trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1394015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2685 dnia: Marzec 19, 2016, 07:43:46 pm »
No w sumie to mógłbym zmienić. Ale na tym plakacie LG mi się podoba. :smile:

wygląda jak Buffy

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2686 dnia: Marzec 19, 2016, 11:04:10 pm »
@Nick Jackolson: Gratulacje, świetny omniak do kolekcji.

@8azyl: Człowieku rewelacja, uwielbiam Twoje posty. Sen z powiek mi spędzało co się znajduje pod tym wiszącym regałem no i doczekałem się! Warto było śledzić ten wątek. Ale co więcej - jakież skarby pod regałem!

8azyl no come on, wrzucaj resztę pokoju, bo mnie ciekawość zżera!

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2687 dnia: Marzec 20, 2016, 07:01:29 am »
Ale czy wy udajecie, czy naprawdę nie umiecie czytać? Przy pierwszym zdjęciu z Wiecznym Batmanem napisałem że wysłałem mail do nP. Odpowiedź pewnie jutro dostanę bo weekend jeszcze jest.

@Atari
Tu gdzieś wcześniej wrzucałem jeszcze witrynkę z Gigantami - nie będę się powtarzał. Poza tym mam jeszcze dwie półki CD-Action. I to tyle z fajniejszych rzeczy.


Dobra ludzie, skończcie już...
to nie jest watek o reklamacjach...
plakaty też zostawiam tylko warunkowo jako przejaw geekozy, ale tych CD action to jż nie fotografuj...
fragsel
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2016, 07:15:11 am wysłana przez fragsel »

Mikel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2688 dnia: Marzec 20, 2016, 07:35:03 am »
Jakoś Twój post został magicznym trafem usunięty,
nie odpowiedziałeś na pytanie jak to jest uważasz się za kolekcjonera, a naprawdę z wadą batmana rzucasz się jak nie wiem co wieszając psy na wszystkich a za chwilę dajesz zdjęcia zniszczonych komiksów, wyjaśnij jak to jest, bo to nie pojęte jest ?
Sprawa półki, porównując wcześniejsze zdjęcia i obecne, zaczyna Ci ona trzeszczeć, nie przeniesie obciążenia, taka rada. Nikt nie każe Ci kupować regału czy półki za tysia ale masz możliwość zakupu za niskie pieniądze półek, wiem nikt Ci nie wmówi że białe jest białe

Offline flagranta

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2689 dnia: Marzec 20, 2016, 05:00:14 pm »
tamten Doman to z Orbity na pewno ? wszystkie pozostałe domany masz z interpressu na zdjęciach

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2690 dnia: Marzec 20, 2016, 05:42:29 pm »
@Nicholson
brawo - swietna cena za tego omniaka :D
Sam szukalem ale koneic koncow wyrwalem w OHC - i totalnie sie zgadzam - Ultimates to kawal swietnego komiksu, pozniej troche traca ale to co jest w omni jest top tier :)

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2691 dnia: Marzec 20, 2016, 06:40:54 pm »
Antari raskoks dzięki za miłe słowa !

btw: właśnie zakończyła się aukcja Death of CA (ja to mam, ale czasami warto kupić na wymianę) :

http://www.ebay.pl/itm/311567604005?ssPageName=STRK:MEDWX:IT&_trksid=p3984.m1435.l2649

przegrałem o 4 PLN... magia aukcji :smile: + musiałem ostrożnie bo wczoraj łyknąłem 2 omni na dniach otwartych MV za super cenę.

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2692 dnia: Marzec 21, 2016, 09:12:08 am »
tamten Doman to z Orbity na pewno ? wszystkie pozostałe domany masz z interpressu na zdjęciach
Faktycznie tylko Krzyk Orła z Orbity...ale zdecydowanie wolę wydania z Interpressu

Offline flagranta

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2693 dnia: Marzec 21, 2016, 09:44:42 am »
oba wydania Domana i z Interpressu i z Orbity są praktycznie identyczne, tylko że ja jeszcze nigdy nie widziałem "W Cieniu Światowida" z Orbity, zastanawiam się czy wogóle istnieje, jeśli ktoś ma zdjęcie to niech wrzuci.

Offline Barmon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2694 dnia: Marzec 21, 2016, 03:26:04 pm »

Powiedz proszę że sobie jaja zrobiłeś z tymi plakatami.

@Gr8 Proszę nie podpuszczaj Bazyla o więcej zdjęć jego domostwa


Dajcie chłopakowi spokój mogło być gorzej mógł mieć np, plakaty z tureckiego tasiemca  :lol:

Offline Holsten

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2695 dnia: Marzec 21, 2016, 04:57:49 pm »

Mówcie co chcecie ale każdy chciałby mieć taki zegar z Kaczorem Donaldem w pokoju.


Zdecydowanie nie każdy.

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2696 dnia: Marzec 22, 2016, 06:52:06 am »
oba wydania Domana i z Interpressu i z Orbity są praktycznie identyczne, tylko że ja jeszcze nigdy nie widziałem "W Cieniu Światowida" z Orbity, zastanawiam się czy wogóle istnieje, jeśli ktoś ma zdjęcie to niech wrzuci.
Istnieć pewnie istnieje i faktycznie są identyczne
http://ksiazki.polter.pl/nota/index/cid/69/wartosc/Orbita.html

Offline Holsten

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2697 dnia: Marzec 22, 2016, 05:12:24 pm »
A mnie podczas przeprowadzki gdzieś zawieruszyły się te Domany. Mógłby to ktoś wznowić w jakimś integralu.

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2698 dnia: Marzec 22, 2016, 10:42:25 pm »
Antari raskoks dzięki za miłe słowa !

btw: właśnie zakończyła się aukcja Death of CA (ja to mam, ale czasami warto kupić na wymianę) :

http://www.ebay.pl/itm/311567604005?ssPageName=STRK:MEDWX:IT&_trksid=p3984.m1435.l2649

przegrałem o 4 PLN... magia aukcji :smile: + musiałem ostrożnie bo wczoraj łyknąłem 2 omni na dniach otwartych MV za super cenę.
Fajnie, szkoda ze do MvM to mam daleko :)

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2699 dnia: Marzec 23, 2016, 09:19:57 am »
Mikołaj przyszedł na Wielkanoc i podrzucił jaja :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Skład Główny wygląda na identyczny a nawet jest tak samo lakierowana okładka. Azymut jest w macie i dość to mocno kontrastuje


 

anything