Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1390598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3375 dnia: Lipiec 08, 2016, 10:34:23 pm »
Proszę wrzuć jeszcze parę zdjęć. Daj nacieszyć oko.

Po ilości stron widzę, że to wydanie BARDZO różni się od wydania polskiego. Fajna rzecz, gratulacje.

Cała przyjemność po mojej stronie: http://imgur.com/a/gkght

W Polsce ukazało się to wydanie, natomiast to z okazji 75-lecia faktycznie jest znacznie obszerniejsze (choć z dublami, jak pisałem). Ale przedmowa Gaimana w obu albumach ta sama :)

Dlatego mój drogi polecam Ci dwa pierwsze tomy restartowanego Spirita z DC (te pisane i rysowane przez Darwyna). Nawet jak scenariuszowo jest różnie to na planszach dzieją się tak cudowne rzeczy, że głupio nie mieć tego albumu. Czasem łapię się na tym, że ze wszystkich komiksów Cook'a (poza Parkerem) ten wizualnie jara mnie najbardziej.

Są one w moich szerokich planach (ale taka teraz bogata oferta...). Zapewne przed nimi skuszę się na ten album z rysunkami Cooke'a, którego zdjęcia ktoś już tu zamieszczał - jednak tu trzeba poczekać na jakiś przypływ gotówki :)

Garf - a kiedy w takim razie Kryzys? Odpuszczasz tą pozycję?

Wszystko w swoim czasie. Moje, jak to ktoś fajnie ujął "nieprzeczytane.pl na półce" to w tej chwili ok. 30 pozycji - jeśli wszystko pójdzie dobrze, mam nadzieję przez urlop trochę zmniejszyć tę liczbę. Dlatego też w najbliższych dniach raczej nie będę się za bardzo udzielał na forum :) "Oddalam się właśnie, by poharcować z komiksami, które dostarczyły mi księgarnie. Do diaska, cierpcie z powodu mej radości, albowiem zaiste wielka to dla mnie przyjemność!" (to była beznadziejnie geekowska wstawka miłośnika "Umpa-py" :) )
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3376 dnia: Lipiec 08, 2016, 11:21:00 pm »
Ten "Graphic Ink: The DC Comics Art of Darwyn Cooke" (w środku JONAH HEX  :smile: ) fajne by było w DC Deluxe.

Mikel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3377 dnia: Lipiec 11, 2016, 01:47:24 pm »
Nowe rzeczy :biggrin:

« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 04:55:48 pm wysłana przez Mikel »

Offline Inuki

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3378 dnia: Lipiec 11, 2016, 02:33:34 pm »
O widzę, że Egmont stosuje już nowe logo DC. Na grzbietach też jest? Prawdę mówiąc z początku mi się nie podobało, ale teraz jakoś przyjemnie się na nie patrzy.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3379 dnia: Lipiec 11, 2016, 02:49:49 pm »
Eeeee - ja też już chce.
Mikel - skąd masz i za ile??

Offline Malibu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3380 dnia: Lipiec 11, 2016, 02:57:28 pm »
Spoczko zakup, ale pazura to nie musimy widzieć  :lol: . Jaka jest okładka na końcu tego Wolverina? Bitwa o Atom czy coś innego?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 03:16:19 pm wysłana przez Malibu »

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3381 dnia: Lipiec 11, 2016, 03:37:42 pm »
A sobie Thora kupiłem.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3382 dnia: Lipiec 11, 2016, 03:50:25 pm »
W takim razie powtarzam pytanie - gdzie i za ile?

Offline Talvi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3383 dnia: Lipiec 11, 2016, 04:23:43 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 04:31:02 pm wysłana przez Talvi »

Mikel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3384 dnia: Lipiec 11, 2016, 05:03:43 pm »
OK Zdjęcie zmienione, za pazur sorki, na szybko paczka przyszła pod nieobecność, a dzieckiem po powrocie trzeba się zająć.
Właśnie brak czasu, Bazyl jak ktoś nie pisze postów, przez jakąś chwilę tzn. jest/może być zajęty, jeśli użytkownik w jakimś temacie pisze kolejnego posta, a na pytanie nie odpowiada lub zlewa pytanie to można ponowić prośbę z pytaniem. Akurat u mnie pierwsza sytuacja zaszła, co do pytania, z miłą chęcią nie odpowiem na pytanie.
Tak Thor też miała do mnie dotrzeć, ale muszę poczekać na niego chwilę, zmiana logo, tak w Wolvim Bitwa, niestety nie tylko pobieżnie rzucone okiem, a DKSB - tylko szkice dorzucone.

Offline Inuki

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3385 dnia: Lipiec 13, 2016, 12:40:26 pm »
Taki jeden zakup przed chwilą odebrałem :-)


Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3386 dnia: Lipiec 13, 2016, 01:20:32 pm »
Taki jeden zakup przed chwilą odebrałem :smile:


Z ciekawości spytam w jakim sklepie kupiłeś tą Catwoman? Ja tak z miesiąc temu kupiłem na Lovebooks (na szczęście zdążyłem), ale tam też już nie jest dostępna. Przez Ceneo też już nigdzie nie wyszukuje i tak mnie ciekawi jaki sklep / dyskont ma ten komiks w swoich zasobach

O widzę, że Egmont stosuje już nowe logo DC. Na grzbietach też jest? Prawdę mówiąc z początku mi się nie podobało, ale teraz jakoś przyjemnie się na nie patrzy.
Mam takie samo odczucie

@Garf, dzięki za zdjęcia.

Offline Inuki

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3387 dnia: Lipiec 13, 2016, 02:07:50 pm »
Z ciekawości spytam w jakim sklepie kupiłeś tą Catwoman? Ja tak z miesiąc temu kupiłem na Lovebooks (na szczęście zdążyłem), ale tam też już nie jest dostępna. Przez Ceneo też już nigdzie nie wyszukuje i tak mnie ciekawi jaki sklep / dyskont ma ten komiks w swoich zasobach

Raczej miał :-/ "Rzymskie wakacje" cały czas były dostępne na Bonito/Aros, do końca czerwca komiks był nawet w przecenie za 37zł (zgapiłem się i kupiłem po promocji). W piątek widziałem, że zostały tylko 3 egzemplarze, więc wziąłem, a po godzinie "komiks już niedostępny". Cieszę się, że przyszedł w dobrym stanie, bo zapakowany był tylko w karton, bez folii, ale jest OK. Teraz poluję na "Czerwonego Syna", bo też się zgapiłem :-/

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3388 dnia: Lipiec 13, 2016, 05:02:14 pm »
@UP
U mnie w Empiku widziałem zafoliowanego, ale musiałbyś płacić okładkową, plus koszty przesyłki, więc średnio korzystne. Tu masz jakąś księgarnię co sprzedaje.

http://allegro.pl/superman-czerwony-syn-mark-millar-dave-johnson-i6293631946.html

Offline weiter

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3389 dnia: Lipiec 13, 2016, 10:05:46 pm »
Wracając do tematu
Właśnie wróciłem z wycieczki do Hiszpanii która zaowocowała takimi oto zakupami:
Mortadello i Filemon po hiszpańsku


Lucky Luke po niemiecku i jakiś komiks z Donaldem po francusku



Ceny?
Mortadello po 4, Lucek 6, a kaczka za 7,5 euro.
LL i Donalda kupowałem na stacjach benzynowych a Mortadela i Filemona w hiszpańskim "Empiku".
Mam kilka zdjęć z regałem z tego saloniku, ale nie bardzo wiem w który wątek wrzucić.

Zgodnie z sugestią, kilka zdjęć z ichniejszego saloniku prasowego, wrzuciłem do różnych gadek.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2016, 09:01:06 am wysłana przez weiter »

 

anything