trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1393550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3480 dnia: Lipiec 21, 2016, 11:42:18 am »

Koniec z uginającymi się półkami i uciętymi historiami
Historia się urwie (i to dosłownie) po każdorazowym wykorzystaniu papieru.
Ale format tego OHC jest naprawdę fajny. I w końcu miałbym czas na czytanie komiksów :cool:

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3481 dnia: Lipiec 21, 2016, 11:47:38 am »
No to jednak się skusiłem... GoG zakupione pod wpływem chwili, Image bo zbiera dobre recenzje, Bloodshot z ciekawości (zachęciły nazwiska na okładce)


Bardzo ładny zbiorek. Zawsze kupuje omni pod wpływem chwili :)

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3482 dnia: Lipiec 21, 2016, 12:38:28 pm »
Nie zgadzam się z wami. Gazetowy papier TM Semic mi tam nie przeszkadzał. I wcale się nie niszczył, ani nie tracił koloru. Jak się go nie maltretowało, to się normalnie trzymał. Wystarczy popatrzeć na mój ponizszy egzemplarz sprzed 19 lat. Własnoręcznie go kupiłem.



Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3483 dnia: Lipiec 21, 2016, 01:03:12 pm »
@Nick
Tylko raz zdarzyło mi się kupić omnibusa pod wpływem chwili. Wszedłem na stronę sklepu a tam bym Wolverine and the X-Men. Wcześniej się nawet nad tą serią nie zastanawiałem i jakoś przoczyłem że dostaje omnibusa. A z zakupu byłem potem (i jestem) bardzo zadowolony. Szkoda że u nas ta seria wyszła w kawałku i bez rysunków Bachalo.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3484 dnia: Lipiec 21, 2016, 02:18:30 pm »
Nie zgadzam się z wami. Gazetowy papier TM Semic mi tam nie przeszkadzał. I wcale się nie niszczył, ani nie tracił koloru. Jak się go nie maltretowało, to się normalnie trzymał. Wystarczy popatrzeć na mój ponizszy egzemplarz sprzed 19 lat. Własnoręcznie go kupiłem.

https://www.youtube.com/watch?v=6UmR8n1tqBA&feature=youtu.be




Kolejny świetny filmik poglądowy. Niedługo będzie z ciebie you tuber pełną gębą


Subskrybujcie i lajkujcie

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3485 dnia: Lipiec 21, 2016, 03:26:51 pm »

Świetny unboxing Bazyliszku ale gdzie komentarz ? Zacznij zarabiać na ju tube i będzie kasa na komiksy.






btw i prawidłowo tak właśnie trzeba postępować z komiksami z egmontu  :lol:




Dobre ! nawet chrząknąłem pod nosem :)

Offline lsr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3486 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:14:26 am »
Rzadko kupuję nowinki, ale WOW.. Saga rozłożyła mnie na łopatki.



Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3487 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:22:23 am »
Przy okazji, ktoś wie kiedy drugi integral Sagi?

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3488 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:26:27 am »
vol. 6 to jeszcze świeża bułeczka, więc o drugim integralu Image na razie nic nie zdradza.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3489 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:39:40 am »
vol. 6 to jeszcze świeża bułeczka, więc o drugim integralu Image na razie nic nie zdradza.

Dzięki.  [wzdech] W tym przypadku postawiłem na czytanie integralami i to chyba nie był dobry pomysł, bo juz nie pamiętam co było w pierwszym   :lol:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3490 dnia: Lipiec 22, 2016, 09:29:44 am »
Paczka od Merlina dziś przyszła. Okazuje się, że nie wszystko pakują w biały karton. Poza nim i streczami, żadnych bąbelków nie stwierdziłem.



Offline AntekSocjalny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3491 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:07:39 am »
Moja skromna kolekcja. Jak widać na zdjęciach, głównie superhero (kłania się pokolenie TM-Semic :wink: ). Nie pogardzę jednak czymś bardziej ambitniejszym z Europy, Polski (czasy Fantastyka Komiks) czy USA. Brakuje tylko WKKM, dzięki której wróciłem do kolekcjonowania komiksów :smile:












Resztki TM-Semic które mi pozostały...Za to najlepsza seria we wszechświecie :wink:






Komiksy które nie mieszczą się na półkach








Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3492 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:17:17 am »



Ten Batman Śmierć Rodziny z białym brzegiem to chyba największa wpadka Egmontu, ciekawe czy ktoś beknął.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 10:20:55 am wysłana przez Gr8responsibility »

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3493 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:20:41 am »
Ten Batman Śmierć Rodziny z białym brzegiem to chyba największa wpadka Egmontu, ciekawe czy ktoś beknął.
W jakim sensie wpadka? Tak samo jest w oryginale. Pierwsze wydanie ma biala okladke + przezroczysta obwolute.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3494 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:21:18 am »
Całkiem fajny zalążek kolekcji. Podoba mi się różnorodność. Widzę kilka fajnych pozycji: komiksy Tadeusza Baranowskiego, Crepaxa, Andreas (namawiam do zapoznania się z innymi tytułami), Indiańskie lato Manary i Pratta, Wieczna wojna, Black hole, V jak Vendetta, Strażnicy, Sin City, Black Kiss, Sandman (rozumiem , że do uzupełnienia), mój ulubiony Conan.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."