trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1393684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2745 dnia: Marzec 26, 2016, 07:43:36 pm »

@Thorgal24
Mmmmm, figurki :smile: A Okko ma u nas być niedługo.


Nie no, wiem, że OKKO u nas ma się pojawić (czy niedługo to inna sprawa ;-) ) ale jestem pewien, że tego artbook-a to już u nas nie wydają :-/


@8azyliszek

W szachy nie gram :wink: , a wydanie Asterixa z Hachette było na moim celowniku ale jak wiesz niestety nie doszło do skutku.

« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2016, 07:53:00 pm wysłana przez Thorgal24 »

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2746 dnia: Marzec 26, 2016, 08:05:44 pm »
ej no i co z tego, ale dostać komiks i go nie odfoliować i choćby nie przekartkować?  :biggrin: nazwałbym to masochochizmem, a to by sugerowało jakaś przyjemność :wink:

i zgadzam się, to jest doskonały wątek, także informacyjnie i inspiracyjnie

Lex Luthor w "Smallville" zawsze kupował 2 egzemplarze Wojowniczego Anioła - jeden do czytania, jeden do foli do kolekcjonowania. ;)

Offline finkh

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2747 dnia: Marzec 26, 2016, 08:27:22 pm »
Hehe, jakbym był właścicielem LexCorp, albo Wayne Enterprises, to też na pewno bym tak robił :)
To odfoliowywanie ma sens, bo ostatnio dotarły do mnie informacje, że stosunkowo dużo nowych Batmanów z Egmontu jest źle wydrukowanych, albo odwrotnie wklejonych. Dlatego też Batmany kupiłem używane, żeby to ryzyko wziął na siebie kto inny :)
Ja liczę na to, że jak za kilka lat dobiorę się do któregoś zafoliowanego komiksu, to poczuję zapach farby drukarskiej i będzie tak, jakby trafił w moje ręce prosto z fabryki, a nie po kilku latach czekania na swoją kolej na półce.

Offline Mati29

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2748 dnia: Marzec 26, 2016, 09:27:58 pm »



Marzec był owocny. Głownie Bookdepository, nie wrzucam zakupów tomów w softcover. Trochę tego było :)

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2749 dnia: Marzec 26, 2016, 09:43:36 pm »
ha! the sixth gun. doskonale te wydania są. i sam komiks, choć jak dla mnie genialny, chyba jakoś się u nas nie przebił czy mi się wydaje?


Offline Night wolf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2750 dnia: Marzec 26, 2016, 09:47:17 pm »
@UP
W tym roku mają wyjść kolejne dwa tomy a timof mówił że problem to jest po stronie Oni Press bo ciężko podpisać licencje na kolejne tomy, ale się udało.

Offline Shinue

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2751 dnia: Marzec 26, 2016, 11:21:50 pm »



Marzec był owocny. Głownie Bookdepository, nie wrzucam zakupów tomów w softcover. Trochę tego było :)
Jaką metodę kupowania na Bookdepository preferujesz?

Offline Mati29

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2752 dnia: Marzec 27, 2016, 06:33:00 am »
Nie bardzo wiem, co masz na myśli :)
Kupuję przez amerykańskie IP, za pomocą podpiętej do sklepu karty kredytowej.
Zwykle kupuję impulsywnie. Przeczytam coś, co mi się podoba - szukam od razu innych prac tego autora, lub czegoś w danym stylu, nawiązującego. Z uwagi na impulsywność, zamawiam często małe ilości - zwykle pojedyncze sztuki.
Dobrze, że mają darmową przesyłkę :)


Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2753 dnia: Marzec 27, 2016, 09:26:32 am »
@finkh
Spoko, spoko  z tym zapachem. Moi Astonishing X-Men Gifted sprzed 4 lat, do dziś jak się przyłoży do nosa, to jadą farbą drukarską, niewiele słabiej jak w dniu premiery. ;)

Offline Mati29

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2754 dnia: Marzec 30, 2016, 04:31:28 am »
paczki kartonowe - strefy zgniotu wypełnione folią bąbelkową.


Offline peta18

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2755 dnia: Marzec 30, 2016, 08:42:41 am »
Ja Goon Library mialem tylko w takim kartonie na ksiazki :) Zero babelkow, ale strefy zgniotow byly, bo katon dluzszy po bokach. Komiks przyszedl bez uszkodzen.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2756 dnia: Marzec 30, 2016, 04:05:21 pm »
zwykle po prostu karton - duzo na BD zamawialem i nie za abrdzo koajrze u nich folie babelkowa - wiec nei raz i nie dwa sa uszkodzenia :>
Ale akceptuja reklamacje- tylko czasem dla drobnych to mi sie nie chce nawet bujac

Offline Mati29

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2757 dnia: Marzec 30, 2016, 06:45:23 pm »
może się zmieniło, może miałem szczęście.
Wszystkie SC są wysyłane bez żadnego zabezpieczenia. Omnibusy, sixth guns i stray bullets miały folię bąbelkową.




Offline mibartek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2758 dnia: Marzec 30, 2016, 06:57:21 pm »
Kupuję przez amerykańskie IP, za pomocą podpiętej do sklepu karty kredytowej.


na US IP jest można jakoś lepiej (taniej) kupować? czy tak po prostu masz ale bez większego powodu?

Offline Mati29

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2759 dnia: Marzec 30, 2016, 07:32:21 pm »
BD różnicuje ceny, zależnie od IP.
Przeważnie amerykańskie daje najniższe ceny, słyszałem też że duńskie IP daje radę. :)
Choć raz zdarzyło mi się, że niższą cenę uzyskalem na polskim IP bez używania proxy :) - ale to był odosobniony przypadek.

 

anything