu, bo historie są w nim osadzone (poza zdaje się dwoma ostatnimi, albo przynajmniej ostatnim).
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2417 dnia: Luty 24, 2016, 06:30:22 pm »
@isteklistek
To cały ten omniak jest w stylizacji Batman TAS? Dla mnie to lekka przesada.

To zwykły deluxe i świetnie uzupełnia Mad Love. Jak dla mnie to wielka rzecz.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2418 dnia: Luty 24, 2016, 06:43:18 pm »
Uwielbiam ten serial. Ale raczej oglądać niż czytać. Wygląda imponująco i gratki.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2419 dnia: Luty 24, 2016, 06:46:03 pm »
Tutaj nie da się wyjść na prostą, wszyscy jesteśmy przegrani w tej walce bez końca. Aż po życia kres.


jeszcze jakieś 3 pozycje (chyba, że jeszcze zdecyduję się na Stickleback) i najstarsze  pozycje z mojej listy do kupienia będą z października  :cool:  tak, wychodzę na "prostą"  :badgrin:
The darkness will swallow everything

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2420 dnia: Luty 25, 2016, 07:55:27 am »
Fajny to Deluxik ,chaplo by sie  :badgrin: Cala ta stylistyka na Batman TAS to przyjemny powrót do dzieciecych lat...moze Egmont sie skusi  ;-)

Offline slyszyszmelodie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2421 dnia: Luty 25, 2016, 01:00:06 pm »



Dzisiejsze zakupy. Trzeci zeszyt Dark Knight Master Race już zaliczony i póki co jest to najlepszy z zeszytów, historia robi się coraz lepsza - już nie mogę doczekać się kolejnego oraz jestem ciekawy czy Dark Knight Last Crusade też będzie trzymało tak wysoki poziom

Offline opall

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2422 dnia: Luty 25, 2016, 08:54:59 pm »



Dni otwarte w multiversum. Przy specjalnym udziale specjalnego wysłannika :)
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 08:36:46 am wysłana przez opall »

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2423 dnia: Luty 26, 2016, 07:35:40 am »
Najnowsze nabytki z MvM i Empik, z cyklu "znajdź co najmniej 2 różnice" :)



Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2424 dnia: Luty 26, 2016, 06:35:19 pm »
Najnowsze nabytki z MvM i Empik, z cyklu "znajdź co najmniej 2 różnice" :smile:




Piękny grubasek, świetny grzbiet. Jedyny feler to, że zdecydowałeś się na okładkę Smith'a. Moim zdaniem okładna Openy o wiele lepsza.

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2425 dnia: Luty 26, 2016, 06:44:11 pm »
A ja zdecydowanie jestem za okładką reprintową. Ta Openy nie ma charakteru i jakoś tak nie wpisuje się w klimat zeszytów zawartych w tomie. Słuszność decyzji o zakupie tego wariantu dziś już (w dniu premiery) można też poprzeć też jego rynkową wartością. Omnibus w tej wersji jest już OOP. Dodatkowa satysfakcja z macania (i dodatkowa trauma w przypadku rysek)!
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2426 dnia: Luty 26, 2016, 06:58:31 pm »
Absolutnie się nie zgodzę, ale każdy ma prawo do własnej opinii :) Ta Smith'a jest klasyczna, nie sposób odmówić jej uroku ale dla mnie jest nudna. Może to kwestia tego, że mi się opatrzyła. Openy dokładnie oddaje kwintesencję tego tomu, a przy tym jest to coś zupełnie nowego.

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2427 dnia: Luty 26, 2016, 07:17:42 pm »
Że nowe, zgoda. Ale taka przeglądówka elementów fabuły nie ma w moim odczuciu mocy (bo chyba też i ambicji), by ducha epoki zamkniętej w tomiszczu wywoływać. Choć może to problem z tym duchem właśnie, niejednorodność np. rysowniczych strategii malowania mutantów w zeszytach zachęcała do takiej bezpłciowej okładki, swoistej drogi "środka", która jakoś tam pozwala wybrnąć z niemożliwego zadania uśrednienia odmiennych wizji Cockruma, Smitha czy Buscemy. Nazwiesz konkretniej przez siebie odczuwaną "kwintesencję"?
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2428 dnia: Luty 26, 2016, 07:26:04 pm »
Słuszność decyzji o zakupie tego wariantu dziś już (w dniu premiery) można też poprzeć też jego rynkową wartością. Omnibus w tej wersji jest już OOP. Dodatkowa satysfakcja z macania (i dodatkowa trauma w przypadku rysek)!


Ignorant ? Przecież to Variant był więc wiadomo było, że szybciej zejdzie. Była cała masa LEPSZYCH okładek z tego omnibusa, która mogła posłużyć na variantową, oni wybrali tą, no coż Opena ftw.

Nazwiesz konkretniej przez siebie odczuwaną "kwintesencję"?


Kwintesencja jest taka, że Opena zawarł wiele wątków z tego omnibusa na JEDNEJ okładce i wygląda to rewelacyjnie. Variant odnosi się TYLKO do jednego zeszytu.


GF
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 08:11:06 pm wysłana przez fragsel »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2429 dnia: Luty 26, 2016, 07:49:05 pm »
ale dla mnie jest nudna


Hmmm... Czy to nie Ty kpiłeś się z tego, że ktoś określa pewne rzeczy jako nudne?
perły przed wieprze