trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1393247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2835 dnia: Kwiecień 09, 2016, 10:00:31 am »
Normy określają normy a także specyfikacje producenta w tym przypadku maszyny drukarskiej.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2836 dnia: Kwiecień 09, 2016, 10:18:26 am »
O ja cię  :shock: on wrócił http://www.amazon.com/SEA-BEAR-GRIZZLY-SHARK-1/dp/B003TU9XVK
To jest ta sam historia tyle że rozdzielona i pokolorowana.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2837 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:43:59 am »
@KukiOktopus


jeśli chciałeś się odnieść do tytułów kupionych komiksów to nie do końca Ci się udała ale ładna próba :)


prawie nadrobione bo mam jeszcze kilka zaległych pozycji z Taurusa i później planuje już kupować "na bieżąco" to co mnie zainteresuje.


jak chcesz to kupuj "jaja z mroku"  :badgrin:  najlepiej stacjonarnie, ciekawe co na to sprzedawca?  :badgrin:


co do SW etc. jestem neutralny  :razz:  ale
Cytuj
[size=78%] nasi Bracia ginęli jak muchy pod zdradzieckimi ostrzami tych zafajdusów Jedi, którzy nawet Mocą nie potrafią sami sobie pieluchy zmienić[/size]
[size=78%] brzmi jak paradoks [/size] :badgrin:


Szy....?   czyżbyś mnie rozpoznał?  :lol: :lol: :lol:





The darkness will swallow everything

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2838 dnia: Kwiecień 09, 2016, 12:44:56 pm »
nasi Bracia ginęli jak muchy pod zdradzieckimi ostrzami tych zafajdusów Jedi, którzy nawet Mocą nie potrafią sami sobie pieluchy zmienić
brzmi jak paradoks :badgrin:
Naprawdę nie mam pojęcia skąd Ci przyszło do głowy to skojarzenie "zmieniania sobie pieluchy przy użyciu Mocy" akurat z paradoksem? Oj, myślę, że takie skojarzenie bardzo, ale to bardzo wstrząsnęłoby Motylem, a nawet Nawimarem. Nieładnie, nieładnie. Strzeż się!!!

jak chcesz to kupuj "jaja z mroku"  :badgrin:  najlepiej stacjonarnie, ciekawe co na to sprzedawca?  :badgrin:
Co do tych "Jaj z mroku", to jesli miałbym byc szczery, to to juz czytalem, kiedyś, i było bardzo ok. Niemniej nie powodowało zadnych opadów szczenki, jak u co poniektórych forumowiczow, a wrecz czulem sie nieco zawiedziony relacją
Spoiler: pokaż
Pelissa-Zwierzątko
, ze wzgledu na jej banalność i pewnego rodzaju przewidywalność. Ale o nie chce mi się o tym pisać, szczegolnosci w watku do tego przeznacznonym, bo szczera prawde moge pisac o komiksach zwykle tylko wtedy, kiedy we mnie jakis na świeżo buzuje po niedawnej lekturze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 01:01:08 pm wysłana przez KukiOktopus »

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2839 dnia: Kwiecień 09, 2016, 12:47:53 pm »
To jest ta sam historia tyle że rozdzielona i pokolorowana.
A w dwóch następnych numerach co ma być?

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2840 dnia: Kwiecień 09, 2016, 01:04:40 pm »
W drugim nowa część GrizzlySharka a w trzecim przedruk w kolorze tego co dotyczyło SeaBear'a w GrizzlyShark & SeaBear + nowe przygody SeaBear'a. Mam nadzieję, że nic nie pomieszałem.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2841 dnia: Kwiecień 09, 2016, 01:29:19 pm »
Liczę na zbiorcze  :smile:

Offline kickic

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2842 dnia: Kwiecień 11, 2016, 12:14:49 pm »
Dziś bardziej zeszytowo



"Mwogli's Mirror" i "Worst Behaviour" kupowałeś na amerykańskim Amazonie, czy może polecasz jakiś inny sklep z mniej dostępnymi komiksami?

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2843 dnia: Kwiecień 11, 2016, 01:38:07 pm »
@up  Na amazonie. Co niestety widac po rogach..  :-X

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2844 dnia: Kwiecień 11, 2016, 01:48:24 pm »
@up  Na amazonie. Co niestety widac po rogach..  :mad:

Ojtam, ojtam, z czasem człowiek uczy się z tym żyć, np. gdy komiks jest już tak ciężko dostać w cenie nie równającej się kupna auta, że bierze z amazona egzemplarze z zamykanych bibliotek :D Rogi, pieczątki, czasem w środku idzie znaleźć np. kartkę z oblanym angielskim tekstem, którą chyba ktoś używał jako zakładki  :lol:
perły przed wieprze

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2845 dnia: Kwiecień 11, 2016, 02:30:18 pm »
rozumiem, że masz na myśli doświadczenia z zakupami z marketplace, względnie fulfilled by amazon. bo z ich stocku się nie zdarzyło mi nic tak radykalnego :D. raz owszem wypłowiały Garaż Hermetyczny, ale nadal zafoliowany.
Niestety wszystko co ponad format to w amazonie fruwa zazwyczaj w kartonie. Jeszcze kiedyś praktykowali taka takturkę ze zgrzana folią w środku, ale juz dawno tego nie widziałem.
Teraz realia takie, że jak ciężka większa książka lub komiks to niestety rogi zazwyczaj pozagniatane.
Z co.uk też nie lepiej, ale tu krótsza droga i czesto z naszego fulfillment center więc wszytsko dhlem, to jeszcze tak nie zmaltretują, ale też bywa. Kupuje u nich 15 lat, i z pełną odpowiedzialnością niczym stary zgred muszę stwierdzic: kiedyś było lepiej ;)

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2846 dnia: Kwiecień 11, 2016, 04:05:13 pm »
Często jest tak, że jak reklamujesz, to wyślą Ci replacement bez koniecznosci zwrotu. Właściwie zawsze tak było, bo pisali ze rozumieją, że to kłopot i duże koszty i że mozesz pomysleć o oddaniu na cele dobroczynne etc. Ostatnio pierwszy raz w życiu zmusili mnie do odesłania reklamowanego egzemplarza. Co też nie jest jakoś nadzwyczajnie kłopotliwe. Drukujesz etykietę zwrotu w kilku egzmplarzach, ona jest opłacona już, więc najklejasz i dajesz na poczcie i pozamiatane. Ale wiadomo, na pocztę juz trzeba się doczłapać i (często) odstać.

Dobrze jest strzelić fotkę i umieściuć gdzieś na serwerze, zeby móc podeprzeć się nią w trakcie czatu (dla mnie najwygodniejsza forma, bo od razu wszytsko załatwią).

Niestety wszystko na co możesz liczyć to szczęście, że replacemnt przyjdzie niezmiszczony, bo zażalenia w sprawie lepszego pakowania duzych i cieżkich książek składałem tam dzięsiątki razy i oczywiscie utonęlo gdzieś w milionie innych głosów ;) Nic się nie zmienia. Wyjątkiem są oczywiście pozycje, ktre maja swój dodatkowy karton od wydawcy. No ale wiadomo, to nieczesto.

A co do uznawania reklamacji, to uznają wszystko bez szemrania. Dodatkowo oczywiście masz jeszcze opcję Return. Ale to akurat mi sie jeszcze nie zdażyło wiec sie nie wypowiem, choć patrząc po komentarzach klientów nikt nie marudził.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2847 dnia: Kwiecień 11, 2016, 04:52:18 pm »
Dziś byłem w Empiku i dwa Thorgale kupiłem. Twarde.


Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2848 dnia: Kwiecień 11, 2016, 05:23:46 pm »
rozumiem, że masz na myśli doświadczenia z zakupami z marketplace, względnie fulfilled by amazon.


Oczywiście, nawet zaznaczyłem, że chodzi o komiksy (i książki), których nie ma co szukać już w "normalnej" sprzedaży ;)
perły przed wieprze

Offline cro_no

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2849 dnia: Kwiecień 11, 2016, 08:24:52 pm »
Dziś byłem w Empiku i dwa Thorgale kupiłem. Twarde.



I pewnie płaciłeś okładkową?