Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1392874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3060 dnia: Maj 09, 2016, 03:46:44 pm »
Ty tak serio?? Wiem, że nie znasz rynku polskiego i nic po za superhero cię nie obchodzi, ale takie Żywe trupy dostały już 6 dodruk pierwszego tomu. Z Marvel Now to tylko dodrukowali All New X-men i Deadpoola i to tylko raz.
Troszkę przesadzasz  :smile: kiedy wyszedł pierwszy tom Żywych Trupów? i te 6 dodruków to może być tyle co zeszło Deadpoola prze 3 miesiące.

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3061 dnia: Maj 09, 2016, 03:53:43 pm »
Sprzedaż komiksu Żywe Trupy jest też napędzana w jakimś stopniu przez serial.

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3062 dnia: Maj 09, 2016, 07:00:40 pm »
Ja się w ogóle dziwię, a nawet bardziej ubolewam, że nikt jeszcze nie wpadł u nas na pomysł wydawania TM-Semicowych X-Menów. Przecież to by szło jak ciepłe bułeczki. Nostalgia bitches!

Offline radef

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3063 dnia: Maj 09, 2016, 07:08:05 pm »
Ty tak serio?? Wiem, że nie znasz rynku polskiego i nic po za superhero cię nie obchodzi, ale takie Żywe trupy dostały już 6 dodruk pierwszego tomu. Z Marvel Now to tylko dodrukowali All New X-men i Deadpoola i to tylko raz. I co ciekawe ten komiks jest czarno biały, więc polemizowałbym czy Image jest mało znane i popularne u nas.
Nie zgadzam się z 8azyliszkiem, czyli totalnego krytykowania Image (czy nawet Vertigo!), ale jak to kiedyś dowiedziałem się od W. Szota, łączny nakład 3 wydań "Kota Rabina" był mniejszy niż nakład 1. wydania "Funky Kovala".
Podejrzewam, że 1. tomu "Żywych trupów" sprzedała się spora liczba egzemplarzy, może nawet wyższa niż przeciętnego komiksu z Marvel Now. Ale podejrzewam, że pojedynczy nakład był mniejszy, więc ta różnica nie jest taka duża. A pierwszy tom "Żywych trupów" jest w sprzedaży od wielu lat, a Marvel Now nie cały rok.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Mati29

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3064 dnia: Maj 09, 2016, 08:33:23 pm »
@Bazyliszek
Mam tylko frontline i główną miniserię. Miałem jeszcze run Spider-Mana Straczynskiego. Niestety poszedł na jakiejś aukcji na Allegro.
@Antari
Ms Marvel to moja ulubiona seria z Marvel Now (z tych, które czytałem oczywiście) Drugi tom jest równie dobry jak pierwszy.

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3065 dnia: Maj 09, 2016, 10:19:31 pm »
@Antari
Ms Marvel to moja ulubiona seria z Marvel Now (z tych, które czytałem oczywiście) Drugi tom jest równie dobry jak pierwszy.

Zdecydowanie jedna z lepszych choć nie moja ulubiona z Now. Trzeba będzie przytulić drugi tom kiedyś. Seria ma taki ciepły, przyjemny klimat i świetnie wykreowany świat.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3066 dnia: Maj 11, 2016, 10:58:20 am »
Najnowsze żniwa - sporo Harley i darmowe komiksy

Offline NuoLab

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3067 dnia: Maj 12, 2016, 07:57:54 am »
łączny nakład 3 wydań "Kota Rabina" był mniejszy niż nakład 1. wydania "Funky Kovala".

Tylko, że w czasach pierwszego wydania "Funky Kovala" nakłady komiksów w Polsce oscylowały między 200 a 400 tysiącami egzemplarzy. Nie sądzę żeby jakikolwiek komiks wydany współcześnie zbliżył się do tego poziomu.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3068 dnia: Maj 12, 2016, 08:24:17 am »
@UP
Każdy jeden jeśliby mu wyciąć całą konkurencję, zlikwidować internet i cenzurować prasę, radio i tv. :)

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3069 dnia: Maj 12, 2016, 10:26:01 am »
Tylko, że w czasach pierwszego wydania "Funky Kovala" nakłady komiksów w Polsce oscylowały między 200 a 400 tysiącami egzemplarzy. Nie sądzę żeby jakikolwiek komiks wydany współcześnie zbliżył się do tego poziomu.
Chodziło o Funkyego wydanego ostatnio przez WK  :smile:

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3070 dnia: Maj 15, 2016, 07:42:36 pm »
Skleroza ma swoje plusy.
Robiłem porządki w szafie a tam...




- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline p3rshing

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3071 dnia: Maj 15, 2016, 09:37:45 pm »
Hmm, co to za Hellboye?

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3072 dnia: Maj 15, 2016, 11:34:28 pm »
Najnowsze żniwa - sporo Harley i darmowe komiksy


Little Black Book daje radę?
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3073 dnia: Maj 16, 2016, 06:36:20 am »
Hmm, co to za Hellboye?
To są karty pocztowe - w środku można wpisać życzenia.  :smile: 
Zupełnie zapomniałem, że kiedyś w szale zakupów stałem sie posiadaczem zbioru wydawnictw okolicznościowych Hellboya'a podpisanych przez Mignolę - kartki pocztowe, grafiki z konwentów, plakaty, karty kolekcjonerskie...
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3074 dnia: Maj 16, 2016, 09:12:26 am »
Kwietniowe promocje MVM, InBook, FantastyczneŚwiaty:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/ae8d039c821aafa4

 

anything