Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1390182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3465 dnia: Lipiec 20, 2016, 11:39:39 am »
na podstawie tej pozycji nie powstała jeszcze animacja :)
W kwestii ceny, to czemu nie korzystać z okazji i nie kupić sobie czegoś co jest obecnie po taniości? Nie przeczytać i samemu nie wyrobić sobie opinii o danym tytule?
To jest dobry pomysł jak się czyta dużo. A jak jest się biednym i chce się kupić jeden jedyny komiks do poczytania to takie "sprawdzanie" nie ma najmniejszego sensu. Wtedy lepiej trochę dołożyć i mieć coś lepszego.

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3466 dnia: Lipiec 20, 2016, 12:10:44 pm »
na podstawie tej pozycji nie powstała jeszcze animacja :smile:
W kwestii ceny, to czemu nie korzystać z okazji i nie kupić sobie czegoś co jest obecnie po taniości? Nie przeczytać i samemu nie wyrobić sobie opinii o danym tytule?

Mnie tego tłumaczyć nie musisz. Sam posiadam to wydanie. Problem w tym, że 8azyl latami powtarza, że każdy grosz się liczy i musi robić wnikliwą selekcję tytułów. Po czym kupuje największego gniota z Deluxe, a odpuszcza takie rodzynki jak Nowa Granica, Azyl Arkham itd. Jakość historii nie ma znaczenia, liczy się "kolekcja" i cena :) Zamiast Narodzin Demona mógł kupić coś z Vertigo np. Skalp czy Ygreka (w innym temacie już pisał że odpuszcza, bo brak kasy).

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3467 dnia: Lipiec 20, 2016, 02:01:03 pm »
Niepojęta jest dla mnie Twoja logika 8azyliszku. Tyle ciekawych i wartościowych pozycji w serii Deluxe, a ty wybierasz tę, która w rankingu jest na samym dole.

A no tak... kryterium ceny.

W czyim rankingu? Twoim? Bo nie za bardzo rozumiem o jakim rankingu mowa...

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3468 dnia: Lipiec 20, 2016, 02:37:29 pm »
Zakupy od lutego:
http://evilmanga.tumblr.com/post/147695872025/my-all-comics-purchases-since-february-ive
Kamandi wpadł głównie dlatego, że trafiłem na tani egzemplarz w sklepie, a chciałem mieć jakiś numer dla porównania z wydaniami zbiorczymi, które posiadam.

Offline BRK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3469 dnia: Lipiec 20, 2016, 10:19:20 pm »
Narodziny Demona Egmont - jeden tom za 53 zł
Narodziny Demona Eaglemoss - dwa tomy za 80 zł
It's elementary my dear Inuki
A co z panoramą w kolekcji? Może się zdarzyć że budząc się rano zobaczysz brak np. pół ryja Supermana...

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3470 dnia: Lipiec 20, 2016, 11:13:24 pm »
W czyim rankingu? Twoim? Bo nie za bardzo rozumiem o jakim rankingu mowa...

To był skrót myślowy ale ok zagram w tę grę.

Naprawdę stawiasz takie tytuły jak Nowa Granica, Mroczne Odbicie, Lobo, Flashpoint, Azyl Arkham niżej od Narodzin Demona?

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3471 dnia: Lipiec 21, 2016, 08:57:54 am »
Zakupy od lutego:
http://evilmanga.tumblr.com/post/147695872025/my-all-comics-purchases-since-february-ive
Kamandi wpadł głównie dlatego, że trafiłem na tani egzemplarz w sklepie, a chciałem mieć jakiś numer dla porównania z wydaniami zbiorczymi, które posiadam.

napisz proszę coś o Punpunie i I am a hero. mocno zastanawiam się nad wejściem w te tytuły.

Mikel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3472 dnia: Lipiec 21, 2016, 09:14:32 am »
To był skrót myślowy ale ok zagram w tę grę.

Naprawdę stawiasz takie tytuły jak Nowa Granica, Mroczne Odbicie, Lobo, Flashpoint, Azyl Arkham niżej od Narodzin Demona?
Chyba pierwszy raz stanę w obronie Bazyla, każdy z nas ma inny gust, każdy kupuje to co lubi, to na co go stać i to czym się jara, chciał kupić ten a nie inny komiks jego sprawa.
Naprawdę można komuś polecić pozycję ale nie krytykować za zakupy, choć nie powiem to też Bazylowi się zdarzało.
Co do Azylu to kiedyś merytorycznie wyjaśnił dlaczego pozycji nie kupi.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3473 dnia: Lipiec 21, 2016, 09:26:17 am »
Tym bardziej, że ten Azyl Arkham i tak kupię w tej sytuacji, nie przepłacając za niepotrzebne mi dodatki i dostając gratis jeszcze Mężczyznę który się śmieje. Antari czepia się bo chciałby, by wszyscy jak on przepłacali za OHC, a ja jestem ostrym zwolennikiem papieru gazetowego, byleby było taniej.

mkolek81

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3474 dnia: Lipiec 21, 2016, 09:40:09 am »
a ja jestem ostrym zwolennikiem papieru gazetowego, byleby było taniej.
Nie chciałbym mieć drukowanych komiksów na takim papierze, dobrze widać jak wydania TM-Semic po latach się zachowują. Akurat wydania polskie są drukowana na bardzo fajnej grubej kredzie.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3475 dnia: Lipiec 21, 2016, 09:40:22 am »

Tym bardziej, że ten Azyl Arkham i tak kupię w tej sytuacji, nie przepłacając za niepotrzebne mi dodatki i dostając gratis jeszcze Mężczyznę który się śmieje. Antari czepia się bo chciałby, by wszyscy jak on przepłacali za OHC, a ja jestem ostrym zwolennikiem papieru gazetowego, byleby było taniej.

Prorocze słowa

Również jestem za tym żeby wszystko było w formacie Digest najlepiej na papierze toaletowym, OHC to zło.

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3476 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:34:43 am »
Może niech tak drukują komiksy na liściach z drzew używając do tego farb plakatowych, byleby było taniej. :roll:

Mikel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3477 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:49:55 am »
To już wszystko było
Hulk z lat 70 


Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3478 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:59:30 am »
To już wszystko było
Hulk z lat 70 




Koniec z uginającymi się półkami i uciętymi historiami

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3479 dnia: Lipiec 21, 2016, 11:13:31 am »
Żona podcierająca sobie, przez pomyłkę, tyłek ulubionym komiksem. To mogłoby zabić związek.

 

anything