trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1391648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2550 dnia: Marzec 10, 2016, 10:45:22 pm »
Przede wszystkim ATOM Comics oraz Multiversum. Nadal mam opory z zamawianiem z ebay.com i dodatkowo cena wysyłki mnie zazwyczaj nokautuje. A co do samych informacji o variantach to przeglądam większość komiksowych serwisów plus Tumblr i Pinterest. Wszystko sobie zapisuje a potem rozpoczynam zakupy. A no i zdjęcia z Iron-Manem i Inhuman to litografie promocyjne.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2016, 10:50:48 pm wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2551 dnia: Marzec 11, 2016, 03:57:19 am »
Naprawdę robią wrażenie. a taki wariant to tylko sama okładka (jeśli nie jest to litografia promocyjna) czy cały komiks?

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2552 dnia: Marzec 11, 2016, 05:18:18 am »
Odpowiedzi właściwie już padły ale kwoli grzeczności

@Archelon:  Jeremiah to 3 tomy w integralu, a Largo jest ... jeszcze mniejszy ... (ale za to mega ostrość rysunków / druku).

@Horror: Tak, to dokładnie to co wychodziło (wychodzi) w Fantasy Komiksie.

Offline horror

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2553 dnia: Marzec 11, 2016, 05:29:31 am »
dzieki za odpowiedzi.

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2554 dnia: Marzec 11, 2016, 09:00:57 am »
Nadal mam opory z zamawianiem z ebay.com i dodatkowo cena wysyłki mnie zazwyczaj nokautuje.


Jesli  masz konto PayPal, to polecam sprzedawce z brytyjskiego ebaya [size=78%]http://www.ebay.co.uk/usr/a-place-in-space[/size]
Cena za przesylke do Polski to £2.50 za komiks + £0.50 za kazdy dodatkowy, wiec przy wiekszej ilosci sie oplaca. Ten sprzedawca ma zawsze wiekszosc wariantow.


Sorry za offtop.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2555 dnia: Marzec 11, 2016, 09:40:56 am »
pierwsze zakupy z lovebooks (cenowo wyszło mi najtaniej w tamtej chwili); pakowanie w karton, ogólnie komiksy przyszły w dobrym stanie, nieco "zaznaczone" rogi dwóch "naleśników" ale to aż tak mi nie przeszkadza  :cool:


komiksy to głównie uzupełnienia z Taurusa, i pojedyncze tytuły z Muchy i Sidecci


The darkness will swallow everything

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2556 dnia: Marzec 11, 2016, 11:55:50 am »

Jesli  masz konto PayPal, to polecam sprzedawce z brytyjskiego ebaya [size=78%]http://www.ebay.co.uk/usr/a-place-in-space[/size]
Cena za przesylke do Polski to £2.50 za komiks + £0.50 za kazdy dodatkowy, wiec przy wiekszej ilosci sie oplaca. Ten sprzedawca ma zawsze wiekszosc wariantow.


Sorry za offtop.
Dziękuję bardzo za link!


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2557 dnia: Marzec 11, 2016, 12:37:23 pm »


Fajne te art editions 30x40, ale wielka szkoda, ze softcover, bo wielkie i nawet się nie da porządnie rozłożyć. A Garaż do zwrotu bo przysłali ... wypłowiałą od światła okładkę :)

I oczywiście jak to amazon, prawie puste pudło i wszytsko luzem... lubię ich bardzo, ale tym mnie wkurząją. 


Offline amsterdream

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2558 dnia: Marzec 11, 2016, 07:23:15 pm »
Z ostatnich dwóch tygodni:




Pierwsze zamówienia z lovebooks i fantastyczne światy. W lovebooks pakowanie to sam karton jak w arosie czy bonito. Zamówienie było małe więc całość przyszła w stanie idealnym, ale w życiu nie zamówiłbym tam większej paczki z komiksami w różnych formatach. W fantastycznych światach folia bąbelkowa i karton. Pakowanie naprawę dobre (chociaż poziom literackiej to nie jest :wink: ).

Przyznam, że zaskoczył mnie widok komiksu Egmontu w twardej oprawie z lakierowaną okładką (chodzi o JLA). Szkoda, że u nas 95% "twardzieli" wydaje się w macie (okładki tego typu są dużo mniej trwałe od lakierowanych).

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2559 dnia: Marzec 11, 2016, 08:31:47 pm »
@ 2rcfrt jak dla mnie oba, może z lekkim wskazaniem na Tombstone. XIII natomiast nie jest skanowany z plansz, co trochę dziwnę, bo patrząc na okładkę trochę tego się spodziewałem. Niemniej jest b/w i co dziwne limitowany 2 999. Wszystkie na grubym matowym i niepowlekanym papierze, bardzo fajnym (tzn dla mnie, bo nie jestem fanem kredy)

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2560 dnia: Marzec 11, 2016, 10:07:52 pm »
Czyżby dożyliśmy czasów gdzie wady komiksów są wynikiem błędów drukarskich a nie perturbacji związanych z przesyłką. Miło widzieć komiksy w bardzo dobrej jakości. Ja około miesiąca wstecz miałem sytuację z Mestro gdzie zapakowane komiksy wystawały z opakowania paczki. Zaskakujące że nie były uszkodzone.
Natomiast wkurzył minie komiks Rani z WK. Zero uszkodzeń. Jeśli popatrzy się na grzbiet to wygląda jak śmigło z dołu skręcony 45 stopni w lewo u góry 45 w prawo.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Night wolf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2561 dnia: Marzec 11, 2016, 10:39:05 pm »
A myślałem że tylko ja mam taki felerny egzemplarz Rani:


upload

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2562 dnia: Marzec 11, 2016, 10:42:07 pm »
W ogole to ja tez mam ostatnio z tymi grzbietami problem, szczególnie w tych chudych HC, takich jak np. wspomniany Rani. Czesto dostaje komiksy z mniej lub bardziej skrzywionym grzbietem, choc na szczescie "smigła" jeszcze nie dostalem. Ciekawe o co tu chodzi: zle kleja w drukarni, czy moze jakos te grzebiety wyginaja sie podczas transportu od zalegajacego na nich ciezaru innych egzemplarzy w paczce?

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2563 dnia: Marzec 12, 2016, 07:39:22 am »
Zimą czasem odkształcają się okładki przy zmianie wilgotności, ale grzbiet chyba by sie nie poddał tak łatwo.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2564 dnia: Marzec 13, 2016, 10:38:41 am »
Nie komiks, ale nadal tematycznie.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

 

anything