trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1393042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3330 dnia: Lipiec 06, 2016, 09:36:33 pm »
Podstawowy błąd to reagowanie na posty Bazyliszka. On tym, żyje. To Go w jakiś sposób "nakręca". Jest obecny od rana do późnych godzin wieczornych. Zastanawiam się czy nie ma kobiety/żony, pracy? Jest także monotematyczny. Być może 50% wpisów dotyczy ceny. Dodatkowo nie jest miłośnikiem komiksów tylko fanem superbohaterów. Moja skromna i prosta (być może skuteczna) rada to zwyczajnie nie zwracać uwagi.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3331 dnia: Lipiec 06, 2016, 09:46:07 pm »
Jak patrze na ta polke Bazylka: Andrzej to j..nie. A potem powiedza: majstra, majstra do sadu :badgrin:
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline pucek_miszcz

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3332 dnia: Lipiec 06, 2016, 10:21:09 pm »
pucek jak ty mie zaimponowałeś w tej chwili. :smile: Ale czemu tylko jeden Wieczny Batman a nie od razu dwa?

Wieczny Batman 2 jest planowany na kolejny miesiąc ;) Muszę najpierw przeczytać pierwszego żeby się upewnić, że chcę dalej to kupować. Generalnie u mnie priorytet przy zakupach mają pozycje niesuperbohaterskie, przez co takie zakupy jak dziś zdarzają mi się przy większych zastrzykach gotówki :P
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3333 dnia: Lipiec 06, 2016, 11:55:23 pm »
to teraz fotke Oli dorzuc ;)

A zresztą. Ola pozwoliła.


Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3334 dnia: Lipiec 06, 2016, 11:58:04 pm »
A zresztą. Ola pozwoliła.


Ale czemu w lustrzanym odbiciu??? :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3335 dnia: Lipiec 07, 2016, 01:07:36 am »
Ale czemu w lustrzanym odbiciu??? :)
Zielonego pojęcia nie mam. Jak teraz myślę toto nie ma sensu. :o

Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3336 dnia: Lipiec 07, 2016, 02:34:41 am »
Zielonego pojęcia nie mam. Jak teraz myślę toto nie ma sensu. :eek:
Pewnie nawet sam Batman z trzymanego przez Pannę (?) Olę komiksu tego nie wie. ;)

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3337 dnia: Lipiec 07, 2016, 07:10:17 am »



Zakupy z widocznym theme.
Naprawdę nienawidzę tych momentów, kiedy po wieloletnim ignorownaiu serii z bliżej nieokreślonych powodów okazuje się, że jest super i nagle muszę mieć wszystko a połowa tytułów jest OOP. Sigh..

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3338 dnia: Lipiec 07, 2016, 07:25:54 am »
Właśnie sobie uświadomiłem, znowu, jak mało znam komiksów i jak dużo dobrego jeszcze przed mną. Mogę tylko powiedzieć, że ładnie wyglądają. Nie mam podstaw do dania większej ilości pochwał. Pora uruchomić Google w poszukiwaniu informacji o tych tytułach.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline pokia

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3339 dnia: Lipiec 07, 2016, 07:40:48 am »
Czyli Love and Rockets to dobra seria. Czy po jednym tomie możesz napisać o czym jest ten komiks ?

Offline Spitfire303

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3340 dnia: Lipiec 07, 2016, 07:58:57 am »
Dzień dobry,
a tu moja skromna kolekcja.


Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3341 dnia: Lipiec 07, 2016, 08:07:51 am »
Czyli Love and Rockets to dobra seria. Czy po jednym tomie możesz napisać o czym jest ten komiks ?

Wiesz, nie wiem jak cała seria, bo ukazało się tego sporo. I nie wiem jak podseria Gilberta (Palomar). Na razie liznąłem tyklo poczatek podserii Jamiego (Locas) ale zapowiada się znakomicie. O czym? To mój ulubiony gatunek, w którym nie da się po prostu powiedzieć jednym słowem o czym. Jak dotąd to seria krótszych i dłuższych historyjek jakośtam układających się w dłuższą narrację. Powiedziałbym, że to zabawna obyczajówka osadzona realiach o lekkim zabarwieniu fantastycznym (ale to naprawdę tylko delikatne tło). Mamy tu wszystko. Zwiarowane kumpelki, Maggie która chce zostać Mechanikiem Pro-Solar, jej lesbo-punk kumpelkę Hopey, całą gamę ich kumpelek, kobiecy ProWrestling (dziewczyny grają pierwsze skrzypce w tej serii), dinozaury, rewolucja, miłość, rakiety... co tylko chcesz ;) 
Wszytsko to jest ubrane w niezobowiazujacą formę krótkich historyjek, które połyka się jak m&msy.

Offline kenji

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3342 dnia: Lipiec 07, 2016, 08:22:38 am »
Dzień dobry,
a tu moja skromna kolekcja.




kolekcja ? czy po prostu ostatnie urodzinowe w gildii?:)

Offline absolutnie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3343 dnia: Lipiec 07, 2016, 08:44:44 am »
Czyli Love and Rockets to dobra seria. Czy po jednym tomie możesz napisać o czym jest ten komiks ?


To są dwie różne serie. Jedną rysuje Gilbert, a drugą Jaime. Gobender opisał tą, którą rysuje Jaime, zwaną czasem "Locas" (od nazwy tomu zbiorczego). Druga seria jest nazywana "Palomar" od nazwy miejscowości, w której toczy się akcja (lub z którą związani są bohaterowie poszczególnych opowieści).


"Love and Rockets" to nazwa autorskiego magazynu, w którym obie serie były w odcinkach/epizodach publikowane.
Na całość składają się mniejsze i większe historie, opowiadające o zdarzeniach z różnych momentów z życia bohaterów.

Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3344 dnia: Lipiec 07, 2016, 08:56:18 am »
Dzień dobry,
a tu moja skromna kolekcja.


Pogratulować. Szczególnie tego Eisnera, z miłą chęcią przytuliłbym ten integral