trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1395993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2775 dnia: Kwiecień 03, 2016, 07:36:48 pm »

Zakupy z Multiversum, choć ogólnie staram się nie kupować zagranicznych wydań, bo to by otworzyło studnię bez dna:) Ale zrobiłem 2 wyjątki na rzeczy, które raczej nie mają szans wyjść po polsku, a autorów bardzo cenię. Album podsumowujący pracę Darwyna Cooke'a dla DC oraz "Black Beetle" Francavilli. Dodatkowo "Ghostopolis" które było polecane tutaj na forum, a miało dobrą cenę.


Album Cooke'a szczerze polecam, porządne wydanie, masa świetnych okładek, ok. 400 stron, format ciut większy niż A4. Wrzucam parę zdjęć ze środka dodatkowo i spis treści.








Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2776 dnia: Kwiecień 03, 2016, 07:58:26 pm »
Album Cooke to wspaniała rzecz, sam jestem na nią chętny, warta każdej złotówki. Poza tym nie oszukuj się, to dopiero początek :cool:

Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2777 dnia: Kwiecień 03, 2016, 08:27:50 pm »
Świetny ten album Cooke'a, a jaki papier w środku?
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2778 dnia: Kwiecień 03, 2016, 08:39:07 pm »
Część tego Cooke może dostaniemy po polsku: 2 x Jonah Hex, All Star Western i Harley Quinn  :smile:
Więc chcecie Cooke to kupować pierwszy tom Harley (żeby wydali trzeci tom z zeszytem Cooke  :smile: )

Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2779 dnia: Kwiecień 03, 2016, 09:21:31 pm »
Świetny ten album Cooke'a, a jaki papier w środku?


Kredowy


Album Cooke to wspaniała rzecz, sam jestem na nią chętny, warta każdej złotówki. Poza tym nie oszukuj się, to dopiero początek :cool:


Początek już był wcześniej, parę oryginalnych wydań już posiadam (m.in. kupione okazyjnie Omnibus X-Statix czy run Dark Avengers). Jednak po angielsku czytanie idzie mi zauważalnie wolniej, a że dużo rzeczy po polsku czeka jeszcze na swoją kolej do przeczytania czy kupienia to w oryginale zamierzam brać tylko niszowe perełki z nikłymi szansami na wydanie u nas czy właśnie albumy poświęcone konkretnemu rysownikowi. Z większych hitów to patrząc na to co się na rynku dzieje większość pewnie wcześniej czy później wyjdzie. Chociaż dziwi mnie mocno, że nikt jeszcze nie wziął się za Niezwyciężonego Kirkmana, bo to na naszym rynku, gdzie najlepiej sprzedają się superhero, na 95% byłby hit. Tyle, że pewnie mniejsi wydawcy obawiają się wejść w tak długą serię, a Egmont niestety odpuścił Image.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2780 dnia: Kwiecień 03, 2016, 09:24:25 pm »
The Black Beetle, bardzo mi się podoba ta decyzja zakupowa, oj bardzo.
perły przed wieprze

Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2781 dnia: Kwiecień 03, 2016, 10:35:48 pm »
Chociaż dziwi mnie mocno, że nikt jeszcze nie wziął się za Niezwyciężonego Kirkmana, bo to na naszym rynku, gdzie najlepiej sprzedają się superhero, na 95% byłby hit. Tyle, że pewnie mniejsi wydawcy obawiają się wejść w tak długą serię, a Egmont niestety odpuścił Image.


Dostałem ostatnio w prezencie dwa tomy kompendium po angielsku, więc pewnie na dniach ktoś ogłosi, że wydaje  :doubt:
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline peta18

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2782 dnia: Kwiecień 04, 2016, 08:13:20 am »

Dostałem ostatnio w prezencie dwa tomy kompendium po angielsku, więc pewnie na dniach ktoś ogłosi, że wydaje  :doubt:
Spoko, chetnie odkupie w dobrej cenie kompendium nr 2 : )
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Pan

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2783 dnia: Kwiecień 04, 2016, 08:57:17 am »
isteklistek kupujesz te varianty, bo są z jednej serii BvS? Czy wszystkie Ci się podobają i musisz je mieć w kolekcji? Oczywiście zakupy bardzo dobre. Musisz mieć dużą kolekcje zeszytówek, bo Twoje rzutki zawierają zazwyczaj kilka nowych komiksów.

Ryba wysłałem ci wiadomość na PW.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2784 dnia: Kwiecień 04, 2016, 09:18:38 am »
Spoko, chetnie odkupie w dobrej cenie kompendium nr 2 : )
To kompendium różni sie zawartością od Ultimate Collection? Czy tylko format i typ okładki są inne?


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2785 dnia: Kwiecień 04, 2016, 10:31:00 am »
No zasadniczo ilością serii zebranych zeszytów, okładką i formatem.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2786 dnia: Kwiecień 04, 2016, 11:06:21 am »
Album Cooke'a szczerze polecam, porządne wydanie, masa świetnych okładek, ok. 400 stron, format ciut większy niż A4.
Cała seria GRAPHIC INK DC COMICS to dla mnie must have. Dostępne 4 albumy są na mojej liście zakupowej.
Kapitalna sprawa i świetny dobór artystów!
Zazdroszczę! ;)

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2787 dnia: Kwiecień 04, 2016, 11:44:23 am »
The Black Beetle, bardzo mi się podoba ta decyzja zakupowa, oj bardzo.
Czy mógłbyś napisać kilka zdań o tym komiksie? Czego mam się spodziewać? Uwielbiam Francaville a jakoś nigdy nie słyszałem o tym komiksie (pewnie wstyd...) Mam już w koszyku i nie wiem czy kupować. Dziękuje za odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 11:51:14 am wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2788 dnia: Kwiecień 04, 2016, 12:14:33 pm »
Czy mógłbyś napisać kilka zdań o tym komiksie? Czego mam się spodziewać? Uwielbiam Francaville a jakoś nigdy nie słyszałem o tym komiksie (pewnie wstyd...) Mam już w koszyku i nie wiem czy kupować. Dziękuje za odpowiedź.


To jest autorski Francavilla gdzie wsadza jeden wielki trybut dla takich postaci jak The Shadow/Green Hornet/The Spider itp. Więc masz pulpę w 100% odtwarzającą stylistkę tamtego okresu, spiski, naziści, gangsterzy, ciemne zaułki. To nie jest nic wybitnego, ale taka rozrywka skierowana w sumie tylko dla fana konwencji, tym bardziej dla fana jego ilustracji (bo tu mu się chce, Francavilla potrafi odwalić chałturę ale tu jej nie ma). Nikomu innemu raczej bym nie polecał bo takich rzeczy jest multum.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 12:37:06 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2789 dnia: Kwiecień 04, 2016, 01:07:01 pm »

To nie jest nic wybitnego, ale taka rozrywka skierowana w sumie tylko dla fana konwencji, tym bardziej dla fana jego ilustracji (bo tu mu się chce, Francavilla potrafi odwalić chałturę ale tu jej nie ma). Nikomu innemu raczej bym nie polecał bo takich rzeczy jest multum.


Kuba a jesteś w stanie napisać kilka zdań o "Afterlife with Archie" czy nie czytałeś? Można w to wejść nie znając kompletnie postaci Archiego?

 

anything